reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Dziewczyny poddaje się, nie jestem w stanie was doczytać:-(przeczytałam ze 20 stron i drugie tyle mi zostało:-(
Konwalianka mam nadzieję, że paznokieć ładnie się goi
Psota oj biedna jesteś dziewczyno z tym zdrówkiem, musisz koniecznie uważać na siebie
Wydrusia czapeczka prześliczna, tak jak właścicielka:)a co z główką jest nie tak?nic nie widać. Obwiniać się o to nie możesz a główka z pewnoscią się jeszcze dobrze ukształtuje
Aneta ja też mam nieraz dosyć jak mała marudzi i nie wiem o co jej chodzi. Życzę dużo cierpliwości i siły

i to tyle mi się udało wyczytać:sorry2:
Dziewczyny gratuluję ślicznych bobasów, przystojnych mężów no i rewelacyjnych figur!!!jesteście wszystkie piękne i młode!ja niestety mam jeszcze co gubić po ciąży i w przyszłym tygodniu zabieram się za ćwiczenia bo inaczej to w przyszlym roku na plaży greenpeace będą wołać żeby wieloryba usunął:-D
U nas całkiem dobrze, mała troszkę przybrała przez tydzień i waży "już" 5500. ślini się dalej jak buldog i czekamy na prawą dolną jedynkę, której Zuzia ciągle szuka:-)
 
reklama
Witam!
Ja dopiero tylek podnioslam z lozka, Ł zajal sie malym a teraz gdy ja wstalam czas byl na kolejne spanie wiec mam chwilke
laugh.gif
w nocy juz od minimum 2 tyg nie wstaje robic mleka,budze Ł a ja leze z malym:-D
Psota, zgadzam sie z Toba zamiast dziekowac Bogu za ocalenie martwia sie walizkami:confused:
Aneta, widze ze podejscie do Filipka sie zmienia, bardzo sie ciesze;-)
Asica &&&, bedzie dobrze;-)
Magia &&&& i wlasnie mozna juz z takim maluchem do alergologa?my tez musimy:angry:
Wydrusia ciekawy dzien sie wam zapowiada:-D
Balkan tez tak mam nagrywam ciegle filmiki albo robie zdjecia:-Dale moj synus cwany chyba wie ze cos robie bo przy nagrywaniu przestaje gadac a do zdjec sie dowraca:-D
Konwalianka podziwiam Cie ze to wstawanie, moj o 7 a ja czasami nie daje rady doopki podniesc:-D
Teska zostaw go na troche z mala niech zobaczy jak jest, ja tak zrobilam i jest lepiej sam z siebie mi pomaga
Dzis mam mega cohote na szpinak, musze zrobic ale najpierw pogonic Ł na zakupy
 
asica mocno kciuki zaciśnięte

balkan hehehehheheh dobry ten filmik a mnie obok wyślwietlił się ten co wcześniej wklejałas i nie mogłam sie oprzec i wklejam na poprawę humoru PA190047 - YouTube :-D:-D:-D:-D

dodi trzymam kciuki za wizyty a małżowi się należało ale chyba go nie pobiłas ?:confused::-D:-D:-D


aneta jeszcze 2 dodatkowe tygodnie urlopu się należą - warunek wniosek trzeba złożyc 2 tygodnie przed końcem macierzyńskiego (chyba jakoś tak) to w twoim przypadku końcówka listopada

dla mnie 7 to już by było zbawienie mały wstaje o 5:00:szok::-Dale o 18:00 już zasypia na noc ( o 2:00 ) wstaje na jedzonko i mi nawet ten system odpowiada bo mam caaaaaaaały wieczór dla starszej córci

magia kciuki za wizytę u medyków
 
Ostatnia edycja:
Witam południowo:)
tak mnie pochłonęły zakupy na allegro ze straciłam poczucie czasu...nakupowałam małej zabawek ze hohoh;)
a tak patrząc na nasze wieczorne " wypociny" stwierdzam że......chyba nawdychałyśmy się za dużo dwutlenku wegla hahah
 
sesti pliss wklej co kupiłaś ja już planuje powoli świąteczne zakupy bo później ciężko tak naraz wszystko

hehehha a po dwutlenku to nie takie by były historie :-D
 
Madzia, ja pytałam się kadr i to będzie 13.12, ale właśnie dlatego, że już mam złożone podanie o te 2 tyg dodatkowego macierzyńskiego. Składałam w tym samym czasie co oddawałam akt urodzenia, u nas to z automatu niemalże poleciało ;-)
 
Madzia, no o maly włos doszło by do rekoczynu hehehe...ale sie powstrzymałam.. za to była kara...szlaban na .... :-D:-D;-)

sesti ja co wyjście do sklepu małej cos kupuję, ale na razie to takie male zabaweczki, jak grzechotki czy miekkie ksiązeczki:) na większe przyjdzie pora hehe
 
reklama
Hej dziewczynki :-)

my dzisiaj mielismy nieciekawa nocke. Mala polozona o 20:15 spala do polnocy, ale pozniej obudzila sie o 2 :/ i do tego momentu wstawalam co 20 min bo sie wybudzala i jeczala, wsadzalam jej smoka i zasypiala na... kolejne 20,30 min :/ wzielam ja w koncu do lozka i pospala chwile i od 7 juz sie wiercila. Pozniej dostalam opiernicz od D ze za wczesnie ja klade (+ zmiana czasu) i mala sie za wczesnie budzi :crazy: nosz sie nie wytlumaczy facetowi ze to nie ma nic do rzeczy bo jesli ja poloze pozniej to do tego momentu na pewno zasnie, pozniej sie obudzi i na jedno wyjdzie :angry: eh...

Aneta program do pomniejszania zdjec ktorego uzywam to irfanview tu masz link IrfanView 4.30 - dobreprogramy
jest bardzo prosty w obsludze :-)
Balkan swietny filmik :-) Nicoi doslownie kilka dni temu zaczela sie przekrecac tak na bok gdy bawi sie grzechotka. Ah... chyba kazda matka jest swirnieta na punkcie swojego dziecka. <3
Asica kciuki trzymamy
Wisienka i psotka co wy sobie takie nocne pogaduchy urzadzacie. Nie macie roboty czy co?! jak cos to zapraszam do mnie, bedziecie mi nosic Nicole :-D a ja sie wyloze na lozku :-D
WYdruska udanego pobytu u kolezanki :-)
Dodi to ty masz to samo co ja z D. NIby mowi ze mu nie przeszkadza jak mala jeczy w nocy ale pozniej na mnie wine zrzuca ze to przez to ze ja za wczensie klade :-D bosze... co za typy nie z tej ziemi :-D
 
Do góry