reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
No ale mało kurde tych bodziaków serio mówiła,żeby kupić :-D 3 pary na 56 i 3 na 62 kurcze jakoś mało mi się wydaję
 
orchideo, nie ogładałam od poczatku, czy oni mowili żeby nie kupowac 56 rozmiarui? bo ja wychodzę z założenia zeby kupowac 62, taki tez kaftanik wczoraj kupiłam.
 
Mówiła,że kupować te rozpinane przez całą długośc czy to body czy pajacyki i po 3 pary na 56 i 62 i żeby tych nitów z tyłu nie było bo to niewygodne dla dziecka ale dziwne ,że w rzeczach niepotrzebnych był smoczek i butelka :baffled:
 
Dzień dobry:)

mala_monis, gratuluję syneczka!!! Wreszcie chłopak;)

Ja dzisiaj miałam noc z przygodami, obudziłam się o 1 oblana zimnym potem i z drgawkami, tak mi spadł cukier, że nóg nie czułam... ale za radą mamusi, zjadłam batonika, opiłam się herbatką z cukrem, a na koniec dostałam od tej mojej kochanej mamy opierdziel, że za mało jem. Później już spałam jak dziecko, tylko nad ranem śniło mi się, że się z kuzynką biłam... te sny;)
 
Moim zdaniem 56 to za mały zależy od wzrostu dziecka;) mój mąż miał 64 a ja 54 jak sie urodziłam... ja kupilam w razie czego 3 szt 56 i 8 szt 62:)bodziaków
 
przeciez 3 pary to na 1-2 dni. I co dalej? Bez sensu, wszystkie poradniki podają ze okolo 5 par zeby miec. Przecież nie będziesz wstawiać prania od razu po sciągnięciu.
 
Witam, chcialam sie zameldowac ze zyje :) ostatnio doskwiera mi brak czasu... Dziewczyny czy Wy tez macie takie problemy z kregoslupem (odcinek ledzwiowy), ja jak sie poruszam w domu,, posprzatam to chodzic nie moge a w szczegolnosci na prawa noge stanac nie moge...... straszny bolllllllllll, a brzucha wcale nie mam wielkiego.....


pozdrawiam wszystkie brzuchole
 
psota cześc kochana a to Ty masz problem z cukrem,że aż tak Ci może spaść ??Dobrze,że wszystko wporządku i jedz kurde bo ja serio nakopie Ci do pupy :-D morgenrood nie no akurat ja nie mam problemów (jeszcze) z kręgosłupem zobaczymy do kiedy,myslałam o Tobie co własnie sie nie odzywasz nic i jak tam dzieciaczki w brzusiu :-D ??
 
reklama
Mała Moniś racja bo przecież 3 szt to mojej przyjaciolki 6 mies córka ma na dzień... tu się uleje tu coś a wiadomo że dziecko się też poci
 
Do góry