reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

No jeszcze jest mała szansa, że jutro wróci z drukarni i wyślą kurierem ale nie ma pewności.... No i wiem, że w końcu i tak im to dam, ale zawsze to tak będzie brakowało czegoś pod choinką no i mojej mamie to będę musiała wysyłąć bo to daleko i tak szkoda:( choć jeszcze mam nadzieję... no ale tak się kręcić;)...
 
reklama
Jestem w koncu, u nas maruda pelna para, di tego od godz glowa mi peka:wściekła/y:
Basieniak 100lat dla Wiki;*pewnie zdarza;-)
Teska u nas sytuacja z siadaniem wyglada tak samo;-)
Malami za ponad mies skoncze 23 a wygladam na 17, ostatnio chodzili z ofertami dekoderow, otwieram drzwi i facet pyta mnie czy jest ktos dorosly:-D
 
Anula - dobre z tymi dekoderami :) ja mam koleżankę o rok młodszą (czyli 29 lat ma) i jak ostatnio u mnie była to powiedziała, że jest postęp bo w końcu jej piwo w barze sprzedają :D
Ale więcej tutaj takich dziewczątek jak Ty, chociażby Wisieńka - ślicznie wyglądasz na zdjęciach, a bez makijażu to już w ogóle jak nastolatka!!
 
u nas byla dzis moja kolezanka brzuchatka - rodzi za miesiac i pozbylam sie paru ciuszkow ;-)
a teraz moj maly sie przelal kompletnie..tylko jak ze ma plecy mokre a pupke sucha..:eek:??

asica - moj maz to pawel ;-) hehehe nie chcialam powtarzac imienia ;-) a na drugie sie poki co nie pisze!
basieniak - nie smutaj sie, moze zdaza?? dzwonilas??
 
Malamii, mi bez dowodu nie sprzedaja:-Da gdy studiowalam i weekendami dorabialam w pizzerii to niektorzy pytali czy po gimnazjum zatrudniaja:-D
Mateuszkowa ja mam ubranka spakowane ale nie mam komu oddac, schowalam w szafie ale juz mam tak poupychane ze szok...
Wzielam tabletek a glowa dalej boli:wściekła/y:poszlam spac o 1 maly wtedy zjadl i wstal chwile po 4 za kazdym razem wypil 210 ml mleka ale za drugim razem nie zasnal, przewracal sie i turlal o 5.30 a wstal o 7, myslalam ze padne ze zmeczenia ale Ł sie nim zajal a ja pospalam do 10.30:rofl2:
 
anula - ja mam 3 siaty a ona wziela 4 ubranka ;/ reszta sie kurzy.. no nic..moze jakies domy dziecka obdaruje czy cos..bo tak mysle ze jak sie trafi drugie to kupie mu nowe.. ;-)
 
reklama
Do góry