reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
hej Bąki!

dzieki dziewczyny, ale w nocy nie odespalam...niestety nocka koszmarna eh..zwariuje chyba. Weekend znowu na wariackich papierach od rana sprzatam i ciagle jest brudno - takie mam wrazenie, potem do moich rodziców a jutro do tescia eh. czy ja kiedys odpoczne? siet!

miłego i spokojnego weekendu for all!!! :):):):*
 
Witajcie kochane.
Mogę sobie obiecywać, że będe regularnie zaglądać, pisac i czytać. Prawda jest taka, że nie mam czasu. Teraz mam wolne 3 dni bo Mila w poniedziałek do zł0obka i może chociaz trochę z wami pobędę. Niestety od rana biegam i nadrabiam zaległości w domowych obowiązkach, żeby jutro i w poniedziałek móc odpocząć i pobyć z rodzinką.
Miłego weekendu wszystkim
 
Witajcie weekendowo!!!
Niby podczytuje regularnie Was .ale przyjdzie co napisac to połowy zapominam:zawstydzona/y:
konwalianko zestaw zimowy dla Tymcia obłedny ,pieknie bendzie wygladac:*
pialov ja tez lubie Harre Poterra ksiazki danwnoo temu przeczytane a ffilm tez fajnie sie oglada ,szkoda tylko ze zadnej czesci niemoge doogladac do konca ,bo zawsze oczy mi sie zamykaja i i ide spac:)
wisienko maqnio :*
miczka tule:*
malami chetnie bym Ciebie widziala u sibie na fb ,moze podasz swoje namiary ???;-)za nocki &&&&&&&&& i cmokaski dla mateuszka
sunset ciesze sie bardzo ze wszystko wporzadku ,uwazajcie na siebie :*
ania zdrowka dla Karolinki:*
monia co u was ??
daga marzena anetka aneta 85 wydrusiu :*
​milego weekendu kochane!!!
 
Ostatnia edycja:
hello,
wlasnie wrocilismy z luksemburskiego wesela. haha szybciutko, przystaweczka i lampka szampana. czuje sie padnieta, nie mam sily nawet palcem ruszac. Pobodke milam juz przed 6 a poszedl spac po 22 (spac mu sie nie chcialo).
daga, malamii ja mam opor przed druga dzidzia. chcialabym sie wybrac gdzies z mezem na wakacje tylko my we dwoje. druga sprawa znalesc prace, ktora moge zaczac szukac w lipcu 2013 (mam wychowawcze, ktore jest solidnie placone), po drugie pytanie czy jest sens szukac pracy gdybym chciala zaczac starania o dzidzie w przyszlym roku.
konwalianka no to tylko czekac na zime. my mamy narazie korteczke, ale wstawilam na liste wrzesniowo-urodzinowa aleksika kombinezon , a bbutki kupie w pazdzierniku.
maqnio wspolczuje nocek, pisze tobie jak i wisience. odpoczywajcie na weekendzie. siet nic sie nie stanie jak raz bedzie nie posprzatane. malz wyrozumialy napewno a nawet pomorze. Rozina bedzie happy jak mama bedzie razem z nia bawic sie.
wisienko, moja droga prosze cie odpoczywaj, ucaluj moja synowapia
Pia uwielbiam Harry Poter
Miczka tule :*
tesia:*
milego weekendu
 
ja tak na szybko tylko. W sumie jestem zdziwiona bo zajrzałam wcześniej jakoś po 16 i napisałam posta, wysłałam i patrzę teraz że go nie ma hmm.. więc napiszę jeszcze raz co pamiętam:

Pia - dalej miga ;) ale już trochę lepiej haha :)
daga - ja też uwielbiam czytać ale od kiedy jest Mati to jakoś czasu znaleźć nie mogę. Mam zaczętą jedną książkę i skończyć jej nie mogę..
maqnio - usiądź na pupie dobra kobieto :) odpocznij sobie w weekend :) Cię nosi... ;)
Wisieńko - zaglądaj częściej! &&& oby Emilka się szybko przyzwyczaiła do żłobka.
tesia - my się już dogadałyśmy :*
silwia - rozumiem, mi też się marzą takie wakacje "jak kiedyś" ale póki co wiadomo, pewnie dobrych kilka lat jeszcze sobie na takie nie pozwolimy :) a jak u CIebie sytuacja wygląałaby gdybyś zaszła w ciąże w trakcie wychowawczego lub zaraz po? Płaciliby coś? Jejku a u nas wych bezpłatny :(
daga - któraś z dziewczyn pisała coś o tranie, ja nie wiem czy to działa, bo nigdy nie brałam ani ja ani Matiemu nie dawałam.

