reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Dzięki dziewczyny za wsparcie. Tli się we mnie jeszcze malutki płomyczek nadziei że coś wymyślą chociaż realnie rzecz biorąc mało prawdopodobne. Niestety nie wszystko zależy tylko od mojej szefowej, ona ma jeszcze swoich przełożonych itp. itd. Generalnie budżetówka to specyficzna organizacja pełna układów, układzików i powiązań. Ciężko jest jak nie ma się pleców. Zwłaszcza w małym mieście.

Konwalianko super wyprawka zimowa dla Tymcia! Dla niego zima może już nadchodzić ;)

Daga a jaką książkę czytałaś? Boziu jak ja dawno już nie czytałam nic... Kciuki zaciśnięte.

Sunset super, że z maleństwem w porządku. Dbaj o siebie i odpoczywaj jak najwięcej a wszystkie stresy odpędź daleko

Maqnio mam nadzieję, że już zasypiasz ;-)
 
reklama
Miczka bidulko jak ja cie doskonale rozumiem sami oboje teraz jestesmy bez pracy i córa w szpitalu katastrofa , oby sie cos dało zalatwic z ta praca mam taka cichutka nadzieje
Konwalianka ubranka pierwsza klasa
Sunset to swietne wiadomosci , dbaj o siebie mamuska i o malenstwo
Maqnioto Rózinka mały gryzon tak mame wystraszyc
AniuKlaudusia tez nie dawala ale ja na chama jej wciskalam lepiej jej sie oddychalo albo mascia majerankowa pod noskiem smaruj , lepiej bedzie jej sie oddychało Zdróweczka dla Karolci
Anetka a ty gdzie sie podziewasz jak sie czujesz jak fasolinka i Filipek
 
No więc moja mała wytrzymała i zasnęła o 19:40. Było już ciężko nakarmić ją na kolacje ale zjadła większą cześć, także się cieszę. Mam nadzieję, że będzie się przyzwyczajała więc trzymam mocno kciuki za moją małą. Już padała mi od około 16:30 ale udało się ją jeszcze zabawić itd. Chcę ją przestawić już na I drzemkę w ciągu dnia bo ona trwa często 3h, jak będzie trwała czasem krócej to dam jej zasnąć jeszcze na II drzemkę bo jednak to dziecko i potrzebuje dużo snu aby się rozwijać... ale dzisiaj udało się, jestem z nas dumna :-D

daga Blaneczka chodzi spać tak: * jeśli śpi 2 razy w dzień to około 21:00 czasem nawet około 22:00 zaśnie * a jesli w dzień śpi 1 raz (co rzedko się zdarza ale teraz będzie zdarzało się częściej) to np już dzisiaj zasnęła o 19:40. Ale jak była 'młodsza' to zasypiała o 19:00. Trzymam kciuki &&& :tak:
sunset :*

A ja... ręka - czasem mnie jeszcze boli i nie dam rady już nią tak ruszać w różne strony jak zdrową ręką niestety, mam nadzieję, ze kiedyś wróci do stanu z przed złamania ale coś mi się wydaje, że niestety nie do końca już taka będzie :(

A my jutro wybieramy się w gości, ciekawe jak to przyjmie Blaneczka... rzadko gdzie wychodzimy w gości (do cioci i wujka i kuzyna z żoną z 5miesięcznym Synkiem), ja nie lubię tak co tydzień ciągle gdzieś jeździć, weekend zawsze był dla mnie rodzinnym weekendem i chce go spędzać tylko z moją obecną rodzinką :-D

Życzę Wam DOBREJ NOCY mamcie i dzieciaczki :*
 
Witajcie
Zobacz załącznik 496080
My na nogach od 7:00, Blanka bardzo ładnie pospała... od 19:40 do 7:00, wygląda na to, że jedna drzemka w ciągu dnia wystarczyła :tak: więc teraz będziemy zasypiać wcześniej.
daga ja tam wiem???... hm... nie późno, po prostu spała w dzień 2 razy, raz 3h drugi raz 1,5h, tak zasypiała zawsze i też wtedy można pogadać z mężem :-D także nie dziwię się, że tak chodzi spać a późno dla mnie to 23 lub 24 i niektórym tak własnie dzieci chodzą spać, moja teściowa pilnuje dziewczynki w wieku naszych dzieci i to dziecko zasypia o 24:00 dokładnie w nocy, a rodzice jej wstają o 6:00 do pracy oboje to dopiero oni mają problem ;-) no ale teraz przenosimy się na jedną drzemkę także będzie zasypiała około 19:00 - 20:00 tak jak dawniej :-) wczoraj zasnęła pięknie tylko z kolacją jest problem bo już jest taka zmęczona, że nie chce za bardzo jeść :szok:

