reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Oj Teśka rozumiem Cię, najlepiej by było mieć złotą kartę z której można korzystać, korzystać, korzystać, ........., korzystać i dalej korzystać ... tak bez końca. Marze o tym :angry:

Daga, malamii, ;)

Anula, nie no wiesz... ja sie przejmuję bo przy mnie z łóżka zeszła tak ładnie ale tylko RAZ, a potem to chyba wiedziała, że jestem bo schodziła bardzo nieostrożnie i dobrze ze byłam bo by poleciała ładnie z tego łóżka, eh...

Aneta, jak się czujesz? I życzę Wam abyście dzielnie znosili jedną drzemkę w ciągu dnia. My z Blaneczką już mamy to za sobą i nie była az tak źle. Dzisiaj wyjątkowo padła mi drugi raz w dzień ale to dlatego, że I drzemka trwała 1,5h a zazwyczaj trwa 2h lub nawet ponad 3h.

Sunset, jak się czujesz? zdrówka :)

NiL, zdrowia dla Was :* i Ty i sunset podajcie swoje namiary na FCB :* Bo rozmawiacie o wieku :-D ja w styczniu skończę 27 lat!!! DRAMAT!!!

Monia_26, co tam? :* Buziaki dla Was :*

Moja maleńka dzisiaj zasnęła tak jak zazwyczaj około 20:30. Przytulona do mnie oczywiście. Dzisiaj w ciągu dnia padła drugi raz do snu. Ale nie zasnęła z tego powodu dzisiaj później na noc także ok :)

Jeśli chodzi o @ to się do Was nie dołączę. Ja teraz własnie mam dni płodne :D ale ogólnie @ miałam przed ciążą bolesny ale nie zawsze. Różnie to bywało. Po ciąży (dostałam od porodu po 4 mscach) to samo zostało, tyle, że nie czuję jak mi się leje, zawsze czułam wcześniej, i ogólnie jest tak samo. Ja nigdy nie brałam żadnych tabletek i raczej teraz tez nie będę chciała brać na ból, zazwyczaj NoSpa mi pomaga ale nie zażywałam od dawna.

Ja już padam choć spałam w dzień 1h wtedy jak Blaneczka padła ;) DOBRANOC moje DROGIE! Miłych snów :*

PS
NiL, jakie Masz cudne dzieciaczki, zazdroszczę :* Twoje imię mnie powaliło - oczywiście pozytywnie! Piękne!

Blaneczce już przebija się dolna prawa dwójka :)

Dziewczyny dziękuje za zaproszenia na FCB :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anula nie, przed ciazami mialam co 27 dni, po 1 ciazy co 29-30 a po urodzeniu Gabka własnie tak dziwacznie:baffled: a na wywołanie brałaś luteine czy coś innego?
Ania kurcze no ja to bym byla chyba mega marudna przy 7 dniach i tak wtedy mam pretensje do calego swiata (meskiej czesci zwlaszcza) ze Ja sie tak mecze:-D:-D:-D
pia
dzieki ;* nie masz czego zazdroscic przeciez tez masz cudna córcie
malami a tak wlasciwie to dzieki zawytlumaczenie w skrocie tego rabatu 5% bo widzialam reklame a nie chcialo mi sie czytac:-D tez lubie na alle kupowac. Nienawidze lazic po sklepach:no:
Dzieci juz od jakiegos czasu spia jakos ich te chorobska mecza:baffled: mam nadzieje ze noc bedzie w miare spokojna
 
Dzien dobry

Zapraszam na kawke z rana , my juz od 6 nie spimy , niunia calutka noc od 20 do 6 bez zadnej pobudki spala , w koncu zjadła troche mleczka moze juz sie przebiły zeby tylko nie wiem jeszcze jakie bo nie da sprawdzic
Aneta , sunset jak sie czujecie mamuski
Malami nie martw sie na zapas o ciaze bedzie dobrze wiele mamus jest z 2 dzidziusiem w ciazy i ma małe szkraby to potem jak maszyna sie dzieje , i organizm chyba do tego sie przyzwyczaja ze jest jedno dziecko co potrzebuje opieki i ciaza która sie spokojnie rozwija
Nil dzieciaczki masz przesliczne zreszta nie ma sie co dziwiac jak mamusia jak modelka wyglada , jestes bardzo ładna kobieta jak ci sie to udaje byc mamuska i taka sliczna
Kamisia duzo zdróweczka kochana
Teska ja cie doskonale rozumiem z powodu braku funduszy , to jest okropne jak nie masz za co kupic i dac dziecku brrr niech te nasze czasy sie okropne szybko koncza
Reszte mamusiek witam i pozdrawiam
 
