reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

No i KArolina chora;/ Znaczy pzeziebiona mocno. Zasnac w domu nie moze bo nos zatkany, za to na dworze jakby reka odjal i zaraz zasypia, ech. Dzien w zlobku nam dzisiaj odpdal oczywiscie, bo nie chce zeby inne dzieci pozarażala.

Malami alez ja wiem ze to bez sensu. Dlatego bede sie upominac o prace na caly etat i mam andzieje ze sie uda. A poz lych wiadomosciach na pewno przyjda dobre:) Co do wymuszania MAteusza, nie daj sie! Bo jak sie nauczy ze mozna cos wymusic krzykiem to dopiero bedzie zle;) Charakterny chlopak Ci sie strafil hehe:)
 
reklama
U nas dzisiaj bardzo pochmurnie tak mnie meczy spanie strasznie ze ho ho , Klaudusia bardzo grzecznie sie bawi ktos podmienił mi dziecko bo ostatnio troche medoziła
Malam ale mały cwaniak rosnie z Mateusza trzeba cos z tym koniecznie zrobic
Aniu Zdróweczka dla Karolinki bidulka malutka sie meczy tym katarem , otriwin jej kup jest dla dzieci bedzie sie lzej oddychało niuni
Sunset jak u lekarza
 
Hej...
Dziewczyny jestem załamana :(((( byłam dzisiaj na rozmowie w pracy i tak jak przypuszczałam - nie ma już dla mnie miejsca... Oczywiście szefowa zapewniała, że robiła wszystko co w jej mocy, i robi nadal aby to miejsce stworzyć. Ale wątpię żeby coś z tego wyszło. Chociaż na razie mam wziąć zaległy urlop, a potem kazała wypisać wniosek o wychowawczy. A na prawdę fajnie już zaczynało się robić w tej pracy :( fajna ekipa nam się stworzyła i teraz to wszystko szlag trafił :( a najgorsze, że mąż stracił stałą pracę dwa miesiące temu, dorabia trochę na boku na razie, a teraz ja... I został nam kredyt z ratą 1000 zł miesięcznie... Ryczeć się chce tylko...
Przepraszam, że zasmęcam ale musiałam się wygadać :-(
 
hej, przepraszam, że nie odniosę się do Waszych postów, ale mam tak zakręcony dzień.. nie daję rady.. wszystko bedzie na blogu.. załączam obiecane zdjecia zimowej garderoby Tymka..

1. To jest z c&a po moim siostrzeńcu - jakies to małe się wydaje, ale może na początek zimy będzie ok.. DSC00776.jpg



2. To są spodnie i kurtka z kappa DSC00778.jpgDSC00779.jpgDSC00780.jpgDSC00781.jpg
to jest swietny materiał nie gruby, oddychający, chroniący przez wiatrem; teraz widzę, że to 86 jest dość spore..

3. buty i czapkiDSC00777.jpg

Tutaj całość w komplecie DSC00782.jpg Marzy mi się dokupienie czerwonej czapki aby był komplet z tymi rękawiczkami czerwonymi..

4. Kurtka czarno - turkusowa DSC00784.jpg

Miczka, tulę Cię mocno... jest jeszcze jedno wyjście.. możesz wypisać wniosek o 3/4 etatu a wtedy nie mogą Cię zwolnić, chyba że to redukcja etatów.. szefowa jaka jest taka jest, ale chociaż wysyla Cię na wychowawczy abyś przeczekała ten okres..może się coś zmieni?
 
Ostatnia edycja:
Miczka trzymaj się, życzę aby wszystko się ułożyło!
konwalianka woooow fajne ciuszki na zimę ;)

a my po spacerze, ciekawe czy Blanka wytrzyma bo już jest pora na II drzemkę a chciała bym jej ją obciąć żeby wcześniej chodziła już spać, ciekawe, na razie bawi się ale widać, ze jest senna... :-)
 
hej Kochane

Na szczescie nic nie znalezli - ciaza i malenstwo bezpieczne. Przyczyna bolow najprawdopodobniej stres, przemezenie i nadwrazliwosc jelit. Mam odpoczywac i sie nie syresowac no i zmienic diete. Dzieki za wsparcie :-*

malami KOchana co sie dzieje? co do snu Matiego probowalas go przestawic na jedna drzemke? moze nocki beda lzejsze..

ania super ze Karolcia tak dzielnie znosi zlobek! oby szybko przeszlo przeziebienie.

miczka przykro mi :-( mam nadzieje ze uda sie im wykombinowac stanowisko dla Ciebie. Widac ze szefowej zaleze wiec moze akurat!! oby!!!

konwalianka swietnie kompleciki! super jest z kappy&

daga my tez nie jedziemy na swieta i raczej nikt nas nie odwiedzi :-( ciezko tak z dala od bliskich..
 
Miczka a moze znajdzie sie jeszcze dla Ciebie miejsce skoro szefowa Cie na urlop wyslala a nie zwolnila? Tule i trzymam kciuki zeby sie wszystko ulozylo!

Marzenko mam cos do noska dla malej ale jak dzisiaj probowalam jej to zaaplikowac to masakra. Tak sie rozwrzeszczala, ze az sie dlawic zaczela. W naszym przypadku to sie chyba mija z celem. Takze wycieram tylko to co samoistnie z nosa wylatuje;)

Konwalinko wow! To Wy juz do zimy przygotowani w pelni jestescie:)
 
reklama
hej Ryby!!

padam dzis na pysk,moze jakims cudem uda mi sie zapakowac do łózka ok 21. Rózna dzis wyjątkowo marudna, tak mnie dzis ugryzła przy myciu zebow ze az na nia fuknełam, ona sie rozplakała a ja razem z nią ze na niewinne dziecko krzyknełam, głupia matka ze mnie i tyle. zły dzien dzis był. dobrze ze juz się kończy.

zauwazyłam ze mowa o zimowych ciuszkach. ja kupiłam dzis kombinezon dwuczesciowy, kurtka 92, spodnie 86, mam zamiar kupic jeszcze jeden - jednoczesciowy. do tego po dwa komplety czpek i rekawiczek i zamiast szalików takie pseudo golfy ( sa w smyku) własciwie to tylko taki komin - super zabezpieczaja szyję. buty kupimy dopiero pod koneic pazdziernika, bo tempo rosniecia Rózanych stópek wymaga jakiegos rekordu guinnessa:):):)

pamietam tylko:
konwalianko mocno trzymam kciuki za powrtó do pracy. doskonale rozumiem jakie to jest trudne. i tak naprawde jedyne co wam pomoze to czas. oboje przywykneicie do nowej sytuacji, trzeb atylko dac sobie czas.ciuszki Tykma super, kurtka ma fajny wysoki kołniez z kapturem:)
sunset kochana całe szczescie, ze oboje z dzidzia jestescie zdrowi!!!
miczka kochana i ciebie mocnno sciskam!!mam nadzieje, ze jakos dacie sobie rade!
aniu zdrówka dla Karolci!

wszystkie was sciskam mocno! ide sie myc i spac, spijcie spokojnie!
 
Do góry