A ja senna choć nawet wyspałam się... u nas deszczowo eh... ponuro jak nie wiem, świecimy światło bo jest tak ciemno :szok:

Miłego dnia mamcie z dzieciaczkami :*
 
hej!

u nas pobudka o 6, do 7.30 wałkowaliśmy się w łóżku, a potem Szymek zasnął na mojej ręce. Obudziliśmy się przed 9 a ja ręki nie czuję :D Pogoda u nas dalej paskudna, wczoraj cały dzień lało i dzisiaj nie zapowiada się lepiej. Nawet na spacer nie bardzo jest jak wyjść. Mam nadzieję, że to jeszcze nie jest koniec lata.

Daga pamiętam że pisałyśmy ale kompletnie nie wyłapałam, że byłaś u nas na wakacjach
 
Hej dziewczyny!!
Ojj nie podoba mi się ta pogoda, szaro, buro, mokro.. nie nastraja pozytywnie.
Jadę dzisiaj na chwilę do rodziców, mama robi fasolkę po bretońsku to może skosztuję troszkę :) chociaż mam ochotę dzisiaj na naleśniki :p ja to lubię sobie zjeść coś na słodko :D
Za nami nocka średnia, nie było najgorzej ;) Mati zalicza już pierwszą drzemkę.

Aniaa - zdrówka dla Karoliny!!!
Miczka - ojj.. współczuję problemów z pracą.. a nie da się zmniejszyć etatu?? Jakbyś wybrała urlop, potem na chwilę na wychowawczy i potem wrócić do pracy na mniejszy etat, to nie mogą Cię zwolnić przez rok, jakoś tak to jest.. ROzumiem bardzo dobrze Twoje smutki bo u nas jest bardzo podobna sytuacja, ja na wychowawczym a mąż od dwóch miesięcy nie dostaje pensji, złożył wypowiedzenie i chyba skończy się w sądzie :/
konwalianko - super wyprawka zimowa!!! a gdzie kupiłaś kozaczki?wydają się bardzo fajne i łatwo wkładane. Mati ma wysokie podbicie i nawet nie wszystkie sandałki mu wchodzą a co dopiero takie pełne buty, czuję że będziemy mieć problem z zakupem..
Pia - ale Ty "kombinujesz" z tymi avatarkami :) ten migający mnie jakoś rozprasza.. Mam nadzieję, że ręka w końcu wróci do normy!!
daga - Mati po drzemce zjadł prawie całą porcję, troszkę zostawił ale już go nie męczyłam. Mam nadzieję, że mu się poprawi z tym jedzeniem bo on najzwyczajniej w świecie nie ma na to czasu :D
Marzenko - nie ma za co :))) mogliśmy choć troszkę pomóc więc nie ma sprawy, ja wierzę, że dobro powraca, a nigdy nie wiadomo, co nas w życiu czeka.. Cieszę się Twoją radością :) szkoda, tylko, że Twój mały śpioszek spał :) ale nic straconego, spacer przed nami!
sunset - ufff.. dziękuję kochana za wieści!! dobrze, że z maleństwo bezpieczne :))) Odnośnie drzemek Matiego to wydaje mi się, że na razie za wcześnie na przestawianie go na jedną drzemkę, bo on potrzebuje jeszcze tego snu w ciągu dnia. On na prawdę odpada o tej 10 rano i potem ok 14-15. A jak go próbuję przeciągnąć to robi się tak marudny, że się wytrzymać nie da. A poza tym to same problemy, tak jak pisałam Miczce to robi nam się krucho z kasą, mąż musi szukać innej pracy i jeszcze parę innych spraw, no bywało lepiej..
maqnio - mam nadzieję, że odespałaś ciężki dzień :*
daga - a czytałaś Białą masajkę? ja czytałam książkę i oglądałam film - dla mnie rewelacja!! i nie do uwierzenia, że to się stało na prawdę!!

Idę zrobić obiadek póki Mati śpi.
Miłego dnia kochane!
 
reklama
malamii no mam nadzieję, że teraz Cię nie będzie rozpraszał ;D
daga no my własnie chodzimy spać w zależności jak zmęczeni jesteśmy czasem zaśniemy od razu z małą a czasem jeszcze jakiś film sobie obejrzymy, pogadamy i spanie. Wczoraj mieliśmy dużo czasu, mała zasnęła o 19:40 a my sobie HARREGO POTTERA oglądaliśmy bo mój mąż to lubi :D i o 22:30 jakoś tak poszliśmy spać :tak:
 
Do góry