Dzien dobry,
Dzis spalismy az do 7:szok:teraz pije kawe. Jutro jede na pogrzeb po 7 musze wyjsc, mam nadzieje ze na 15 wroce.
Pia, to naturalne ze Ty sie martwisz skoro Blaneczka nie schodzila sama. Ja jestem o to spokojna bo wiem ze schodzi bez problemu od kilku mies i robi to bardzo ostroznie
Nil, tak luteine bralam ale po niej mialam tylko 2 dni skapej @ az dziwne po takim czasie, teraz biore tabletki novynette ale tragicznie sie po nich czuje i tyje a glowa tak boli ze czasami ledwo wstaje. Gdy pojde na cytologie zmienie na inne.Jak noc?
Marzenka ja przy @ tez tak sparzatam, dzis niby powinnam dostac ale cos nie widac i czuje sie dobrze
Aneta moj juz grubo ponad mies spi raz dziennie i powiem Ci ze teraz przynajmniej pospi ze 2 godz bo gdy mial drzemki spal 2 razy po pol godz. No i teraz po 20 zasypia bez problemu a rano nie wstajemy o 5 tylko miedzy 6-7
 
Witajcie,
u nas dzień masakra. Chyba przez te zęby (a raczej na pewno) moje dziecię nie było tym kim jest. On się denerwuje, ja się denerwuję i w koło macieju...
Co do mnie to czuję się ok. 0 mdłości, jedynie moje humory (na co dzień i tak rozchwiane) są jeszcze bardziej rozchwiane. Potrzeba mi sporej dawki, najlepiej dożylnie jakiejś melisy czy czegoś podobnego.
Anula, widzisz, mój śpi w dzień 2 razy i teraz jak jest starszy potrafił spać 2h jednym ciągiem. Zasypia zwykle o 20 i z tym kłopotów większych nie mamy, no a rano wstaje o 7. W nocy teraz robi 2 pobudki na jedzenie. I to nieważne czy śpi raz w ciągu dnia, czy 2 razy, i tak wstanie o 7.
 
Dzień Dobry,

my na nogach od 7:00 (od 20:30). Blaneczka znów potem spała z nami, coś się bardziej wierciła niż spała, ząbki dokazują ale nic poza tym na całe szczęście. Mam nadzieję, że siódmy ząbek lada moment się przebije. Ja coś nie przytomna, pogoda ponura w porównaniu do wczorajszej o niebo gorsza dzisiaj. Już kawę wypiłam, zapiekankę zjadłam no i zwała niestety, głowa pęka. A tatuś z malutką coś wojarzą na balkonie :)

NiL, no tak, mam prze kochaną córeczkę :)
Daga, ;)

Miłego Dnia Wszystkim Rodzinom życzę!
 
Hej Kochane!

Ech my po ciezkiej nocy.. Nie dosc ze Macius zasnal po 23 (w zlobku padl po 16 i spal 40 minut), to pierwsza pobudka byla po pol godzinie. A potem juz samo polecialo. Od 3 na dobre kaszel a potem placz i lament. Nic nie pomagalo - noszenie, woda, dentinox dopiero po nurofenie troche sie wyciszyl ale dalej pojekiwal z bolu :( Dalismy mu jeszcze mleczko i wtedy dopiero powolutku zasnal. Choc i tak nadal przez sen poplakiwal. Serce mi sie krajalo bo bidulek caly czas sie mnie kurczowo trzymal a ja nie wiedzialam jak mu pomoc. Wczoraj wieczorem wyczaililsmy z mezem ze dolna prawa czworka swieci bialoscia i ze zaraz wyjdzie.. i wiecie co sprawdzam dzisiaj a tu przebila sie gorna lewa czwroka! Nosz!! A ja jak debilka inny zabek smarowalam :( Dobrze ze zaraz podalam ten nurofen to mu troche zelzalo. Tak wiec same widzicie nie dosc ze Macius walczy z przeziebieniem - nadal okropny katar i kaszel to jeszcze mu czworki sie pchaja - jakby malo mial atrakcji! Grr!!!

Daga, NiL, Anula - dzieki hehe musze chyba uaktualnic zdjecie ;) Bo w sumie nawet nie wiem kiedy mialam taka fryzure ;-) W ogole to chetnie bym poszla do fryzjera i zafarbowala sobie wlosy, ech no nic poczekam do wiosny a jak nei wytrzymam to maz mnie zetnie ;-)

Daga - wytapetuj sobie okno ;-) U nas podobnie jest na parterze i przy balkonie - no ale tak jak piszesz mozna wyjsc i umyc. Dziwna masz ta kumpele.. moze jest jest tak dobrze i wygodnie. Nei wiem ja doradzam kazdemu wyjazd choc na chwile - jak tylko maja mozliwosc. buziaki dla Jowisi!

