reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Pia - u nas też ciężko znaleźć wspólnie czas żeby jakiś film obejrzeć. Ale jak już to wieczorem, czasem jeden film na dwa wieczory wychodzi. Ostatnio oglądaliśmy Frost/Nixon - i ku naszemu zaskoczeniu (nie zapowiadał się) stwierdziliśmy, że film niezły :) tai polityczny dramat ale nawet nawet. Pia - masz konto na filmwebie?? Zanotuję sobie w pamięci te Idy marcowe, jeszcze nie widziałam.
silwia - oglądaliśmy uprowadzoną i time - uważam, że filmy świetne! Możesz podać lina do tego świata replikantów? nie udało mi się namierzyć..
Miczka - nie widziałam do tej pory nigdzie butów Korneckiego.. pierwsze słyszę, gdzie kupujesz? są w jakiś sieciówkach? Odnośnie zdjęć to masz dobre oko -robiliśmy sesję niemowlęcą u Olgi :) To ona jest aż we Wrocławiu znana? :))) Ja trafiłam na nią przez koleżankę, zresztą ona jest z Sosnowca, tak jak ja więc miałam blisko :) To był prezent niespodzianka dla mojego męża :) więc pod pretekstem spotkania z koleżanką pojechaliśmy sobie z Matim na sesję :) Zdjęcia robi super, zwłaszcza te niemowlęce, ma cały arsenał słodkich czapeczek i innych gadżetów, które świetnie wyglądają na dzieciaczkach i zdjęciach :) filmik jest super :)) chyba kiedyś wstawiałam linka Noworodki w obiektywie - Olga Gajocha - YouTube 3:09 to mój Mati jest :) mój kochany skarbek :)) przypomniało mi się jak był taki malutki :))
teraz koleżanka robiła u Olgi sesję na roczek, ciekawa jestem jak wyszły zdjęcia, bo my robiliśmy u naszej fotograf ze ślubu, już dawno się umawialiśmy i jesteśmy baaardzo zadowoleni!
 
reklama
Malamii my mierzyliśmy buty w takiej naszej miejscowej hurtowni dziecięcej... Nie wiem czy są w jakiś sieciówkach. Niestety i u nas mały w nich wybór więc nie wiem czy coś znajdziemy na zimę. Może we Wrocławiu będziemy kiedyś, tam pewnie prędzej. U Was na pewno gdzieś sprzedają jak nie w Sosnowcu to w Katowicach. Poszperałam na allegro i niektóre wyglądają na szerokie ale bez mierzenia nie ma szans... Teraz mieliśmy coś w tym stylu KORNECKI trzewiki r 20 Nowa kolekcja wiosna 1066 (2538504851) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i były rewelacyjne. Mięciutkie i jednocześnie dobrze trzymały nóżkę. Gdzieś słyszałam, że Kornecki to właśnie dla tych z wysokim podbiciem...
Co do Olgi. Nie wiem czy jest znana we Wrocławiu ale ja ją znam (chociaż nie osobiście) bo jest sąsiadką mojej kuzynki ;-) Zresztą kuzynka robiła u niej też sesję najpierw w ciąży, a potem jak Kacperek (dumnie zaznaczając - mój chrześniaczek :-D:-D:-D) się urodził. Właśnie te wszystkie gadżeciki, czapeczki, koszyki, buciki... no rozpływam się :tak: A tego filmiku nawet nie widziałam ale też jest super :-D Mówiłam o tym pierwszym ciąża - 9 miesięcy stwarzania świata/ www.gajocha.pl - YouTube 2:30 - mój drugi syneczek w brzuszku i już poza ;-)

Kurcze właśnie przepadła mi super aukcja z kombinezonem bo mój mój mały szogunek obudził się na 5 minut przed końcem i musiałam do niego lecieć. A czekałam na jej koniec od 4 dni żeby chapnąć okazję w ostatniej minucie. Nosz....
 
malamii , ten film po polsku to sie nazywa Surogaci. nie znam linku. wiekszosci filmow ogladam po wlosku.


