reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witam babeczki:)
na wstępie przepraszam za brak życzeń świątecznych, bo widzę że mój post pisany z gór do Was nie doszedł:-(na święta byliśmy w górach, wczoraj wróciliśmy :)
Mateuszkowa ojjj zazdroszczę takich nocek, u nas nadal pobudki co 1,5godz. mała butelki nie chce zassać:( już mam dość :(
Corin ja daję nestle aquarell, ale w jaki sposób??:/ nalewam do butelki i ściskam smoczek tak że leje wprost do buzi małej :/inaczej nic się nie napije :(

Widzę że większość dzieciaczków pięknie zjada obiadki i deserki czy kaszki, u nas niestety nie idzie tak gładko :/ Liwka obiad nawet, nawet zje ale owoce są be, wszelkie soki, herbaty też nie podchodzą:( Starszy syn wsuwał wszystko a Oliwia by tylko na cycku wisiała, już mam dość :(

Co do powrotu do pracy to teraz wybieram stary urlop wypoczynkowy (35 dni) potem trochę nowego i od 1.04 idę na wychowawczy, do pracy wracam od 01.07 ale idę na nowy urlop więc tak na prawdę wracam od 01.09.

Oj piszecie baaardzo dużo :) aż Was nie nadążam przy mojej dwójeczce czytać :) mam nadzieję że nie będę Wam przeszkadzać tak z doskoku :) czasami poczytam co u Was, mam odpisać i coś mnie odciąga od kompa, potem nie pamiętam co komu (nie znam jeszcze dokładnie Waszych nicków) i znowu czytam :D

A jeszcze Wam się pochwalę że mój synuś ma pierwsze udane ślizgi na nartach za sobą:) a Liwcia zjazd na dupolocie z mamusią :D

Miłego dnia!
 
reklama
ania - raczej chodzilo mi o gtrzymanie sie karmien np co 3 godziny kiedys tak bylo 3-4 godz i butla a teraz? nieraz deserek musi wypasc bo przez to ze spi tak dlugo w nocy nie ma kiedy a nie bede go napychac na sile..
tez zalezy ile maly zje - jak mniej to czasem dajemu mu ju po 2,5 godz bo glodny a jak zje calosc to nawet 4 godz wytrzyma..
moj zazwyczaj wstaje ok 8, a jak go wezme do siebie to pospi nawet do 10... ale to zdarza sie rzadko i wtedy kiedy budzie sie w nocy.
kicrym - spokojnie malutka sie nauczy :) moj np. gardz bananami a kwasne porzeczki i maliny zjada - a soki z malin nie wypije wiec to dopiero zagadka.. hehe :-D
 
Cześć,

Konwalijka - to się znów bidulko namęczyliście.....Uważaj na to jabłko, bo do wielu obiadków i owoców dodawany jest sok. Przeszłam przez to :baffled:

Madzia - no właśnie widziałam suwaczek, 5.01 to już niedługo.....Kto zostanie z małym? Jak jesteś na to nastawiona? Na cały etat?

Ja już nie mam nic ze świąt....:dry: Dzis upiekę piernik, strasznie mi te święta rozbuchały apetyt.

Płacze małe

a gdzie em_ka??
 
orchi dzięki za życzenia i wpadaj częściej ehhh jakoś wątek zamiera a szkoda taki była fajny amerykański :-D

kkasiulka no muszę iść i tyle nie damy rady finansowo z 1 wypłaty :blink: staram się myśleć pozytywnie chociaż z Mają było mi łatwiej bo miała rok jak wróciłam do pracy a on taki malutki ....a i zostaje pod opieką babci ( teściowej) to był plus który przeważył też za przeprowadzką :cool2:

u mnie też poświętach nic niet oprócz wielkiego objedzonego brzucha:dry:
 
Witam się i ja
Mój Szymuś tez nie za bardzo chce pic, jesteśmy na cycu, po słoiczku z obiadkiem nie bardzo chciał popijać, choć ostatnio chyba jest trochę lepiej, bo polubił soki Hipp, ale tylko te „czerwone” tj. z truskawką, maliną, itp. Tylko jak większość mam chciałabym, aby mały pił wodę :tak:

Konwalianko
może warto byłoby kupić Tymkowi taką siateczkę do owoców
Siateczka do karmienia Canpol siatka kolory (1974776145) - Aukcje internetowe Allegro
mój mały jeszcze nie mamla owocków , wiec nie wiem jak się to sprawdza, ale zamierzam mu kupić, przynajmniej można być spokojnym, że nie odgryzie kawałka.

Corin fajna woda dla dziecie jest w Rossmanie Woda do picia dla dzieci - Jedzenie - Zakupy - BabyOnline.pl
plusem jest to ,ze nie trzeba jej gotować.
 
reklama
Mąż na spacerku z małym, a ja jeszcze w piżamie :-) też nockę nie najlepszą mieliśmy, Franek kręcił się, budził chyba z kilkanaście razy :-( Dziś na obiadek dostał dynię z indykiem hippa i super zajadał. Od kilku dni podaję mu mięsko.

Mateuszkowa, pozazdrościć przespanych nocy, u mnie 3 karmienia to standardzik.
sylwinka, to woda super sprawa, nie wiedziałam, że taka mają.
Marzena, współczuję takich świat i życzę wszystkiego dobrego.

Dobra, czas się brać za obiad, niestety ze świąt już tylko wspomnienia zostały.
 
Do góry