reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witam, chcialam sie zameldowac ze zyje :) ostatnio doskwiera mi brak czasu... Dziewczyny czy Wy tez macie takie problemy z kregoslupem (odcinek ledzwiowy), ja jak sie poruszam w domu,, posprzatam to chodzic nie moge a w szczegolnosci na prawa noge stanac nie moge...... straszny bolllllllllll, a brzucha wcale nie mam wielkiego.....


pozdrawiam wszystkie brzuchole

Mam to samo tzn o ból lędzwiowy mi chodzi o prawy posladek i prawą nogę .Miło ze nas odwiedziłaś;-)
 
reklama
Wiecie co ja chyba poczekam z tymi ubrankami jednak body czy spioszki można kupić zawsze,póki co siostra mi da jakieś a ja dokupię jak mniej więcej długość dzidzi będę wiedziała bo mojej sis mała miała 51cm i musiała latać po sklepach i kupować mniejsze bo miała same większe :baffled: a też nie założę dziecku wielkich rzeczy żeby się topiło,no bo jak urodzę 50cm np bo też tak może być ..a ubranka na 62 będę i porażka
 
Nie, no 3 pary to na pewno za mało! Nie kup sobie butelki i smoczka, ty będziesz musiała gdzies pilnie wyjsc i co wtedy z karmieniem? czym tatus nakarmi? bez sensu.
MąŻ MNIE WYGANIA OD KOMPA, DO ZOBACZYSKA...
 
Orchidea, Słonko, no jem jem:) Ale niestety mam hipoglikemię.

Wydrussia, uważam, ale kurcze w nocy mam nastawiać budzik i jeść? ;)))

Morgenrood, mnie pobolewa, ale pomaga mi poduszka dla kobiet w ciąży, taki rogal.
 
Ostatnia edycja:
Ja wychowałam dwoje dzieci i ani razu nie używałam butelki tzn taką malutką do herbatek tylko .. karmiłam na rządanie a latem dopajałam ;-) No ale są rożne mamy i rózne dzieci które lubia ciągnąc z butli ,moje miały odruch wymiotny.
 
psota kurde to musisz kochana uważać na siebie :baffled: koło łóżka kładź na noc sobie czekoladę będziesz miała pod ręką cos na podniesienie cukru :tak: ;-) margerita no właśnie taka do herbatki to chyba się przyda w domu albo odciągnąc troszke mleka żeby tata właśnie nakarmił jak ja będę musiała gdzieś wyskoczyć
 
Ostatnia edycja:
Mała Monis, Margerita, ja teraz miałam drugie przez brzuch, ale widziałam bardzo słabo, chociaż lekarz mówił, że dla niego jest wszystko wyraźnie widoczne. Zresztą M. też twierdzi, że widział, ale to jego pierwsze USG więc to może emocje. Ja czywiście się naoglądałam na necie baaardzo wyraźnych USG i teraz też się troszkę rozczarowałam, ale nie to jest najważniejsze. ;-)

Monis, mi też za każdym razem śnił się chłopak, tylko ostatnio śniła mi się wizyta, USG i lekarz, który rozpoznał dziewczynkę. I w środę wyszła Kruszynka. :-)
 
reklama
Do góry