NiL - super ze Gabrielek lepiej sie czuje oby Liwcie tez szybko wrocila do zdrowka. A jak dzisiejsza nocka? Co do przedszkola to jasne jak tylko masz mozliwosc to trzymaj Liwice przy sobie. Podziwiam Cie ze dajesz rade z dwojka szkrabikow! Zajecia dodatkowe - genialny pomysl a taniec to juz w ogole :-) Nie dosc ze frajda to jeszcze dobry dla zdrowia. A maja w przedszkolu taka mozliwosc czy musisz szukac cos poza? A co do okresu - to bierzesz cos? Moze warto cos wziac aby uregulowac to pieronstwo. Ja nigdy nie mialam super regularnej
Ps. nie moge otworzyc zdjec wycieczkowych buu :( a tam takie pingwinki!!

Anula - trzymam kciuki abys cos znalazla z mezem! I to jak najszybciej. Ja niestety nie dam rady Ci pomoc :(

Monia - to planujecie poprzestac na jednym Szczesciu? ;-) Mam nadzieje ze dzisiaj lepiej sie czujesz! Teraz mi sie przypomnialo! Ja niestety nie mam nk :( Mam nadzieje ze wkrotce na facebooku Cie bedzie mozna znalezc :-)

malami - powiem Ci ze dla niego to bylam gotowa zostac ;-) Jestem mu bardzo wdzieczna bo dla mnie rzucil wszystko i zaczal od nowa. Nie martw sie druga ciaza! Bedzie dobrze. Tak jak Marzenka pisze - kobiecy organizm moze wiele i Twoj tez to udzwignie :-) Jestem pewna! Co do myslenia to bedzie odwortnie bo Mateuszek wypelni Twoj czas i mysli ze nawet sie nie zorientujesz kiedy minela polowa a potem pewnie cala ciaza. Takze spokojnie Kochana na pewno bedzie dobrze! Jak z praca meza? Cos sie wyjasnilo? Dzieki za kciuki - tesciu bedzie :D Ps. przykladna zonka z Ciebie ;-)

Marzenka i Pialove dzieki ze pytasz! Czuje sie niezle. Brzuch czasem pobolewa ale wiem ze to ze stresu bo to chorobsko, bo to zeby, bo praca itp. No i zaczely plecy bardziej bolec - pewnie sie 'przeginam' bo juz brzuszek widac :)

Marzenka masz Kochana sile :-) Tyle w jeden dzien zrobic! No podziwiam! A Klaudusia to mnie rozwala z tymi kapselkami, Slodziutka :) A tak na marginesie - po co dzieciom zabawki one i tak znajda sobie zawsze cos do zabawy - my tez uwielbiamy nakretki :D

kamisia - u nas tez juz malo spania w ciagu dnia. No chyba ze wyjatkowo padniety to dluzej pospi a tak to 1 godzinka i naladowany na caly dzien (tez zasypia 20:30-21). Dlugo sie juz przestawia na jedna drzemke? Czasem to u Maluchow trwa zanim sam sie przyzwyczai. A jak zabki bo moze Nikos marudny bo go draznia?

Pialove - namiary poszly na priv :-) Ale Ci spioszek z Blaneczki! Ja nie pamietam zeby moj smyk spal 3h ;-) Co do schodzenia - Blaneczka to spryciulka wiec raz dwa pocwiczy i juz sie nie bedziesz martwic ze spadnie :-)

Tesia :*

konwalianka maqnio - hop hop! Jak Tymus i Rozia?

Milego dnia Kochane!
 
Ostatnia edycja:
Czesc kochane !!!
Nocka piękna dzis ,wyspalam sie ,zasnela Nadia o 20 a wstala o 7 ;13 gdzie jeszcze polezalysmy jeszcze do 7 ;30:tak:nie obudzil jej nawet dzis maz szykujacy sie do pracy .Ooooo widze ze okres u wiekszosci na tapecie ,u mnie dopiero bendzie gdzies pod koniec miesiaca 25-26.a co do spania moja w dzien spi 2 razy .
daga dobrze ze bendziecie mogly dzis pospacerowac ,z tym wiatrem ro szalenstwo:szok:
aneta 85 naprawde wspolczuje ,oby szybko wylazly te zebolki,
monia super ze wylazly ząbki ,caluski dla was :*
anula :*
nil kochana dzieki za dobre slowo , napewno jakos poradze sobie :*
marzena ,daga to i do mnie przyleccie posprzatac ,jak sie rozpewdzicie to co tam dla was tyle kilometrow:-D:-D
pia love :*
maqnio jak Rozyczka ??jak ty sie trzymasz kochana ??? :*
kamisia zdrowka:*
sunset :*
ania ​:*
 
reklama
Aneta skoro tak ladnie spi, zostalabym na Twoim miejscu przy 2 drzemkach, mozesz wtedy cos zrobic czy odpoczac
Sunset, jakos sobie poradzimy;-)jejku juz jestes prawie w polowie ciazy. My raczej na 2 sie nie zdecydujemy
Daga, nie slyszalam o tych tabletkach, sa u nas?moje kosztuja okolo 25zl
 
Do góry