reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
malami troche minelo i wlasciwie sama nie wiem kiedy. Najgorsza wlasnie ta tesknota za rodzina i przyjaciolmi.. eh zeby to bylo latwiejsze. Co nas podkusilo? Na ostatnim roku studiow pojechalam na 4 miesieczny projekt badawczy. Wymiany byly wtedy w modzie no i wiadomo chcialam troche wzbogacic cv wkoncu za pare miesoexy maialm szukac pracy. Na moje szczescie po zakonczeniu projektu Profesorka zaoferowala mi doktorat i czteroletni kontrakt. Mezowi spodobal sie pomysl aby sprobowac gdzies indziej wiec sie zdecydowalismy. Tak wiec mialam sporo szczescia.. bo
Co do malenstwa - wiadomo zdrowie najwazniejsze! no i ten 3 kurier byl? ;-)

Aneta rzeczywiscie fajnie sie wpasuje malenstwo :-) Ja z kolei zrobie sobie prezent na 30 bo mam termin tydzien po moich urodzinach :-) a jak sie czujesz?

basieniak A Ty jak sie masz?

kamisia wazne ze do przodu. trzymam kciuki aby prsyszly rok to byl Ten rok :-)

buzki
 
hej kochane:-)
U nas troche lepiej i jednoczesnie gorzej...po Gabrielku choroby juz prawie nie widac ale za to corcia w nocy dala popalic. Niby poszla spac wczesniej ale zarazila sie tym katarem od Gabka i w ogole spac nie mogla. Cuda wyczyniala. Myslalam że sciane przewroci:baffled::baffled: No i ja tez wymyslalam jak jej tu ulzyc ale wiecie przy katarze to nie tak latwo.
sunset mała jeszcze nie chodzi do przedszkola chcialam jezeli mam taka mozliwosc zeby byla ze mna tak dlugo ile to mozliwe ale juz w przyszlym roku do zeroki idzie. Teraz jestem na etapie szukania dla niej jakichs dodatkowych fajnych zajec, np taniec czy jakies zajecia plastyczne. Cos co bedzie jej sie podobac. Acha no i zgadzam sie z daga w zyciu bym Ci tyle lat nie dala. Ja w przyszlym roku bede miec 26 a wygladam znacznie powiedzmy ,,powazniej'' niz Ty.
Ania no wiec witamy w mamach okresowych. Ja bym sie zapisala ale dzis jest 5 dzien i juz sladu po @ nie ma:-) ja tam niby krotkie mam ale za to nigdy nie wiem kiedy sie moge go spodziewac:baffled: Na pewno tak miedzy 20 dniem a 40:-D widzisz kciiuki i zyczenia jednak dzialaja cuda dobrze ze Wam lepiej:-)
Tesiulka kochanie tak jak Ci juz pisalam Ty jestes super zaradna kobietka wiec dasz rade a jak cos to pisz zawsze razem cos poradzimy:-)
 
Sunset ja tez bym Ci mniej lat dala tak max 23:-D
Nil, od zawsze masz nieregularna @?ja zawsze mialam co 35 dni a ostatnio nie mialam az 3 mies, musialam wywolywac. Poza tym mialam taki skapy ze szok tylko 2 dni a zawsze 5. Pierwszy raz tak mialam, teraz biore tabletki i jutro powinnam miec znowu. A i mam sie zglosic na cytologie. Zdrowka dla dzieciaczkow
Daga, powiem Ci ze wyjade bez wzgledu gdzie sie da aby bylo troche lepiej niz tu. W Szwajcarii mamy kolege, w Irlandii kolezanke i Ł ojczym wyjezdza do Szwecji wiec moze gdzies wypali. Wiadomo wolalabym do kraju anglojezycznego ale zobaczymy bo watpie ze tu znajdziemy oboje dobre prace
 
Witam!

U nas ok...ostatnia nocka spoko, tylko jedna pobudka. Zęby wyszły i Kinia grzeczna i nie marudna. Apetyt ostatnio powrócił z podwojoną siłą :-) oby tak dalej :-D
Wczoraj moja bliska koleżanka urodziła córeczkę po 5 latach starań o dzidziusia :) I tak strasznie się z nią cieszę, że nie uwierzycie :-D przezywałam to wszystko razem z nią...Ale już ma Swoje Największe Szczęście przy sobie :tak:

sunset, no własnie po tych tabletkach anty mam o wiele mniej bolesny okres, ale bolesny...i nie taki skąpy...Wcześniej przed ciążą to umierałam z bolu.

NiL, zdrówka dla dzieciaczków!


Resztę Was ściskam mocno :****
 
KArola juz spi, mamy z mezem wieczor dla siebie dzisiaj:)

Nil mnie zawsze @ meczy 6-7 dni i jest mega intensywny:/ Ale juz sie z tym pogodzilam i przyzwyczailam. Jeszcze przed ciaza jak bralam tabletki bylo duzo lepiej, mniej obfite i szybciej sie konczyl.

U nas dzisiaj piekna pogoda byla ale na jutro juz pogorszenie zapowiadaja:(
 
Hej dziewczyny!

Mati już śpi, trochę dzisiaj marudzi na spacerze, ciągle musiałam mu dawać jak nie paluszka to wafelka ryżowego i wiecie co? normalnie mnie coś zaćmiło, dopiero w domu zajarzyłam, że przecież nie dałam mu banana na podwieczorek ech..

Tesia - to blisko mamy urodziny bo ja z 22-go jestem :))
sunset - no nieźle z tym wyjazdem :) dobrze, że Twój mąż chciał wyjechać bo gdyby nie chciał to mogłoby wiele skomplikować.. a trzeciego kuriera nie było haha coś mi się pomieszało, byłam przekonana, że ma być do momentu aż nie dostałam smsa z paczkomatu :D chyba w ostatnim momencie musiałam zmienić sposób wysyłki :) nie nadążam za sobą haha :))
daga - ja w pierwszej ciąży miałam trochę stresów (niepotrzebnych), nasłuchałam się różnych rzeczy, naczytałam, wiem dużo.. pierwsza ciąża była bardziej nieświadoma, mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi. Do tego wiadomo, że jest Mati i nie będę mogła sobie spać i leżeć kiedy chcę ;)
Nil - dobrze, że Gabryś już lepiej, szkoda tylko że córcię dopadło :(

a tak na marginesie założyłam sobie ostatnio konto w Alior Syncu bo mają 5% cashbacku przy płatnościach internetowych, a ja dużo robię zakupów na allegro więc stwierdziłam, że chociaż te parę złotych będzie można dodatkowo zaoszczędzić :] fajna sprawa :)

Idę zrobić kolację mężowi, jak wróci to na pewno się ucieszy :) wraca właśnie z Warszawy, mam nadzieję, że coś się wyjaśniło z jego pracą..

no nic, spokojnej nocki Wam życzę!
paaa.. *
 
Witajcie kochane

Ale jestem dzisiaj wykonczona , od rana buszowalam po domu porzadki , pranie i zmiana poscieli i kocy i co sie jeszcze dalo , jak schło to na bierzaco prasowałam , potem z mała na podwórko i zas niunia kapsle zbierała to juz jej rytuał kapslowy
Klaudusia dokazuje nie goraczkuje ale za chiny nie chce jesc nic mleczko jak jej daje to ja naciaga , kaszka be juz sama nie wiem co mam jej dac pewnie na te zebiska tak dziecko mecza , zajrzec tez sobie nie da do pycholka , niech wyjda jak najszybciej
Wy o okresie ja tez wczoraj dostałam i dzisiaj zas mnie nosilo to tyle porobilam co nie raz przez tydzien tego nie zrobiłam taka moja głupia natura podczas miesiaczki ze góry bym mogla przenosic

nie poczytalam was tylko wpadlam napisac co u nas zaraz was doczytam na spokojnie
 
reklama
Dobry dzień na wieczór :-D

Dziś dzień u nas znów pod znakiem marudzenia. Spanie tylko 1h w ciągu całego dnia. Nie wiem co mam robić z tym, bo potem jest nie do wytrzymania a wcale zasnąć szybciej nie chce na wieczór jak o 21. Masakra. Wyobraźcie sobie, że jak Nikoś został z teściową to spał całe 3,5 godziny :szok: Nie mam pojęcia jak ona to robi. Podobno jak nas nie było, nasz synuś był taki grzeczniutki normalnie jak aniołek he. Chyba musiał wyczuć naszą nieobecność i sobie pospał...
A ja złapałam jakieś chorubsko :-( Strasznie gardło mnie boli i kaszel męczy do tego stan podgorączkowy.
Żeby tylko mały się nie zaraził...
MAm nadzieje, że dzieciaczki wasze już lepiej i wracają do zdrówka :-)

Uciekaam już spać bo strasznie zimno jakoś. ;/
No i ja dołączam się do mamuś okresowych. Żeby Wam jeszcze raźniej było.:-)

Dobrej nocki wszystkim!!!
 
Do góry