chcialabym obejrzec film o tej naszej siatkarce co zmarla na bialaczke. macie moze linka.thanks
 
wisienko, a korzystaj, korzystaj.. a ten inhalol to w aptece się kupuje?
sylwia, no ja siedzę tylko jak czegoś potrzebuję, na ogół nie sprzedaję rzeczy na all, bo u nas w rodzinie wszelkie rzeczy się odkłada na "zaś", czyli dla następnego maluszka.. dzięki temu jednak sporo nie musiałam kupić, tylko to co chciałam, np. mam dla Tymka aż 9 kompletów pościeli! Póki co odkładam dla swojego następnego bączka no i może jeszcze siostra się skusi, albo wpadnie - hehe:rofl2:
Teraz wystawiłam dwie rzeczy, bo nie widzę potrzeby zostawiania jak tyle tego mam..
malami, przyznam, że u nas też problem z podbiciem.. jedne sandałki musiałam odesłać, bo nie wchodziła mu noga.. a te są ok, bo jednak są głęboko wcięte i ten język można regulować, trzy rzepy też odpowiednio przyciągają..
a co do spania Tymka, to mamy zawsze zgaszone światło, tylko małą lampką ledową w przedpokoju, rolety zamknięte.. nie wiem co mu się porobiło..on po prostu wstał i zaczął gadać, płakać, wyglądał jakby był wyspany już..
Ania.. widzę, że masz podobne obawy jak ja.. ale u mnie dochodzi jeszcze problem pracy.. więc my chyba zaczniemy w kwietniu przyszłego roku, by bobas urodził się w 2014 rok i rocznikowo by wyszły 3 lata różnicy a w miesiącach ok. 2,5 roku.. no ale wyjdzie w praniu
Miczka, wydaje mi się, że może czuć czekające go zmiany.. ja już tak jestem zestresowana, że alergia mi wyszła na całą rękę.. a Ty jak się czujesz kochana? aaa i moja koleżanka polecała mi bardzo kombinezony zimowe z decathlonu i byłam dzisiaj ale nic jeszcze nie bylo..widać nie sezon jeszcze..


u nas dzisiaj dziwny dzien.. Tymek tylko jedna drzemka (?) więc nie wiem o co kaman dzisiaj..spał na dodatek tylko 60min! nie wiem jak on wytrzyma.. ja narobiłam juz kotletów mielonych do zamrożenia a mój P wymyślił sobie kapustę zasmażaną i właśnie ją pichci, bo mnie się nie chciało.. nie powiem nieco się posprzeczaliśmy z tego powodu..

kupujecie dzieciakom kalosze na jesień?


a z filmów polecam polski, obecnie nominowany do oscara - 80milionów - o dziwo:szok: bardzo dobry, wciągający, choć ja osobiście nie lubię bardzo polskich filmów!
 
Miczka - ładny filmik :)) no i chrześniaczek fajny, powiem Ci, że mi się od razu z Szymkiem skojarzył :)) TO Ty masz rodzinę w S-cu, no proszę, kiedy będziesz z odwiedzinami? A te buty wyglądają extra, i faktycznie może są "lepsze" dla stópek z wysokim podbiciem ale tak jak napisałaś, za drogi interes aby ryzykować zakup przez internet.. Ojj nie wspomnę ile ja aukcji przegapiłam przez Matiego :pP ten to ma takie właśnie wyczucie czasu :))
Pia - no to wysyłam Ci zaproszenie :p haha widzę, że masz równie imponującą liczbę znajomych co ja :D jakoś moi znajomi z tego nie korzystają a ja uważam, że to fajna sprawa. Może jeszcze któraś z Was dziewczyny ma konto na filmwebie??
silwia - tak myślałam, że chodzi Ci o surogatów, oglądałam :) lubię takie filmy. Filmy o Agacie nie oglądałam, nie pomogę z linkiem.
konwalianko - ja ostatnio oglądałam kalosze w smyku, tak mi się podobały, ale stwierdziłam że jeszcze za wcześnie na taki zakup, bo nie wiadomo jaki rozmiar, a poza tym mierzyliśmy inne buciki i Mati był już zmęczony tymi przymiarkami więc innym razem spróbujemy. Obawiam się jednak o to podbicie, bo kalosze ciężko się wkłada..

ok uciekam bo mąż w końcu wraca i będzie w domku za 5 minut :)) noo chociaż troszkę zostanie nam niedzieli :)
 
