reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witajcie!

Już trzeci raz piszę tego posta...:no: Zdążyłam tylko fot wkleić. Nikodem jest zazdrosny czy coś. Jak biorę laptopa zaczyna krzyczeć i ciągnie za kabel od ładowarki. Teraz rzuca telefonem no łobuz jeden:biggrin2:

Ania to pospała dziś córcia. u nas już trzecia nocka z pobudką. Ale spaliśmy do 9 to też ładnie :)

Pia my też dziś spaliśmy trójkę. Inaczej się nie dało. Jak odkładałam Nikosia do łożeczka krzyk był więc cóż zrobić :)

Ememte oby wyjazd się udał. Tutaj nie ma przyszłości. Też chcieliśmy wyjechać ale Nikoś był jeszcze za mały a jakoś nie wyobrażałam sobie puścić męża samego. Teraz by się nam przydało trochę więcej pieniędzy ( na domek by się przydały) ale mąż póki co ma umowę na dwa lata w pracy więc potem już by pewnie nie miał tam powrotu. Nie chciałabym mieszkać zagranicą na stałe. Nie wiem jak to będzie , czas pokaże.

Sunset tak Nikoś już dłuższy czas ma jedną drzemkę. Ząbki idą aż trzy naraz widać już białe ale się nie przebiły i dlatego pewnie taka maruda. Ale i tak jest słodki. ZDrówka dla was oby było coraz lepiej.

Małami dzięki, dziś już lepiej tylko głowa boli jak nie wiem i gardło. Kaszel zelżał uff. Mam nadzieję,że nie będzie gorączki i antybiotyku.

Maqnio
Co u Was? JAk Rózinka?

Tesia, Nil, MArzena, Aneta i resztę co ominęłam miłego dzionka i buziaki :*
 
reklama
Kamisia a Wy zawsze tak dlugo spicie? Czy to dzis jakies swieto i dzieciaki nam dluzej pospaly? U nas standardowo pobudka o 8 jest, a to dla nas idelanie, bo maz mala na 9 do zlobka zawozi.
 
Ania Coś ty , przeważnie do 7.30. czasem zdarzało się do 8. Nie mamy takich stałych godzin. :-) Może to przez pogodę. Ciemno, zimno, ponuro ech.
 
Hej, zaglądam tak na szybko bo u nas armagedon. W niedzielę odwiedził nas brat z rodzinką i niestety ich synek sprzedał Bartkowi jakąś zarazę. U nich normą jest wymienianie się smokami i piciem więc nie trudno o chorobę. Najgorsze jest to że i mnie boli gardło tak jakbym miała tam wielką ranę i boję się że jeszcze ja mu dołożę.
Marzenko super że Klaudia zaczęła chodzić teraz będziecie za nią biegać hihihi
Nil ja Cię błagam nie gadaj głupot:) Super laska jesteś!!!
Pia rzeczywiście jesteś strasznie stara;)
Anula ja jak brałam tabletki to harmonet. Super się po nich czułam i co najważniejsze nie tyłam.
Resztę mamusiek pozdrawiam i uciekam
Wpadnę wieczorem
 
Kamisia, dokladnie w taka pogode to nic innego tylko spac! Jakos nie wyobrazam sobie co ja z tym moim dzieckiem zrobie zimą jak juz o 16 bedzie ciemno.
 
daga nie smutaj sie prosze ,odgon te smutki:*
ania
ho ho to Karola niezle pospala !!!!wow !!!:-)
ememte witaj i bywaj czesciej :*
kamisia to z Nikodemka rozrabiaka:-D
pia love ja mam 25 lat i nie czuje sie staro ,no moze czasem :-D:-)chodz czas leci nieublagalnie...
A co do antykoncepji ,ja po porodzie bralam azalie jakies dwa miesiace potem mialam jakies inne niepamietam nazwy ale i tak dlugo niebylam na tabletkach ,zdarzylo mi sie kilka razy zapoimniec ,wiec bez sensu brac ,ja ze swoja skleroza :-pwiec jak trzeba "jedziemy "na prezesach :-D:-D
marzena brawka dla Klaudii !!!!:-)
anetka zdrowka dla was ,i zagladaj czescie :-):tak:
nilno obym cos znalazla dla Nadi ,pochwale sie :tak:
sunset malami :*
 
Hej Moje Drogie, ja na chwilę, właśnie się obudziłam, z Blaneczką mi się przysnęło na łóżku :)

daga, a no tak :) ja mam to samo, tez lubię jak jesteśmy wszyscy razem w domu :)

Tak tak dziewczyny ;) stara jestem ;) nie no wiecie, każdy ma coś do zrobienia w życiu i każdy ma inne życie. Ja naprawdę żałuję, że mi tak czas ucieka i, że już 27ke będzie trzeba powitać za 4 msce. Każdy inaczej sobie wyobraża swoje życie. Ja bym chciała być tylko młodsza o 5 lat :rofl2: ha ;)

Napisze coś więcej rano, DoBrAnOc Kochani! :*
 
reklama
Daga a u mnie zazwyczaj nic slodkiego nie ma, bo jak juz jest to ja wszystko pochłaniam:-D Uwielbiam slodycze i moglabym je jesc bez konca:) A co to za dól? Jesli u WAs taka pogoda beznadziejna jak u nas to o dola nie trudno. niech szybko mija!

KArolina malo ze wstala o 10;30 to jeszcze drzemka sobie zrobila 2,5h... Cos czuje ze ta noc do najpiekniejszych nalezec nie bedzie, bo w koncu ile mozna spac;)
 
Do góry