reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Orchidea, dobrze, dzwonię do męża, żeby kupił po pracy duuuużo czekolady:)

Wydrussia, teraz za każdym razem, jak będę wstawać na siusiu, to zjem kosteczkę:) a co sobię będę żałować, dopiero 1 kg przytyłam;) ale nie chcę nadrobić zrzuconych 35;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Orchidea, Słonko, no jem jem:) Ale niestety mam hipoglikemię.

Wydrussia, uważam, ale kurcze w nocy mam nastawiać budzik i jeść? ;)))

Morgenrood, mnie pobolewa, ale pomaga mi poduszka dla kobiet w ciąży, taki rogal.


Zakupialam sobie ta poduszeczke na allegro, czekam na dostawe... co myslisz o pasie na brzuch? nie mam pojecia czy warto, boje sie ze kupie i bedzie lezec w szafie...

zalaczam link PAS Happy Mommy CIĄŻOWY wzmacniający r.M (1455018793) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
dziekuje Wam wszystkim ze nie zapomnialyscie o nas :) zapisalam sie do szkoly i spedzam dnie przykuta do ksiazek (na starosc przyszlo mi sie jezyka uczyc) ale dzisiaj robie sobie wolne :-D
 
Morgenrood, nie mam pasa, więc nie mogę nic na jego temat powiedzieć. Ale to chyba bardziej na podtrzymanie brzucha, ja nie mam prawie wcale brzuszka jeszcze, więc pewnie by nie zdał teraz egzaminu, nie wiem jak Twój brzucholek z podwójnym szczęściem, ale piszesz, że też jest malutki, więc może warto jeszcze chwilkę poczekać;)
 
reklama
Psota- masz racje, poczekam... tylko nie wiem jak sobie pomoc :( brzuszek nie jest taki duzy ale nie maly tez, szczegolnie wieczorkiem robie sie jak balonik, zrobie pozniej fotke i wkleje

Morgenrood noo holenderski jest trudny wiem coś o tym ja potrafie sie tylko przywitać a najlepiej wychodzi mi hi i" duj" nie wiem jak to sie pisze:-D


haha racja, te slowa weszly mi do glowy nardzo szybko :) dodam ze na powitanie mowia goedemorgen, w holenderskim czyta sie 'g' jak w pl 'h' i wychodzi przeklenstwo po polsku na powitanie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry