reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

morgenrood, nie wiem co jeszcze mogłabym Ci doradzić, może dziewczyny mają jeszcze jakieś sposoby, u mnie działa tylko ta poducha;) czekamy na zdjęcie:) Uczysz się na starość? Na jaką starość?!?! 60 nie masz;)
 
reklama
Wiem hahaha dlatego lubię sie witać;-) bo same ch..... od rana .
Morgenrood mam do Ciebie prośbe kochana czy mogłabyś wejsc w zakładke grupy i wejsc na watek lipiec 2011 ... sprawdz czy mozesz przeczytac o czym piszemy.... nie pamietam czy masz zaproszenie czy nie jak nie to sprawdz a zaraz cie dodam.
 
margerita126 ad. czkania to też się coraz częściej zastanawiam czy to czkanie czy kopniaki szczególnie jak jest w miare regularne przez pewien czas, ale jak na razie nie za długi.
morgenrood mi też już coraz bardziej zaczyna przeszkadzać kręgosłup. No a ze względu na to, że mam wszystkie trzy rodzaje skrzywienia kręgosłupa, a w szczególności część lędźwiową wygiętą prawie pod kątem prostym to już przed ciążą się o to obawiałam. Jak na razie kupiłam sobie tą poduszkę do leżenia o taką Poduszka: karmienie, sen, relaks w ciąży - 190 cm! (1444312069) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy i jestem bardzo zadowolona, ale nie można cały dzień leżeć... No i chyba sobie kupię piłkę do ćwiczeń, zobaczę tylko jak się do nich zmobilizuję. Mam nadzieję, że to pomoże, choć obawiam się, że przez moje skrzywienia i tak może być ciężko:(
 
Ostatnia edycja:
Morgenrood, to młodziutka laska jesteś:) Jak już Margerita wysle Ci zaproszenie to wstaw fotusię, prawie wszystkie ujawniłyśmy swoje twarze, Ty też się pokaż;)
 
Ostatnia edycja:
margerita126 ad. czkania to też się coraz częściej zastanawiam czy to czkanie czy kopniaki szczególnie jak jest w miare regularne przez pewien czas, ale jak na razie nie za długi.
morgenrood mi też już coraz bardziej zaczyna przeszkadzać kręgosłup. No a ze względu na to, że mam wszystkie trzy rodzaje skrzywienia kręgosłupa, a w szczególności część lędźwiową wygiętą prawie pod kątem prostym to już przed ciążą się o to obawiałam. Jak na razie kupiłam sobie tą poduszkę do leżenia o taką Poduszka: karmienie, sen, relaks w ciąży - 190 cm! (1444312069) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy i jestem bardzo zadowolona, ale nie można cały dzień leżeć... No i chyba sobie kupię piłkę do ćwiczeń, zobaczę tylko jak się do nich zmobilizuję. Mam nadzieję, że to pomoże, choć obawiam się, że przez moje skrzywienia i tak może być ciężko:(

wlasnie podobna zakupilam tylko wercja dla blizniakow, z niecierpliwoscia czekam az mi ja dostarcza ...
 
reklama
Do góry