reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Cześć dodi!

Anula - dużo włosków to on miał jak się urodził, ale po drodze mu się gdzieś straciły :)) śmiesznie naokoło głowy mu się powycierały :D
Mam nadzieję, że głowa przestanie w końcu boleć!
Mateuszkowa - ja też pochowałam już sporo ubranek ale ja trzymam dla drugiego dzieciaczka :) myślę, że nie będę wtedy dużo nowych kupować, no chyba że trafi się dziewczynka ;) ps. Twój Mateuszek jest chyba duży chłopczyk, prawda? więc jakby co to ja mogę coś od Ciebie odkupić z tych ubranek ale chyba aż tak duży nie jest :p my pomalutku zaczynamy chodzić w 74 :)

Też uciekam na razie kąpać małego. Ależ się wkurzyłam na męża - nie dość, że nie przyjedzie na kąpanie to powiedział, że na siłownię idzie!! A ja już drugi dzień czekam na niego z obiadokolacją!!! Mam go gdzieś, wykąpię Mateusza i wstawię rybkę do piekarnika, skoro woli siłkę.. ech..
Będę później!
 
Witam wieczornie :-)

Ewula już spi (ciekawe jak długo ;-) ) Starsze dzieciaki wykąpane czekają na rodzinkę.pl a ja siedzę i nic mi się nie chce. Przydałoby się żeby ktoś wpadł do mnie i oznajmił że oto posprząta mi dom i przygotuje wszystko do wigilii :-)
 
malami - moj tydz. temu mial 72 cm i chodzi w ubrankach 68-74-80 ( wyjatki ;-) ) mam siaty rozmairow 62 i "male 68" ja narazie drugiego nie chce..tzn chce ale nie chce ciazy bo zle znosilam i nie chce rodzic.. :p to powod :p

moje male juz spi, zjadl butle i odplynal od razu :) teraz wolny wieczor :)

corin - zdaje mi sie ze jest cos takiego z tym ze trzeba zaplacic za pomoc domowa ;-)
 
Mateuszkowa - mój też już usypia :)) Ja drugie dzieciątko chcę jak najbardziej, ciążę znosiłam dobrze (choć miałam trochę stresów..) i poród też miło wspominam :) Bardziej się boję tego jak sobie dam radę z dwójką..
 
malami - no widzisz a ja nie zabardzo wspominam to dobrze i nadal bardzo pamietam, az mnie boli wszystko jak sobie przypomne wiec narazie to nie dla mnie..i nie chcialabym kolejny raz tego przezywac..
 
Mateuszkowa - hmm.. szkoda że takie masz wspomnienia. Ja miło wspominam i nikogo nie potrafiłabym w żaden sposób nastraszyć przed porodem. Nie mówię, że nie bolało ale jakoś tego nie pamiętam, nie skupiam się na tym :)

Mateusz śpi, mąż na siłowni a rybka w piekarniku dochodzi :)
 
malami - no to zazdroszcze.. naprawde.. ale nie chce juz o tym pisac.. wiem jedno - jak sie zdarzy cos jeszcze a raczej ktos ;-) to postapie inaczej ale to juz inna historia..
 
reklama
Malami ja tez sie z drugim poki co bede wstrzymywac wlasnie dlatego ze niewyobrazam sobie jakbym miala ogarnac dwojke rozrabiakow... Ale kiedys mam nadzieje bede na to gotowac ciaza to pikus a porod do przezycia:-)

Z przechowywaniem ciuchow problemow nie mam, bo u meza w rodzinie juz dwa kolejne dzieciaczki w drodze:-) I tam taka tradycja ze ciuszki przechodza z dziecka do dziecka;-) Super zwyczaj bo my tez duzo dostalismy i kupowac nie musialam wszystkiego:)
 
Do góry