reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

U nas nocka nie najgorsza. Spanko od 23.00 do 4.00. Potemjeszcze do 5.30 mała drzemka J
Daga, konwalianka,wisienka, Anetka - witam :*
Pia, Marzenka,Silwia, kochane tulę Was mocno!Jesteście silne babulce i stworzyłyście dla swoich rodzin dobre, pełne miłościdomy. :*
Nil- mi się marzy drugie dzieciątko, ale… Na raziejestem przeszczęśliwa, że w ogóle to jednio jest!!! Co do teściowej… Kochana –moja o roczku u siebie od dawna wspomina… Chrzściny też chciała u siebie robić!
Wydrusia – piątek;)
Basieniak ­ biednaWiki LTulę mocno… Czekamy na ząbka J
Monia &&&za Bebilon! Oby nie było już problemów.
Tesia - dobrze, że to nie alergia.

Jeśli chodzi o rodziców to różnie bywało. Dzieciństwowspominam średnio :/ ale później już było całkiem dobrze tyko krótko LNie miałam czasu nacieszyć się mamą. Teraz dopiero odczuwam jak mi jej brakuje…I że nie było jej dane poznać Błażejka…
Jeżeli chodzi o teściową… MASAKRA! Nie dość, że ZMASAKROWAŁAnasze przyjęcie weselne to później oskarżyła mnie że chcę od niej pieniądze wyłudzića to tylko wierzchołek góry lodowej! eh


 
reklama
Doberek wszystkim

Za kawke dziekuje ale ja wogóle nie pijam takiego trunku hehe, Klaudia dzisiaj od 5 rano nie spi i ja z nia , teraz usneło dziecie i moge do was naskrobac , klaudusia to grzeczniutka córeczka oby tak dalej
Silwia Gratulacje za kroczki dla Aleksika
Tesia bardzo dobrze ze te chrostki to nie alergia zadna
Pia, Wyderka Monia ,basieniak , nil i reszta mamusiek witamy
 
Witajcie,

u nas leje od nocy, tak więc ze spacerku nici, tym bardziej że Paweł pojechał samochodem do pracy a w samochodzie został wózek.
Teśka, to w takim razie ładnie zębole idą :-)
Marzenko, fajnie że Klaudia taka grzeczna. Mój Filip na ogół też jest taki grzeczny.
Silvia, fajnie że młody zaczyna stawiać kroczki.
My niby mamy jeszcze na to czas, ale już powoli będę małemu mówić żeby zaczął chodzić, może się mamy w tym jednym przypadku posłucha ;-)
 
Witam Was mamuśki,

NiL - wiesz, ja nie wiem czy oni cokolwiek z miłości do mnie czują, moja mama zawsze była oschła względem mnie, zawsze mówiła, że mogła mnie w rzece utopić także ja nigdy z nia dobrego kontaktu nie miałam, byłam spokojnym zagubionym dzieckiem, nigdy nie miałam oparcia w rodzicach, czasem troche w ojcu ale on woli żonę niż córkę. Oni uważają, że jak oni mieli ciężko po ślubie to my też tak musimy, broń boże żebyśmy mieli lepiej, dlatego te utrudniania z ich strony...
basieniak - kurcze to rzeczywiście biedactwo musiało się nacierpieć troszkę, przypomniałam sobie, że moja malutka jak miała 3 tyg zakrztusiła się i w szpitalu pobierali jej z krew z główki, strasznie płakała serce mi pękało :wściekła/y:... :*
Anetkaaa, asica.g - dziękuje i buziaki dziewczyny :*
asica.g - wow co za teściowa, nie ma co sobie nią glosy zaprzątać :*
Teśka24 - dzięki za tulaski :* tez tulę :*
daga0707 - chce mieć to juz za sobą dzięki wielkie :* ha ha to tak jak moja Mała tez czasem mi niespodzianki takie robiła, zasnęła a potem wchodzę do sypialni a ona się bawi grzecznie w łóżeczku :-)...
Marzena197235 - cześć :* to tak jak moja mała właśnie śpi a my rajcujemy po forum :-D moja tez grzeczna buziaczki dla Was dziewczynki :*
Aneta_85 - witaj, ja to swojej nie muszę mówić żeby chodziła, po prostu sama zasuwa tak że głowa boli, nie nadążam za nią, powodzenia dla małego :*


Jeśli chodzi o pogodę to u mnie 13 st ma być, kurczę tęsknie za tymi słonecznymi dniami, całymi dniami przebywałyśmy na świeżym powietrzu a teraz musimy w domu siedzieć, nie lubie tego :wściekła/y: ja chce słońce !!!


Przypominam ponownie, że czekamy na Wasze głosy!!!!!!!! :)

(Głosy można oddawać codziennie raz dziennie do końca maja).

Dziękujemy ślicznie za głosy jeszcze raz :) :* Nosidełko dla niemowląt - konkurs LennyLamb.com - LennyLamb.com
 
Ostatnia edycja:
Cześć kobitki:)
To i u nas drzemka poranna... A na 11:30 idziemy do lekarza sprawdzić wyniki i zobaczymy czy dalej będzie trzeba brać żelazo...
Aneta tylko tam nie pospieszaj Filipka z tym chodzeniem. Najlepiej jak sam zacznie bez pomocy... Nam rehabilitant absolutnie tego zabraniał - nawet nie pokazywać nic. Dziecko do roku ma czas żeby wogóle stanąć z oparciem a chodzić conajmniej do 1,5 roku jest ok (mówię tu o górnych granicach a nie, że tak powinno być). Choć zdaję sobie sprawę, że w twojej sytuacji lepiej jak mały szybciej zacznie chodzić bo jednak lepiej dźwigać jak najmniej...
 
Witam Was mamuśki bardzo serdecznie :-) u nas dziś pospane :-) Lilunia od 21-9 spiochała:-) z tej okazji kawa na ławe :-) kawka.jpg

Sis:*** my na bieżąco :** buziole dla Mojej cudownej córeczki nr 2-Rózinki :***
Wiśniówka:** i dla Was mega buziole!:** tęsknimy :**
Tesiu główka do góry i nie dołkuj :** bo masz Nadulke a ona też wtedy cierpi :-)
Anetko tulę Was :**
Silwia mega buziole dla Was :-)
Asica dokładnie:-) w piątek śmigam :-) a Lila niestety ze mną :-(
Daguś co do numerów z "udawanym spaniem" naszych dzieci to znam go bardzo dobrze:-) mam takie sytuacje bardzo często :-) co do okresu to spóźnia mi się już 16 dni
Aneta gratulacje! może razem nam się kluje:-)
Marzenko :**sok.jpg
PiaLove :-):* głosuje codziennie :-)
Basieniak witaj :-)
Buziam wszystkie mamuśki na dobry dzień mimo złej pogody :-)
 
basieniak, ja absolutnie tego nie robię. Ba, nawet nie sadzam na chodzik, chociaż jakiś tam jest. Po prostu będę mu mówiła jak to fajnie na dwóch nogach się przemieszczać, może załapie :tak:
wydrusiu, coś czuję że Ty w grudniówkach jeszcze wylądujesz :cool2:
 
reklama
Silwia ja też się nie chciałam chwalić bo też myślałam że to przypadek, ale dzisiaj patrzę, a on dalej uparcie idzie:) Oczywiście po ok 5 krokach miękkie lądowanie:)
Aneta czarno to widzę:-):-):-) Nie wiem jak u Was z posłuchem, ale u nas jest w piętach:-D Wszystko robimy inaczej niż mamusia powie:)
Wydrusia trzymam kciuki za wizytę i fasolinę:-)
 
Do góry