reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

ale żeście naprodukowały....

Teśka, przytulam mocno

Magia, trzymam kciuki za wizyty!

no i stwierdziłam, że zamieniłam się w typową głupiejącą na punkcie swojego dziecka matkę. Dzięki temu, że jestem na macierzyńskim to nie siedziałam dziś w nocy w pracy, za to przeżywałam nowej umiejętności swojego dziecka:
PB010125 - YouTube :)
 
reklama
Witam i ja:)
Dziewczyny jak wy to robicie, że siedzicie tak długo??? Ja to śpioch jestem i jak nie położe się wcześniej to potem odpływam przy karmieniu małej...
A dzisiaj miałyśmy kiepską noc bo Wiki budziła si e co 2-2,5 godz... chyba pierwszy raz tak... mam nadzieję, że to jednorazowe. Niby jakieś bąki szły, ale z kolei wczoraj pięknie spała mimo, że półtora dnie kupy nie było a w czoraj poszła a noc kiepska... więc nie wiem od czego...
Dzisiaj chyba oprócz marchewki dostanie jabłko... Chciałam poczekać i najpierw jeszcze parę innych warzywek dać ale chyba ze względu na tą kupkę dostanie jabłka... A wczoraj już nawet zaczęła ładniej jeść marcheweczkę:)
Magia ze Stasiem do alergologa? A to takiemu maleństwu można już jakieś badania robić??

Balkan dobry jest ten filmik co z tatą pogaduchy sobie urządza:)
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry!

U nas noc standardowo, raz tylko malutki się bardzor ozpłakał, męczą go wyłażące ząbki, ale posmarowałam mu dziąsełka dentinoxem, dałam dwie granulki osenitu i spał do rana już bez wybudzania się.

Oglądam właśnie tvn24, mówią, że lotnisko w Poznaniu zamknięte, super... a ja czekam na kumpele, ciekawe gdzie skierują jej samolot i gdzie będę musiała po nią zapylać…

No i słucham cały czas o tym wczorajszym mistrzowskim lądowaniu, niektórzy ludzie lecący tym samolotem mnie zadziwiają, pytają się ich o odczucia, a Ci gadają że na bagaże musieli długo czekać! No co za ludzie! Żyją i powinni być wdzięczni, że tak to się skończyło, że pilot ogarnął, a głupole się żalą, że im walizki późno oddali, szok! Takie rzeczy to chyba tylko Polacy… Ja też leciałam samolotem, który lądował awaryjnie i ostatnią przeczą o której myślałam były bagaże... Spierniczaliśmy z samolotu i później każdy dziekował pilotom, Boże jak ja się wtedy bałam...

Konwalianko, wcześniej nie możemy prowadzić takich rozmów, dopiero po 22;)

Teśka, zagoń męża do roboty, niech zobaczy jak to jest…

Magia, buzi;)

Wydrussia, udanego wyjazdu!

Emi, MADZIA, czytajcie czytajcie;)

Aneta, u Ciebie już humorek lepszy?
Balkan, ja też mam syndrom matki zakochanej w swoim synku;)

Basieniak,dobrze, że Malutka chętnie zajada, Dawidek nie toleruje niczego poza mleczkiem, nawet wodą pluje…

Żonki moje kochane:*****
 
Ostatnia edycja:
Witajcie

cholercia czemu ja tez nigdy nie mogę doczekać do wieczornych flirtów boomowych? trzeba je przenieść na wcześniejszą godzinę :-)

u nas nocka znowu średniawa, od 2.30 kręcenie, wiercenie i zasypianie na pół godziny, potem znowu kręcenie. O 6 trochę płaczu i jeszcze z pół godzinki snu. Jedzenie o 4. Za to powitało nas dzisiaj piękne słoneczko i z tego się cieszymy :tak:

Wczoraj zajadaliśmy marfewę - tylko troszeczkę na spróbowanie. Oczy miałem z każdym kęsem większe ale i tak dzióba otwierałem :-D Mój syn będzię chyba wszystkożerny :-) a jeśli jeszcze do tego będzie jadł tyle co tata to te chłopaki puszczą nas z torbami :-D
 
Witam serdecznie wszyskie mamuśki i całuję dzieciaczki :-) ja dziś bardzo egoistycznie z prośbą o trzymanie jutro kciuków za wizytę u ortopedy, a wiem co Wasze kciuki potrafią zdziałać :-) Z góry dziękuję w imieniu Błażejka;-)
 
Psota, można tak powiedzieć że mam lepszy.
asica i Magia, oboje z Filipem trzymamy kciukasy.

A tak w ogóle byłam w firmie zapytać się jak mi się kończy macierzyński. 13 grudnia koniec, potem zaległe 28 dni urlopu, potem jeszcze zaliczy mi się kolejny urlop wypoczynkowy bo rozpocznie się nowy rok. No i jeszcze trochę mam czasu na pomyślenie co dalej - czy do pracy, czy też wychowawczy. Moim zdaniem te 20 tygodni macierzyńskiego to zdecydowanie za mało. Gdzie takiego malucha zostawiać, ja chyba nie umiałabym. No ale może będę musiała.
Mały śpi znowu, a ja mam trochę luzu :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej panienki moje:)

U nas wczoraj maruda pełna parą, do tego małż mnie wkurzył bo go denerwuje jak mała płacze, no kurde jakby mial do mnie pretensje...nawrzeszczalam na niego a co!! W sumie to od rana marudziła kokoszka jedna, ale dzis jest juz ok, wstała radosna heh, ale nad ranem kilka razy sie budziła i to zaraz z płaczem,a kiedyś to jedynie sie kreciła...nie wiem co w nią wstąpiło..smoka jej wkładam a ona dalej wyje..na rekach w końcu usypia i wtedy ja odkładam..

Dziś do lekarza ją zarejestrowałam bo ten kaszel wstrętny ciągle jest i charczy jej w gardełku..ciekawe co znowu mi powie lekarka...

A na 20sta dziś ortoperda usg bioderek...że też innej pory nie mają..

Ide się dziś w koncu do fryzjera zapisac na malowanko i strzyzenie bo juz mnie wkurzaja te włosy..
 
Do góry