reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

Witam z rana:) O dziwo jestem wyspana jak nigdy a maleństwo jeszcze sobie śpi. Chociaż rano :no: Dzisiaj jedna pobudka ok. 3.00 na jedzonko co skutkuje bólem piersi.
Mateuszkowa on w dzień bardzo mało śpi- dwa, trzy razy po pół godziny może godzinę. Ostatniego śpiocha staramy się mieć najpóźniej o 16.30 więc ma czas na to żeby się wybawić. Po kąpieli jest ciężko zmęczony a potem coś mu isę odwidzi i nie chce spać.
mamaFranusia jest ciężko bo nie mam chwili dla siebie. Zazwyczaj jest tak że jak się budzę to już nie śpi i jak się kładę to jeszcze nie śpi. W dzień przez te pół godziny snu to co ja mogę zrobić. Ale jak zobaczę to uśmiechnietą mordeczkę to mi wszystko przechodzi:)
sestina witaj:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam z rana, serwuje kawusie i merci ;D
dzisiaj bede piekla kruche ciasteczka mniam mniam :)
zaraz wstawie na ogien zupke dla malego i krolika musze mu ugotowac..

jakies plany na sylwestra macie?
ja zostaje w domu, male uspimy szybko i mam nadzieje na odnowienie milosci z mezem ;-) bo ostatnio kiepsko cos ;/ nie ma rozmow tylko wrzaski.. musimy nauczyc sie rozmawiac i sluchac sie wzajemnie..i szanowac..

mamaFranusia - ja daje na noc kleik kukurydziany - on jest bez cukru
anetka - a moze sie poprostu "wybija" ze spania ? moj moze nie spac wieczorem max 3,5 godz bo pozniej jest masakra, w dzien pierwsza drzemke zalicza po ok 2 godz od obudzenia..
 
Anetka - może jest zbyt zmęczony?? Może przeanalizuj co robisz wieczorem i co trzeba zmienić? Może szybciej go wykapać - w znaczeniu krócej - i szybko połozyć spać? Milenka tuż po kąpaniu niewiele je, bo jest taka zmęczona, po 30-60minutach przebudza się i dojada, najada na noc. Ok 17-17:30 daję jej kaszkę z owocami, działa cuda, bo nie jest po kapaniu mega głodna i lepiej zasypia. Ale Mila miała też takie halo, że była tak zmęczona, że absolutnie odmawiała piersi - podawałam jej ściągnięte mleko z butelki i spokojnie zjadała i zasypiała bez awantur, bo wcześniej bywało, że walczyłyśmy godzinę, a nawet i dwie.....Powodzenia

Mateuszkowa - to życzę sukcesów......:-) Oby plan się udał.

My nie bardzo możemy sie ruszyć, nie widzi mi się zostawiać dzieci moim rodzicom - w końcu to moje dzieci, czemu oni mają się nie bawić, swoje już odchowali. Przyjedzie do nas siostra mojego M. z chłopakiem, ona jest w 5 miesiącu ciąży, więc taka spokojna domówka przed tv to coś akurat dla nas ;-) Zrobiłam już piernik, jutro zrobię Tiramisu, coś ciepłego....Jakieś pomysły? Maja boi się fajerwerków, więc o północy będę siedziała u niej w pokoju i uspokajała dziecinę.....:sorry2:

margerita - tak, fotki przecudowne!!!
 
Witam Lipcóweczki w przedostatni dzień roku :))

Widzę temat sylwestrowy się pojawił. My mamy zaproszenie do koleżanki na "normalną" domową imprezę i z założeniem, że Mateusz będzie sobie spał w pokoju obok :D No niestety, nie widzę tego dlatego w tym roku sobie odpuszczamy. Nawet nie jestem przekonana czy ja w domu do tej północy doczekam, bo chyba wolę się wyspać :)

Dzisiejsza nocka była taka średniawa, Mateusz obudził się już o północy ale jest wytłumaczony bo zrobił kupę. Zanim go przebrałąm to zbudził chyba połowę bloku, tak się darł :/ Rano z kolei wylądował z nogami na klinie a głową w dół i zadowolony tak sobie leżał :) Dzisiaj już mu ten klin wyjęłam bo katarek się zdecydowanie zmniejszył, już praktycznie jest po problemie! :)

Psotka - dużo zdrówka dla Dawidka, bidulek się męczy...
Mateuszkowa - trzymam kciuki za powodzenie planu &&&!!
Mój mąż za to ostatnio nabrał takiej ochoty, że chciałby 2x dziennie codziennie :D Normalnie mnie przeraża :) haha

Dzisiaj zrobiłam test ciążowy i UFFFFFFFFFF!!!!! Odetchnęłam z ulgą, ciekawe kiedy dostanę, widocznie mam po ciąży nieregularne bardzo :/ Mąż mi odpisał smsem " :) :( sam nie wiem , którą minkę wybrać.."

