reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

o Matko! u mnie to samo na spacerze, z którego właśnie wróciliśmy.... przed wyjściem nakarmiłam Mateusza - był już śpiący, bo w trakcie kamienia przysypiał.... po krótkim niezadowoleniu usnął - na pół godz - potem jakieś 15 min rozglądania się - a jak się drzewa skończyły (no bo to jedyny widok dla niego) to w ryk - i to jaki!!! pędem musieliśmy do domu wracać.... i tak już od jakiś 2 tyg mamy.... obawiam się, że musimy się zacząć przymierzać do spacerówki, bo po prostu leżenie na plecach, na których widać wyłacznie czubki drzew - teraz na dodatek bez liści jest kosmicznie nudne....
 
reklama
balkan kurcze no właśnie nie wiem czy to taki okres czy jak piszesz już za mało widać... my tak mamy od tygodnia. I czasami wydaje mi się, że to rzeczywiście brak widoków bo jak przechodzimy koło drzew to się uspokaja ale tylko na chwilę i nie zawsze. A jak uda nam się wyjść jak nie jest bardzo zmęczona to nawet poro pojedzie bez problemu i zaczyna narzekać jak jest śpiąca więc już sama nie wiem... a specjalnie kupiłam wózek z większą gondolą żeby dłużej w nim pojeździła...
 
w lelcercu też można zakupy przez internet robić.... i chyba niedługo się przerzucę na takie zakupy - choć ja kupuję dużo jogurtów naturalnych i serków i boję się, że mi będą wciskać takie z krtókim terminem ważności.....

a waracając do niespania Mateusza to ostatnio w swoich coraz dłuższych okresach czuwania zaczyna bawić się sam - oczywiście dobrze, jak jestem na widoku....

Basieniak, my też wybraliśmy Jedo m.in dlatego, że duża gondola i zimę w gondoli można przejeździć... :) no życie weryfikuje czasami wcześniejsze założenia.... :(
 
Witam już popołudniowo :)

&&&& za wszystkie wizyty!! My dzisiaj idziemy do neurologa, jak nic będzie rehabilitacja, nawet się nie łudzę, że będzie inaczej..

Poczytałam Wasze wczorajsze nocne pogaduszki, o Wy łobuziary jedne ;)

Mój Mateusz dzisiaj jakiś taki dziwny.. zawsze lubił spać w ciągu dnia na brzuszku, a dzisiaj jak go na brzuch przekładałam to darcie było na całego!! I dopiero jak go z powrotem na plecki przełożyłam to po chwili się uspokajał a po kolejnej chwili zasypiał. Na max 30 minut :/ a Wcześniej spał godzinkę, półtorej.. no nie wiem co mu się tak poprzestawiało..

Ok, idę wszystko przygotowac do wyjścia póki Mateusz spokojnie leży na macie.
 
U nas nie ma ani leclerka ani piotra i pawla. Trudno, pozostaje mi tradycyjny sposob ;-)

Wlasnie wrocilysmy ze spaceru. 2 godziny marszu, czuje to w nogach. Gwiazda oczywiscie caly spacer przespala :happy:

Z nowych umiejetnosci glizduchy, od przedwczoraj gada jak najeta, nawet w nocy. Potrafi mnie obudzic smiechem :-) a poza tym pluje sie i wszystkich dookola. Zbiera slinke na ustach i udaje motorek :-D aaaa i jeszcze jak ja chce podniesc na rece, to albo robi mostek albo spina sie tak ze podnosze ja jak mala klode ;-)

I pozegnalysmy pieluchy nr 3 byly juz zdecydowanie za male.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kochane. Moc obowiązków dziś mnie czekała. Ale juz prawie wszystko ogarnięte. Jeszcze jedno pranie się robi .
Co do macierzyńskiego to mi kończy się 19 listopada ale po dodaniu fakultatywnego i zaległych urlopów wracam do pracy 15 lutego na 7/8 etatu.:baffled:Nie wiem jak zostawię Milę bo juz mi smutno.

A jesli chodzi o nocne siedzenie to Mila dziś wstała o 11.30 nawet ja nie miałam już chęci do spania:-D No ale skończy się to z powrotem do pracy chyba, ze Mila wcześniej inaczej zarządzi.

asica&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
balkan kurcze moja sie juz w nosidelku prawie nie miesci, jak ja do niego wkladam to sztywna sie robi i nie da sie jej zgiac (wiocznie jej niewygodnie :/ ) i myslalam o tym zeby ja juz do spacerowki dac ale ta spacerowka taka nieciekawa bo dla starszego juz siedzacego dziecka. Gondoli juz nie uzywam od miesiaca bo mala nie chce w niej lezec bo nic nie widzi. Zastanawiam sie czy nie wypatrzyc jakiejsc spacerowki dla dla niej ktora mozna calkowicie polozyc lub delikatnie podniesc i z przekladana raczka.

boziu co ja bym dala zeby Nico tyle spala. W dzien max spi po godzinie ,40 min ale zazwyczaj jest to 30 min. EH... kto sie zamieni ??? :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej Słoneczka!!!!

eh o nocce - nie wspominam, bo szkoda mojego pisania:):):) Tak piszecie o powrocie do pracy, ja wracam 1 lutego i juz na sama mysl wyc mi sie chce, ze bede musiaal Rózinkę zosatwic..eh chlip chlip chlip. i jakby tego było malo w nastepny wtorek ma juz szkolenie:szok::szok::szok:musze na cąly dzien jechac do Bydgoszczy..nosz..

co do zarelka to Fruzia generalnie duzo smakow juz sprobowala, ba ona po prostu wcina wszystko az sie uszy trzesa. Musze jej dawkowac zarełko bo wciełaby cały sloiczek na raz..glodomor

Emka znam ból nie spania, trza wierzyc ze to sie po prostu kiedy skonczy i dziecie wyrosnie, buzi!!!
Magia gratulacje dla Łukaszka – bezzebnego chłopaczka:-) i kciuki za wizyty!!!

Te nocna zmiana..wisniowa psota, sesti, magia toz przez was spac przestane tyle mnie omija nosz…:angry::-):-)

Teska tule!

Balkan filmik super! Rózia tez zwersje do wózka co dzien uskutecznia, tylko jak plecki jej podniose, bude opuszcze to troszke sobie na swiat popatrzy, inaczej jezdzic nie chce.

Asica kciuki!!

Dodi kciuki!

Sesti zabaweczki super!
Konwalianko super, ze paluszek ma sie lepiej!
wisienka, psotka "wife's" moje naj!
sister :*:*:*:*:*

milego wieczorku!!
 
Do góry