reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Madzia avataek zajebiaszczy:-D

Marzenka co sie stalo ze w szpitalu bylas? Oby juz sie nie powtorzylo!

Mateuszkowa Ty to naprawde masz zlote dziecko. Nocki przesypia je co 3h, ja moge tylko zazdroscic. Moja jeszcze niedawno jadla max co 2h, teraz juz wytrzymuje dluzej:)


A watek nam umiera bo wszysctkie na fb przesiaduja... A ja wole tutaj bo tam to taka produkcja ze nadrobic nie daje rady;-)
 
reklama
Witam witam i o zdrowie pytam :)
U nas po malu coraz lepiej: mniejszy katArek i chrypka.
Musze pochwalic Mateuszka bo dzisiaj zaczal się lapac za lewa stope i przewracac z plecow na brzuszek :)

Faktycznie mniejszy ruch tutaj hmm.. No tRudno się mowi jak dziewczyny zawezily krag na fb..

Kurcze my jeszcze praktyczne nic nie jeny oprocz cyca. Dzisiaj chcialam dac kaszke z glutenem ale odkrylam że ona z mm jest to najpierw lepiej dac taka zwykla. Musze jechac do sklepu.. Kurcze jakoś nie ogarniam tego tematu :/

Marzenka bidulko mam nadzieje że wszystko już OK!!
 
Hej ;) Dołączam się do wątku ;) Mój synek,Dorianek urodzony 16lipca ;)od początku grudnia mały pije modyfikowane.Jeśli chodzi o picie wody,też chciałabym żeby pił...ale chyba traktuje to jako gryzak,bo weźmie łyczka i zaczyna gryźć..Soki owszem :/ Ale nie daje mu dużo ( tak mi się wydaje ) 100ml na dzień i to po obiadku ;)
Noc u Nas odkąd mały skończył 2m-ce cudna..Śpi od 20-21 do 8-9..Czasem się przebudzi,ale dostaje smoczka i śpi dalej ;)
 
melduje sie po deserku - gruszka trudniej "scieralna"niz jablko, moze dlatego ze byla twardsza.. maly troche wybrzydzal, chyba nie bardzo mu smakowalo ale zjadl z pol gruszki, moze troche mniej..
ja tez o glutenie zapomnialam przez pare dni :szok: mam nadzieje ze to nic nie znaczy..w kazdym razie musze sie pilnowac dosypywania tej kaszki manny do zupki..nie wiem tylko ile mam tego dosypywac - uzywam gotowej mlecznej manny nestle - narazie dalej poltorej lyzeczki na sloiczek i maly zjada wszystko

ps- po rybce malemu kupka niezle ruszyla wiec niech bedzie przygotowany ten kto zamierza dac malemu/malej :-) wczesniej jadl jagody wiec mielismy barwy czarno-zolte..:baffled:
agimar - witaj :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
agimar - u nas w ogole kupki byly co 2 dni od poczatku niemalze, od kad je warzywa/owoce to zaleznie co je wtedy kupka - i tak wiem, ze musi jesc mniej marchewki i ziemniaka, a jak je to pozniej dostaje jabluszko na rownowage a jak nie ma dlugo kupki to sliweczki albo wiecej picia - teraz kupke to on robi jak noworodek - przy kazdym przewinieciu :-D ale czasem jest malutka a czasem pokazniejsza.. ;-) po jagodach bylo "normalnie"
 
malamii, ja daję małemu kaszkę ryżowo-pszenną z glutenem bobovity jabłko-gruszka. Ona jest po 6. miesiącu, ale jako pełny posiłek. Można ją dawać wcześniej, tzn. po 4. w niewielkich ilościach (ekspozycja na gluten). Ona jest bezmleczna, ja dodaję ją do mojego mleka. robię tak, że ściągam 150 ml i daję 2 łyżki bezglutenowej jabłkowej i łyżkę tej glutenowej.
agimar, mój Franek też z 16 lipca :-) no ale w nocy nie chce tak pięknie spać :no:;-)
 
reklama
Do góry