reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Mamafranusia, mi ciezko idzie że sciaganiem mleka :/ do tego Mateusz do tej pory nie chcusal butli. Ech cos czuje że ciezko bedzie.. Ale postanowilam: od jutra codziennie bedziemy cos jesc! Nie ma to tamto ;)))y

Witam nowa mamuske i Dorianka :)
 
reklama
agimar - ja tez sie nastawilam na szal po sliwkach ale nic gtakiegfo nie bylo .. kupka TROCHE rzadsza - normalnie wtedy byly kozie bobki..za to bolal go brzuszek bo mamuska przegiela z iloscia na 1 raz.. mam w szafce zawsze 1 sloik - szukalam z gerbera ale nie znalazlam akurat wiec mam z hippa a one sa z zapychaczem w postaci kleiku ryzowego ;/ - i uzywam naprawde w wyjatkowych sytuacjach - wole malemu dac wiecej pic..
a apropo sliwek dobry jest mus jablkowo sliwkowy nie przegonil malego ale smakowal :)
 
Agimar z jakiej czesci Poznania jestes? Bo moze sasiadkami jestesmy a nie wiemy?:-p

MamaFranusia ale duzo mleka udaje Ci sie sciagnac! Ja w zyciu tyle nie sciagnelam.
 
hej dziewczyny,
normalnie mnie nosi. @ ani widu ani slychu, z mezulem ciche dni. maly dzisiaj w nocy zrobil sobie mega party od 3 do 5, tzn byla walka by zostal w lozeczku,ale jednak wygral i uchachany padl o 5. dziasiaj mielismy szczepienie, bidulek plakal. dlugi 68cm i wazy 8750kg. a i dostal dzisiaj bujaczek-krzeselko (chybatak to sie nazywa) z bright starts do 18kg i juz je ochrzcil mega kupa.

przepraszam ale jestem padnieta i nie do zycia.

buziam Was wszystkie i maluszki
 
Mateuszka ja Gerbera nie ;) Konsystencja mi przeszkadza,wszystko jak zupka..Pół do buzi pół na śliniak.Zdecydowanie wolę bobovite ;) Hipp też czasem się zdarzy ;)

Ania Łazarz ( choć mam nadzieję że to przejściowe :p )

Silwia84 czyżby ząbki??
 
niech mnie! chyba mamy zabka a raczej zalazek malej perelki! gorna lewa jedynka sie wyrzyna! albo to nie to ? chociaz idealnie wyczuwalna "igielka" pod palcem jak sie przejedzie - na dole pusto..
mam nadzieje ze to zebiska :):):) ciekawe ile nas teraz czeka marudzenia bo juz sie zaczelo - ryk podczas wieczornego kleiku - do tej pory byl blogi sen a teraz masakra! zaaplikowalam zel na dziasla i troche mnie, zrobilam gesta kasze z kleiku i maly zjadl z lyzeczki bo na widok smoczka ryczal a byl glodny bo mlaskal.. moja bida kochana.. :(
margerita - boskie zdjecia! cudowna modeleczka! a 1 zdjecie mnie rozwalilo!! rosnie nam top model :):)
silwia - kochana spokojnie, @ przyjdzie - nie tesknij tak za nia ;-) chyba ze cos podejrzewasz?? z mezami to juz tak jest - mam to samo u siebie.. a z nocnym partyy? no coz.. moj dzis mial przebudzenie o 5 i jak lezal juz z nami to zaczal sie na mnie podciagac do siadu!!!!!!!! a pozniej za klodre hyc i to samo..

agimar - ja tez wole bobovite ale gerber ma jako jedyny suszone sliweczki , ja zawsze i tak patrze na sklad, hipp lubi dosypywac wszedzie cukier..

