reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Dzien dobry tak polna pol dobry dzisiaj przespalam prawie cala noc !
Mam straszny bol zatok ... lekarz pozwolil mi brac na temperature paracetamol poki co dzisiaj jej nie mam ale za to ... NIEMILOSIRENIE boli mnie dziaslo ktore spuchlo :| to na pewno nie bol zeba . Czy ktorasz Was wie czy mozna wyplukac jame ustna w dentosepcie ? Tam jest ethanol ale ... kurde nie bede go pica porzadnie jakbym rozcienczyla ? Dzwonilam dodentysty nie przyjmie mnie bo mam grype :|
No i pozamiatane :/
 
Dzień dobry ciężaróweczki i dzidziulki :* :-D Ja ostatnio ze snem nie mam problemów i caałe noce przesypiam,ale jak wstaje to lecę do wc bo siusiu mi sie chce niemiłosiernie :-D :-D mala_monis gratki wielkie no i passa córek narazie przerwana ciekawe do kiedy hihi :-D mailuj ma rację serio te sny zapisywać i książkę wydać niezła lekturka by była :-D :-D Corin mi w czerwcówkach wyskoczyło,że żebym mogła czytać wiadomości muszę należeć do grupy :-D więc chyba nie widać co tam skrobiemy i my
 
Ostatnia edycja:
Witam mamuski:-)zbieram sie na wyklad 3 godz a tak mi sie nie chce:-(gdy wroce poczytam co u Was, jak na razie zobaczylam,ze Mala monis ma miec synka gratuluje:-)
Ślimakowa
gratuluje coreczki i zazdroszcze:-)mi sie snilo ze urodzilam synka i nie chcialam sie nim zajmowac bo od razu mowil i pyskowal a ja powiedzialam ze nie pozwole sobie na to wiec lezal w lozeczku i narzekal na mnie a mnie mama gonila zebym sie nim zajela;-)
 
reklama
Do góry