reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Morgenrood, hmmm... a dlaczego tak? Teraz będziesz latała z maluszkami, to się odmłodzisz;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ostatnio któraś pisała (niestety nie pamiętam która), że kupiła spodnie ciążowe i musiała wziąć S bo M-ka była za duża. Muszę kupić już ciążówki, bo w moich już ciasno, a nie chcę Kruszynki gnieść. Tylko myślałam żeby na all kupić i teraz nie wiem czy te rozmiary zawsze takie pomieszane?
 
Morgenrood, no to świetnie!!! Wszystkiego naj naj naj:)

Danuska, chyba zawsze, ja zamówiłam na allegro L i musiałam wymienić na S.
 
Ostatnia edycja:
Wiecie co a ja nie kupowałam jeszcze nic ciążowego cała siatę ubrań mi siostra dała dżinsy,tuniki,dresy i sukienki na lato
 
Psota, dzięki, to też S-kę chyba zamówię.
Orchidea, to super, że siostra Cię wspomogła. Moja też mi coś dała, ale te spodnie są jeszcze sporo za duże. A ja potrzebuje czegoś na co dzień.
 
Ostatnio któraś pisała (niestety nie pamiętam która), że kupiła spodnie ciążowe i musiała wziąć S bo M-ka była za duża. Muszę kupić już ciążówki, bo w moich już ciasno, a nie chcę Kruszynki gnieść. Tylko myślałam żeby na all kupić i teraz nie wiem czy te rozmiary zawsze takie pomieszane?

Dobra rada- idz do sklepu, przymierz sobie jakiejs firmy, sprawdz rozmiar i wtedy szukaj takich samych na allegro. Ja tez jak kolezanki mialam zdziwiona mine ze mam spodnie rozmiar 36 a normalnie to 40stka.....
Oni chyba specjalnie to robia z rozmiarami zeby nam humor poprawic :-D
 
Danuska może tak jest jeżeli chodzi o te spodnie na allegro, bo ja z kolei kupowałam w sklepie i musiałam kupić conajmniej rozmiar większe, a w dodatku to był jedyny krój który był dobry w rozmiarze więcej, bo inny krój musiałabym wziąć dwa rozmiary większy a przytyć poza brzuchem nie przytyłam.
 
Orchidea, ale Ty masz dobrze, kochana:) Ja kupiłam tylko jedna parę spodni, M. mi kazał, żeby Dawidka nie uwierało;) Ale spokojnie moge chodzic w ciuchach z przed ciąży. Zazdroszczę Wam tych brzuszków, u mnie nikt ciąży nie zauważa;]
 
reklama
psota danuska no ja dużego nie mam też a moja siostra to straszna chudzina więc na teraz mam dobre te dżinsy ale pewnie ok maja będę musiała znaleźć większe :-D ona w 9tym miesiacu ważyła 54kg więc sobie wyobraźcie jaka to szczapa szwagier taki chudy też mój jest i chrzesnica moja hahaha teraz druga chociaż wygląda fajnie i je za dwoje mleko hahaha może sie do ciotki wrodziła :-D
 
Do góry