aha - dostalam dzis paczuszke od bobovity :-) jakis poradnik co i jak, probke herbatki - mama wypije bo cukier na cukrze :p , sloiczek deserku jabluszko z marchewka i probke kaszki mleczno ryzowej bananowej - szkoda bo maly nie przepada za smakiem - mialam z nestle i dzis mu zrobilam, masakra.. :p moje male je ze smakiem malinowe - zwlaszcza ta z sokiem malinowym
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mateuszkowa :-) gratulacje :-) Jak igiełka to musi być ząbek :tak: Ale dziwne,że do góry,myślałam że najpierw na dole wychodzą :baffled: Jak widać nie ;-)
Tak,widziałam ten skład ,,bez cukru"...ale raz na jakiś czas nie zaszkodzi,tak myślę ;-)

U Nas Mały od 1h już śpi...Oczywiście pobudka a raczej panika pt,,Tęsknię za smoczkiem"..Kurczę a tak chciałam żeby usypiał bez..
 
Witam wieczorkiem:)
piszecie że tu mały ruch a ja ledwo Was ogarniam:-p:-D
Mateuszkowa to mu postukaj łyżeczką jak brzęczy to znaczy że ząbek:tak:ale dziwne że u góry,bo zazwyczaj na dole są pierwsze :) ale mojemu Kubie też tak dziwnie zęby wychodziły więc to nie reguła :)
Madzia też bym siedziała dłużej na wychowawczym gdyby nie aspekt finansowy:dry:
MamaFranusia dużo ściągasz, mnie się jakoś nie chce ściągać, może dlatego że mam ręczny laktator z Aventu, ale dla synka ściągałam, hmm pewnie leń mnie ogrania:-p
Silwia przy pierwszym dziecku @pojawiła się ok 9m-cy po porodzie,karmiłam synka piersią do ok 8miesiąca:tak:
Agimar u mnie to samo:-(ale czy zasypia bez smoczka czy ze smoczkiem to i tak częste pobudki mamy:dry:
dzieciaki już śpią, ja już też padam.
spokojnej nocki!
 
Hej,

ja tam @ dostałam już daawno, pomimo tego, że karmię. :confused::baffled: Z Mają miałam tak samo - 6 tyg połóg, tydzień przerwy i @. Bosko.

Dodi - co u Ciebie?? Karmisz jeszcze??

Wisieńka - wróciłaś już od taty?

Jak spędzacie sylwestra?
 
reklama
Dobry wieczór!

Zaniedbuję Was troszkę, bo u nas Armagedon… zmagamy się z zapaleniem płuc, z kupkami z krwią i śluzem i jeszcze do tego wszystkiego ząbkujemy, także chodzę jak zombie;)

Miczko,100 LAT dla maluszka!!!

Asica, ja bardzo lubię wszelkie akty prawne, jak coś pisz;) Jak nóżka Błażejka? Nadal trzymamy za Was kciukulce!

MADZIA, a ja nie jestem zwolennikiem dawania ,,normalnych” potraw maluchowi. Dawiduś bez zmian, dziękuję Ci kochana, za pamięć:*

Konwalianko, a jak się u Was objawia alergia na jabłko? U nas po jabłku pojawiły się znowu kupki z dodatkami…:(

Corin,można dawać dziecku wodę Żywiec, Mama i Ja, Aquarel i Humana :) Ja przygotowuję malutkiemu mleczko na Mama i Ja lub Humana.

Mateuszkowa, Dawidek też zdecydowanie lepiej śpi w naszym łóżku;)

Kicrym, Sylwinka, Malamii, moje dziecko też niczego nie chce jeść,poza mlekiem, walka nawet o wypicie wody jest, chociaż ostatnio marchew pociamkał.

Agimar,rodziłaś na Polnej?

Orchi, a co Ty tak?

Marzenko, zdrówka!

Silwia, bidulko, ściskam Cię mocno, oby wszystko wróciło do normy:*

Ania, Kkasiulka, mamaFranusia, Balkan, witajce!

Anetkaaa,Kicrym, Sylwinka, Agimar i wszystkie ,,nowe” mamy witam!
 
Ostatnia edycja:
Do góry