Dobrej nocki życzę wszystkim :)
 
Witam się nocnie.
Aniu zdrówka dla Karolinki:*
maqnio ja tez tak mam ze ciagle gdzies brud jeszcze widze jak sprzatam. Odpocznij dziś kobieto.
sunset cieszę się, że z maleństwem wszystko dobrze. Dbajcie o siebie:-)
daga hmmm ja moim maluchom w takiej sytuacji daję maliny na ciepło, smaruję pulmexem
Miczka przykro mi:-(również mam nadzieję, że jednak jest jakas szansa
konwalianko śliczne ciuszki a gdzie kupilaś jeśli mogę zapytać te buciki z Tomkiem, są super! jeżeli już pisałas to przepraszam musiałam przeoczyć (pamiętam, że czapkę w tesco)
Tesiu:*
U nas hmmm źle to mało powiedziane:-( Mój mąż o wszystko mnie oskarza, mówi, że musi pic bo...jestem dla niego niemiła:baffled:
W ogóle szkoda gadać, nie mam po prostu słów ani sił:-(Wczoraj bylo źle, dziś...jeszcze gorzej.
To, że mi jest źle to jeszcze nic ale dzieci wszystko czują a córcia coraz bardziej okazuje niechęć do taty. Nie wiem czy to moja wina, staram się uczyć ja szacunku do taty również ale nie wiem czy to mi do konca wychodzi bo mała nic przy sobie nie da mojemu mezowi zrobic. Nie wiem czy to dlatego, że on nigdy tego nie robił (ubieranie, przebieranie, kąpanie, czesanie, mycie zebow, karmienie, obcinanie paznokci, usypianie, czytanie bajek, szykowanie na spacer itp) czy widzi kiedy ja jestem zla na meza i zachowuje sie podobnie. Gabrielek tez od kilku miesiecy zaczyna plakać jak tylko widzi wyciagniete do niego rece taty ale ostatnio bylo troche lepiej. Kilka razy dal sie tacie uspic, słuchał z nim muzyki, wytrzymal na spacerku conajmniej godzine (tak to po kilku-kilknastu minutach przychodzil do domu).Przepraszam, że tak smęcę musialam sie wygadac.
Dobranoc:*
 
reklama
hej, no a my nie śpimy od 3 rano! NO ale po co spać jak można się bawić...:crazy:

dziewczyny, buty kupiłam w mothercare, kupiłam jeszcze jedne - jesienne...a i wracając do takich zakupów na zimę na koniec sezonu..uznałam, że teraz tak właśnie będę kupować.. wyszłam z założenia, że nawet jeśli na Tymka będzie za małe, to mogę sprzedać na allegro..

Nil, no po to jesteśmy wiec sie nie przejmuj.. a dzieci wiadomo,że czują i obserwują.. podejrzewam, że gdybyś Ty zmieniła stosunek do męża to i one nieco inaczej by się zachowywały..ale nic na siłę - dużo wytrwałości życzę!
sunset - jak dobrze, że z maluszkiem wszystko w porządku.. odpoczywaj i regeneruj się na tyle na ile możesz..
daga- moja siostra jak przychodzi jesień daje swojemu synowi miksturę: cebula+czosnek+miód - dzięki temu, jak mówi, nie choruje.. Ja póki co Tymkowi daję oprócz tranu olej lniany..
sylwia :*
wisienko - odpoczywaj.. i wracaj częściej
maqnio - no weekendy są takie zwariowane, byle jednak znaleźć odrobinę czasu dla siebie..:*

pia, Tesia, Marzenka, malamii, aneta - witajcie
 
Do góry