reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

veronique - witaj, a moze to zabki ?? patrzylas na dziaselka czy nie napuchly ?? albo maly ma duzo wrazen w ciagu dnia i nie radzo sobie z nimi i stad pozniej takie placze - my tak mielismy jak byl mniejszy, jak bylo za duzo nowych ludzi albo za duzo zabawek,plakal, budzil sie z krzykiem..ograniczylismy i przeszlo..
 
reklama
Witajcie dziewczyny!
U nas nocka w sumie OK, obawiałam się powtórki z wcześniejszej nocy ale jakoś się udało i Mateusz spał w miarę spokojnie, katarek mu nie przeszkadzał. Dopiero rano znowu mu zaczęło harczeć w nosku..

Mateuszkowa - my mamy fotelik Recaro Young Profi Plus z bazą Isofix, a następny kupimy Young Expert Plus też mocowany na Isofix. Jesteśmy bardzo zadowoleni tym bardziej, że teraz podczas reklamacji mieliśmy "okazję" przetestować fotelik X-Car z X-landera i jak wózki X-Landera uważam za świetne to fotelik niestety.. wg nas beznadziejny w porównaniu do Recaro. Recaro ma świetną stronę www polecam Foteliki Dzicięce NEW
PS. Jakie ćwiczenia robisz?? Ja mam takiego leniaaaa w tym temacie, że szok!!
heledorka - tak jak dziewczyny piszą, ja bym odpuściła taki zakup na ten moment, tym bardziej że my z bioderkami mieliśmy/mamy problem..
konwalianko - a jak to u Was było z tymi podwyższonymi wynikami? powtarzaliście i było ok czy Tymuś brał jakieś leki? Byliście u jakiegoś specjalisty? robili dodatkowe badania??
Bardzo się stresuję... Nasza pediatra nie powiedziała nam nic co to może oznaczać a ja boję się szukać po necie bo wiecie jak to jest..
Odnośnie krzesełka to nam udało się kupić je w bardzo dobrej cenie, co prawda z ekspozycji ale było jak nowe tylko troszkę przykurzone - daliśmy 470 zł.
Veronique - na moje oko to ząbki go męczą, ale ja się nie znam bo my jeszcze nie mamy ząbków. Wyszukany gust muzyczny ma ten Twój Waldi, że tylko zmywarka go uspokaja ;) Mam nadzieję, że szybko minie!! &&&

Ok idę ogarniać mieszkanie bo dzisiaj ma wpaść koleżanka...
 
Konwalianko bezpiecznej i spokojnej podrozy!

Malamii oby to nie bylo nic groznego &&&

KArolina tez nie przekreca na brzuch ani na plecy. Za stopki tez sie nie ciagnie. Za to pieknie obraca sie na boki i juz chwilke sama posiedzi chociaz jeszcze bardzo chwiejnie. Musze sie wziasc za szukanie nowego kombinezonu dla malej bo ten co mamy juz sie maly robi:/
 
hej,
ja dzisiaj nie mam czasu. maz w domu wiec wiecie jak to jest, malo kompa wiecej rodzinki. :-)

veroniqe to pewnie zabki. pisalas ze po czyms tam (nie pamietam nazwy) zasypia. z tego co pamietam dziewczyny podaja Osanit. Wiem ze w Pl jest je ciezko dostac, czy wogole ich nie ma.
asica, mateuszkowa, malamii, konwalainka witajcie

milego dnia
 
malami - dzieki, przegladniemy z mezem:) z recaro to myslalam o young sport.. a tez zaczelam zastanawiac sie nad cybexem - ma najwyzsze oceny! ale jak to dziecko zamontowac w tym to ja staje na glowie.. miejsca na nozki jak na lekarstwo a jak przyjda kurtki i grube spodnie to chyba katastrofa???? i nie wiem na jak dlugo wystarczylby nam fotelik 9-18 kg... czy maly nie wyrosnie szybko ??? nie wiem ile orientacyjnie maja dzieci poltoraroczne-dwuletnie :p czy czas fotelika nie skonczylby sie wtedy..co do cwiczen - cwicze 6 weidera, dzis 10 dzien zaliczony..nie ma lekko bo maly sie nerwuje a serii nie mozna przerwac ;/ i tak oto lezymy razem na dywanie i jedna reka podrzucam mu co chwile zabawki zebym mogla skonczyc..:eek:
silwia, ania - witajcie :)
 
silwia mam nadzieje ze to ząbki w dzien jest jako tako ... ale juz kied zaczyna sie wieczor... too jazda... jakos zasnie o 20 21 ale od 23 KOSZMAR do 1-2-3
:( a nurofen moge podawac tylko 3 dni :/
Co do Cybexa ja mam nosidelko 2go .. :) jestem ZADOWOLONA BARDZO ... moja siostra nawetak kupila sobie ... bo mieszka w Goudzie... a tam sa tak male uliczki i chodniki ze tylko nosidlo wchodzi w gre
 
Veronigue wpadaj czesciej! A moze jakis zel na zabkowanie kup? Moze akurat pomoze?

A ja sie zastanawiam czy isc na spacer, bo snieg pada. Ale pojde chociaz na troche, niech dziecko wie co to snieg:-p
 
Dzień dobry!

U nas walka ząbkowo-kupkwo-przeziębieniowa trwa! L

Asica, jak nóżka malutkiego, wiem, że miałaś być u lekarza, a nie mogę odszukać postu z informacją.

Konwalianko, spaliście?

Mateuszkowa, a jakie wykonujesz ćwiczenia???

Malamii,u na furczy strasznie w garełkuL Zdrówka dla Was!

Ania, jest wyprzedaż kombinezonów w Swadzimiu w Bobomarkecie. J

Veronique, to pewnie ząbki.

Silwia ,dobrego, rodzinnego dnia! J
 
Ostatnia edycja:
dzień dobry!

u nas śnieg! pierwszy w tym roku :tak: oby do świąt został

Veronique ja się nie znam ale mnie to też wygląda na ząbki. Tym bardziej, że szoruje rączkami o dziąsełka. A po nurofenie ustaje - czyli go boli.

Malamii nasza rehabilitantka mówiła, że nie można ćwiczyć po szczepionce. Ale my ćwiczymy Vojtę, przy normalnych ćwiczeniach chyba można.

Heledorka ja do chodzików i takich bajerów jestem anty...
 
reklama
Mateuszkowa - moja koleżanka ma Young Sport i jest b. zadowolona. My wybieramy tamten ze względu na bazę Isofix.
Miczka - my mamy Bobatha, ale jak będziemy się szczepić to zapytam i lekarza i rehabilitantkę.

Mateusz śpi już prawie godzinę, chodzę na paluszkach żeby go nie zbudzić.. Wczoraj wieczorem zaczął chrypieć ale nie wiem czy to nie przez suche powietrze i od jego darcia, bo darł się ponad godzine tak maxymalnie, aż bałam się, że zaraz sąsiedzi przybiegną.. :/
 
Do góry