reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Witajcie, rany jakie z Was ranne ptaszki! Ja tam przed 8 nie wstaje - nie ma siły która ściągnęłaby mnie z wyra. Czesem obudzę się wcześniej ale i tak zawsze do tej po 8 poleżę i pokimam. Jedną mam tylko przerwę koło 4 na sikanie :-)
Ząb mnie już dzisiaj nie boli (tfu tfu) co znaczy, że wczoraj to jednak było dziąsło. Tak mi się wieczorem zaczęło wydawać, że to dziąsła. Całe szczęście bo już się wystraszyłam wizją wizyty u dentysty.

Miłego dnia brzuchatki!
 
Hej dziewczyny ja dzis o snach nawet nie pisze bo co przysnęłam sniło mi sie cos innego a przerywany sen miałam od 1 moj syn zaczął nagle wymiotować i tak do teraz ...podobno znowu jakis cholerny wirus panuje ...ogólnie rzecz biorąc przy okazji niespania odkryłam ze moja Olga w nocy szaleje az w szoku byłam to ja sie cale dnie zamartwiałam ze jest mało aktywna a w nocy az mi brzuch chodził:-D kocham ją . No a teraz ide Was doczytać pisarki moje ;-)
 
a jeszcze apropopo grup, wejdzcie sobie tu: Lipiec 2011 Po prawej stronie jest rameczka pt. Dyskusje grup i wejdźcie sobie na jakikolwiek temat innej grupy niz nasza. Ja spokojnie mogę czytać co tam dziewczyny piszą, a wy? (trzeba byc zalogowanym), ciekawe czy inni moga tak przegladać nasze pogaduchy na naszej grupie
Corin nie mogą nikt nie moze oprócz osób zaproszonych ...sprawdzałam;-) nikt nie zobaczy ani tego co piszemy ani naszych zdjęc.
 
Witajcie,

Mała Monis, gratuluję Filipka, to może teraz się chłopcy posypią.
Ślimakowa, dziewczynka, super :-), dobrze że nie musiałaś jednak tupać nogami :-D
Orchidea, ja mam tak samo rano jak wstaje, to tak mnie ciśnie, że muszę lecieć do kibelka... Dla odmiany od Was ja wstaję w nocy ze 2 razy, ale żeby się napić.
Margerita, oj szkoda młodego, że wymiotuje, oby nie jelitówka... A Olga w nocy korzysta ze spokoju i daje czadu, słodko :-)
 
No pojadłam ,że ruszyć sie nie umiem :-D zaraz witaminka dokończę herbatkę i nie wiem co będę robiła,bo mam brak zajęć w domu :-D No i coś za okienkiem widziałam jakieś 2cm sniegu więc spacer krótki dziś będzie :-( danuska noo ale ja to aż czuję jakby mi miał peknąć pęcherz,ale czemu mnie ten pechęrz nie budzi w nocy :wściekła/y: :-D
 
Witajcie.
No nawet nie wiecie jaka była radość mojego taty, jak dowiedział się ze będzie wnuk. Bo 7 lat temu pierwszy raz urodziła się wnuczka, potem co dwa lata kolejna. I pokładał w nas wielkie nadzieje. No jak się cieszył..... Mówie wam, odstawiłam tel od ucha a ia tak było słychac ten smiech. Powiedział, no w koncu skonczy się babciowanie:p
Moj maluszek ladnie się rozwija, tylko byłam zawiedziona słabą jakoscią wczorajszego usg. Pierwszy raz miałam przez brzuch wczoraj i naprawdę mało co widziałam na ekranie, choc lekarz widział wszystko. Może mam za dużo tłuszcyko na brzuchu i to przez to. No i zdjęcia oczywiscie niewyraźne.:(
Kupiłam wczoraj pierwszy kaftanik, wrzuce go na odpowiedni wąte, a moj małż jak go zobaczył- łe, z misiem? czemu nie z samochodem. ?przecież to chłopak
PS. od początku miałam przeczucie na chłopaka, choc w kazdym snie widziałam zuzie, nie Filipa...

PS. 2 nie nadrobie wszystkiego z wczoraj, troche przejrzałam i czy dobrze rozumiem ze Corin nie poznała płci? Corin, napisz w skrócie jak po wizycie, bo ciekawa jestem.
 
Ostatnia edycja:
Własnie zapomniałam pogratulować...mała monis ...ślimakowa GRATULUJE ;-)
Co do pęcherza to ja od 3 dni sikam co 15 minut w ciągu dnia .... w nocy rzadko wstaje .Mozliwe ,że jakiś ucisk.
Powiedzcie czy wasze maleństwa tez juz tak czkają??? no moja codziennie teraz juz z 10 minut:-D
mała monis bo te "przejsciowe" usg z przezpochwowego na brzuch są słabej jakosci widocznie dzidzia jest gdzies pośrodku ja tez to pierwsze przez powłoki miałam do bani a następne juz super widać więc cierpliwości ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry