reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
corin - ja mam jednego a tez nie mam czasu sie zdrzemnac z nim.. :baffled: jak on spi albo sie sam bawi to sie nadrabia wszystkie zaleglosci.. chociazby tak jak teraz odnowa bilogiczna w lazience..;-)
maly bawil sie na kocu, suszylam wlosy, wracam do pokoju a ten spi z rekami na oczach.. hehehe ;-)
ale to taka drzemka minutka - obudzil sie zaraz ;-)
 
Dzien dobry!
U nas nocka tez w miare przespana,pozatym ze maly o 20 zasnal na pol godziny a pozniej dopiero o 23-30,no ale o 9 wstalismy.Aha i musze pszyznac ze jak wczoraj o 21 dostal mleko z kaszka to obudzil sie dopiero po 7 godzinach na jedzenie-oby bylo tak codziennie.Co do wkladania nozek pomiedzy szczebelki to moj maluszek tez tak robi ,najpierw zepsuje karuzele nad łóżeczkiem,wszystkie zabawki powyciaga,potem nogi powyciaga i jeszcze urwis na brzuch sie odwraca i co z tego ze mam ochronke na łóżeczko ,on sie jakos tak poprzesuwa ze lezy na tej polowie łóżeczka gdzie jej nie ma,nawet na chwile nie mozna go zostawic samego,a co bedzie poznie???A co do spania,ja jakos w dzien tez nie zasne bo zawsze sobie znajde cos do zrobienia.milego dnia !!!
 
Mateuszkowa ja tez korzystam z chwili wolnej i jem w spokoju sniadanie. Smacznego!

Dalej niech ktoras z Was napisze ze tez spi czasem w dzien z dzieckiem bo czuje sie jak leniuch:-D
 
ania-dzieki, tobie tez
ja nie umiem spac w dzien :eek:nawet po porodzie jak bylam tak padnieta to nie umialam spac w dzien i sie meczylam.. ;/ a jak kiedys zasnelam ok 18 to pozniej jestem jak zombie nie do zycia i bez kija nie podchodz..wiec unikam :-D
 
reklama
Ja moge spac zawsze. I potrzebuje duzo snu zeby tryskac energia.

Czytalam sobie troche watek "poznajmy sie" i widze ze dzuo dziewczyn ktore tam sie przedstawily zniknely bez sladu. A moze podczytuja nas?
 
Do góry