Ostatnia edycja:
Konwalianko tak myślałam, wiem co czujesz bo sama przez to przecież przechodziłam. U nas najtrudniej było właśnie ogarnąć się rano. Dlatego moja mama przyjeżdżała do nas wcześniej, już jak wstaliśmy żeby zająć się Szymkiem, bo sami przy nim wychodzilibyśmy do pracy ze dwie godziny. Do tego jeszcze wtedy karmiłam go piersią koło 4-5 nad ranem i nierzadko nie chciał potem zasnąć od razu, a my wstawaliśmy o 5.30. Więc czasem nie spałam już od 4. To zmotywowało mnie tylko do odstawienia od piersi i potem już się jakoś poukładało. Powodzenia! Co do mnie, dzięki że pytasz, trochę już lepiej, chociaż po nocach rozmyślam i nie mogę spać. Ale jakoś to się musi wszystko poukładać.

Malamii no mam trochę rodziny w tych rejonach :) nie wiem kiedy teraz będziemy bo z kasą kiepsko na wyjazdy chociaż stęskniłam się już, nie powiem. Może na wszystkich świętych... zobaczymy. Co do butów, zapytam kuzynki może ona będzie wiedziała gdzie u Was można kupić. Wiem, że Kacperek też miał tej firmy buciki.

Jeśli chodzi o filmy, to z ostatnich które utkwiły mi w pamięci to Strasznie głośno, niesamowicie blisko (2011) - Filmweb. Polecam!
 
Dziewczyny ja juz nie mam sil! Myslalam, ze z wiekiem dzieci sa coraz latwiejsze w "obsludze" a moje jest coraz trudniejsze! Ciagle cos sie dzieje, jak nie z jej zdrowiem to zaczyna sobie w nocy przerwy w spaniu robic, a teraz doszla alergia na spanie! Jest zmeczona ze hoho a spac nie chce:( A juz napewno nie w swoim lozeczku, a ona od zawsze zasypiala sama u siebie w pokoju! Dzisiaj po dlugim usypianiu u niej zrezygnowalam, wzielam ją do nas do pokoju na lozko i zasnela w max 5 min... o co kaman? A ja prace w sobote zaczelam, jestem zmeczona, niewyspana i generalnie zdolowana ze nieogarniam tego wszystkiego, ech.


i tak sie rozpisalam o nas ze zpomnialam co u Was i nie wiem co pisac:-D
 
Miczka - jak będziesz się wybierać i miałabyś chwilę czasu to daj znać, miło byłoby się spotkać :) czekam na info u bucikach - z góry dzięki :* a film strasznie głośno, niesamowicie blisko oglądaliśmy z mężem - rewelacyjny jak dla nas! :) poodhaczaj jeszcze trochę filmów to sobie zmierzymy podobieństwo ;) i zawsze można poszukać czegoś godnego obejrzenia :)
Aniaa - może to takie chwilowe fochy spaniowe.. mam nadzieję, że mała szybko na stare tory powróci. Mój Mati np. domaga się ostatnio żeby dawać mu do spania wielką żabę pluszową i tak z nią śpi :) wygląda to prześmiesznie :)))

Spokojnej nocki wszystkim :*
 
reklama
Witajcie,
ja tak na szybko... Młody śpi, miał dzisiaj trochę atrakcji, np. widział prawdziwego "Rastamana", poza tym kurki ozdobne, świnki, krówki i mnóstwo rolniczych maszyn.

Aniu, masz odpowiedź... Zaczęłaś pracę i Karolina odreagowuje już że Ciebie nie ma.
Konwalianko, a nie boisz się że zima będzie taka jak rok temu? Tzn. tak naprawdę zaczęła się w lutym? Albo że nie trafisz jednak z rozmiarem? Dziecko jak dziecko, rośnie swoim tempem, ale te rozmiarówki...
NiL, ma tupet ten Twój mąż, nie powiem. Jak może oskarżać Ciebie że przez Ciebie pije?! Przecież to się w głowie nie mieści... A relacje między rodzicami niestety odbijają się na dzieciach. I czasem lepiej się rozejść, żeby dzieciom nie fundować dalszego "orania" w psychice.

Resztę mam pozdrawiam.
Idę oglądać "Wstydliwe choroby" :happy2:
 
Do góry