Mateusz śpi, idę ogarnąć mieszkanie bo wczoraj mieliśmy gości.
buziam
 
Witam :)
Psotko- zdrowa nóżka Błażejka była w tak złym stanie (poobcierana i rana się zaczęła robić) że w wigilię podjeliśmy z mężem decyzję, że na cały dzień zdejmiemy butki :( od 11.00 do 21.00 był bez i przez to anioł nie dziecko. Troszkę się to podgoiło ale nie do końca. Musimy jeszcze któregoś dnia mu zdjąć ale bardzo się tego boje. Poza tym trudno mu założyć na wieczór po całym dniu "wolności". Akty prawne lubię te co znam
poznawanie nowych wymaga sporo czasu i uwagi a szkoda mi go tracić kosztem małego. Ale przegryzłąm się i po analizie dwóch ustaw i regulaminu znalazłam lukę a nie było łatwo. Teraz to tylko w słowa ubrać heh. Współczuję, zdrówka dla Dawidka i siły dla Ciebie, tulę :*
Marzenko – współczuję świąt
Agimar – witaj
Malamii - ale jak ładnie wychowywało by się jedno przy drugim ;)
Ja po 7 tyg od porodu dostałam @ i do tej pory w miarę regularnie, zobaczymy czy się utrzyma J
Mateuszkowa! Jak ja mam Twoje posty wszystkie doczytać jak Ty tyle produkujesz!!! :-D:szok:
Pisz mi tu w skrócie co u Was
J
Pozostałe mamusie i dzidziusie witam i całuję.
 
Plany Sylwestrowe?Hmmm będziemy kursować między Krakowem a Wrocławem...w tv :p

Malamii
okres się pojawi :) Prędzej czy później ;) Ja też nie mam jeszcze,a odstawiłam od piersi jakiś miesiąc temu :)

U Nas noc ok ;) Ok 3 Dorian zrobił sobie ,,Rozmowy nocą" :p Dzień wcześniej już leciałam po mleko a dzisiaj czekałam aż się
wygada :p No i pogadał,pogadał i zasnął :) A wstaliśmy o 9...Do 10 przytulaliśmy się w wyrku i jak widziałam że zaczął odpływać to szybko go
do łóżeczka a ja na śniadanie i kawkę :) Minęła godzina i słyszę że się Jaśnie Pan budzi ;)
 
Agimar fajnie ze Ci Dorian tak dlugo rano spi.

Malami no wreszcie Was ten katar opuscil! A maz pieknie na sms odpisal:) Bo zdecydowac sie tak szybko na drugie dziecko to trudno ale jakby juz bylo...:-p

Silwia jak nastroj? lepiej juz?

Karola sobie dzisiaj w nocy przerwe w spaniu zrobila:sorry2: Niby coraz dluzej spi bez jedzenia, bo jadla po kapieli o 20, potem sie obudzila zeby dojesc o 21 a nastepna pobudka dopiero o 5;30 ale co z tego skoro potem ponad godzina bez snu byla. a 5;30 to dla mnie srodek nocy!
 
Helo mamusie i szkrabusie !!! widze ze pelno nowych mamusiek nam sie namnozylo a weteranek coraz mniej widac tu;-)niebende wymieniac bo i tak niezpamietalam wiec mamusie rozgoscie sie :)u nas dzien jak codzien ,apacer i zakupki zaliczone ,kupilam magnez bo ostatnio mam skurcze lydek taki tepy bol ze szok moze cos pomoze :happy2:nieodniose sie do postow bo niedoczytalam wybaczcie:zawstydzona/y:zaraz musze isc obiad robic ,oho Nadia sie obudzila wiec najpierw dla niej bendzie niamku:tak:milego dnia mamusie
 
Ania wiesz,zawsze mogłoby być gorzej i mogłabyś mieć pobudki częściej w nocy,więc tą 5:30 bym się nie przejmowała ;-) To jak,jesteśmy sąsiadkami??

Teśka
współczuje tych skurczy..Może pij soki pomidorowe?Mi pomagało zawsze ;-)

Dorianek śpi więc pełen relaks..Pogoda tak beznadziejna że nic tylko spać z nim..Ale jak to bywa,kładąc się z nim,śpimy max 30min :dry:
 
reklama
Dziewczyny, jak Wy wprowadzacie ten gluten bo ja już zglupialam.ja karmie piersia i kupilam kaszke mleczna manne z glutenem. Wg poradnikow zywieniowych na poczatek mam zrobic tak: pol lyzeczki kaszy zalac 100 ml wody i z tego dac dziecku 1-2 lyzeczki. I tu mam pytanie bo jak zrobilam wg tego przepisu to ta kaszka to wyszla woda :/ tak dajecie czy inaczej? I czy ja karmiac piersiq mogę dawwac ta kaszke na mm?
 
Do góry