reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Mateuszkowa u Nas też suche policzki..Mieliśmy Emolium ale nie zauważyłam różnicy.Smarowałam mu od czasu do czasu balsamem Nivea i po jedzeniu chusteczkami Pampers-są i do pupki i buzi i od kilku dni ma gładziutkie ;)
 
reklama
hej kochane,
oj ile tu nowych lipcowek, witam.
ania23 dziekuje juz lepiej. dzisiaj pospalismy az do 9 bo maly sobie zrobil kolejna imprezke o 4 do 6. wszyscy w trojke w lozku. nie mam pojecia co mu sie tak uwidzialo, bo przesypial nocki, bez problemu chodzil spac. wczoraj mial szczepienie to powinien byc taki bardziej nie mrawy, marudny, a moj synus to ma mega powera. no i wogole pojechalam do h&m bo sa przeceny i upolowalam pare rzeczy i odrazu lepeij sie poczulam:-)

nie pamietam ktora z dziewczyn pytala sie czy to moze zabki, raczej nie bo lekarz wczoraj zagladal i mowil ze nic ta nie widac.

kicrym ja juz dostalam @ wiec teraz czekam z utesknieniem. narazie cisza. dotego chodze rozkojozona, zapominam sie:-p dzisiaj rano robilam kawe expresso dla meza (juz sie pogodzilismy) w specjalnym czajniczku co sie wlewa wode. do siteczka wsypalam kawe ale wody nie wlalam i tak sobie zaparzylam kawe ze prawie mi wysadzilo czajniczek. no i wczoraj wlaczylam pranie, przynajamniej tak myslalam, dzisiaj chce rozwiesic i co nie wlaczylam.

mateuszkowa chyba u ciebie czytalam ze maly idzie spac po 2h od przebudzenia, albo moze wytrzymac dluzej. gdzies czytalam ze teraz dzieciaczki powinny miec odstep w spaniu do 3h do nastepniej drzemki, tak aby ostania przerwa przed spaniem byla najdluza do 4h tak aby dziecko max na dobe spalo 14,5h z 2 drzemkami w dzien. ja tak sprobowalam i maly mi w dzien spi przynajmniej jenda rzemke od 1-2 h i lepeijej mi sie unormowal "schemat" dnia. choc w nocy czasami potrafi zjesc 240ml mleka.

psotka sio, sio wszystkie wirusy od Dawidka. my tam z aleksikiem wysylamy bardzo duzo zdrowka dla Dawidka.
marzenko jak sie czujesz?
Corin Ewunia jest przecudowna.

buziam
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry!

U nas nic nowego, nadal toczymy walkę kupkowo-ząbkowo-przeziębieniową…

Agimar,te opinie o Polnej musiał być bardzo ,,stare” ;) Teraz jest rewelacyjnie.

Mateuszkowa, mamaFranusia, Malamii, dziękujemy!

Mateuszkowa, my mamy sylwester piżamowy;)

Sestinko, dzięki! Jesteś kochana:* I Ty wiesz... :)

Asica, no to malutki miał używanie:) Mam nadzieję, że szybciutko się nóżka naprawi, ściskamy z Dwidkiem ooooooooooooo tak kciukulce!

Kkasiulka, Anetaaa, Kicrym, Corin, witajcie!

Ania, nie narzekaj! ;)

Teśka, melduje się forumowa weteranka;)

Silwia, dziękujemy!!! Ukochaj, proszę, od ciotki Psotki kochanego Alessandro:)
 
Corin no niestety od 01.01 wzrasta vat do 23% na WSZYSTKIE artykuły dziecięce czyli ciuszki niemowlęce, foteliki czy butelki, takie mam info od znajomej która prowadzi sklep dziecięcy.
Silwia a to trzymam kciuki żeby @ przyszła, no chyba że sama byś chciała mieć już fasolkę;-)moja Liwia też idzie spać ok 2 godzin po wstaniu, ale ona w nocy źle śpi, więc może odsypia... w dzień też ma jakieś 3 a nawet 4 drzemki po ok 30minut maksymalnie do godziny.
Agimar to widzę że odstawienie Ci poszło tak gładko jak mi z moim starszakiem, teraz tak łatwo mi nie idzie:no:

Oliwia drzemie, a Kuba mi zmywa naczynia:-D
 
corin - niestety...
agimar - u nas po chusteczkach jest czerwono ;/ a nivea mu nie podchodzi calkiem - mam kosmetyki nivea baby to ja sie smaruje ..
silwia - moje poczatki ciazy tak wygladaly ze wszystki mi sie chrzanilo ;-) a najgorzej w pracy bo emaile w imieniu szefow wysylalam albo po pare razy albo ze swojego konta zamiast z jego..:baffled: co do drzemek ja nie narzekam, maly wrecz pada po 2 godz od momentu jak wstanie rano i te 2 godz to naparwde max - pare dni temu chcialam go przetrzymac i byla masakra, nie chcial jesc, zasypial w krzeselku..jak wstanie - spi 0,5 - 1 godz. jest aktywny ok 3 godz i pozniej znowu spi ok 0,5 - 1 godz. a pozniej juz mu nie pozwalam i idzie spac juz na noc po 20.00 .. oczywioscie spacery mi to rozwalaja, ale maly zaczyna spac w okreslonych porach i jak pora snu minela- a on pospal to na spacerze oglada :-) probowalam zmienic drzemki na rzecz wigilii to nie bylo szans..

u nas masakra przez te zabki :( maly nie chce pic z butli bo go boli, zele nie pomagaja, a jedyneczka coraz bardziej wyczuwalna :):):):) wiec znowu mleko zmienilam mu na geste - na kleik tym razem, bo nie mialam juz kaszki do mleka tylko mleczne ( maz pojechal kupic, bo znowu na noc bedzie to samo co wczoraj - 21.00 a my sie karminy lyzeczka - maz trzyma a ja karmie ;/ ;/ a maly taki glodny i tak pieknie dziuba otwiera..boje sie tylko zeby sie nie roztyl przez to ze te kaszki i kleiki tak je zamiast ,mleka, ale co poradzic jak glodny a boli ... jak myslicie????

ale kupa.... ide zmienic bo..czuc..:baffled::baffled:
 
Psota moja kuzynka rodziła w ubiegłym roku we wrześniu...a moja mama w tym roku w lutym ;-) Ale prawdą jest że ile ludzi tyle opinii,ja rodziłam tam gdzie rodziłam i nie narzekam :-)

Kicrym może powinnaś mu dawać swoje z butelki?czy w ogóle butelka jest zła?choć pewnie sama wiesz najlepiej,w końcu to nie pierwsze Twoje dziecko ;-)

Mateuszkowa
hmmm to może spróbuj z tym Emoilum..Dorianowi też maść nie pomagała...ale chwalę sobie granulki homeopatyczne :tak: http://www.doz.pl/apteka/p1082-Dagomed_nr44_chamomilla_granulki_bolesne_zabkowanie_7_g

Eh wszystko rośnie za wyjątkiem pensji...już nawet komentować nie będę :wściekła/y:
 
agimar - dzieki! jak cos to zakupie :-) obawiam sie tylko jednego - wyczuwam rozpulchnione dziselka tez na dole!!!! jak tak pojda mu naraz to bida mi sie zaplacze.. eh...moze sie zatrzyma..a moze lepiej by bylo bo z glowy ?
corin - tak to juz jest, nowy rok nowe niespodzianki :p ja poki co ubranek nie kupuje bo mam dosc, zostaje zarcie na biezaco dla malego i nieszczesny fotelik..
 
reklama
Do góry