reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Długo kochana nie pospał :) lubię go mieć "pod ręką" bo w każdej chwili możemy się bawić, nawet jak w dzień śpi to nie w łóżeczku tylko na naszym łóżku, taka towarzyska przytulacha :)
 
reklama
teska, asica, - witajcie :):)

u mnie jak zwykle walka o poranne mleko..odczekalam nawet pol godz. a maly wypil z 80 ml.. ;/ zaraz znowu mu dam..
zmykam na cwiczenia i ogarniecie chalupy..;-)
 
mateuszkowa - witaj
marzenko - powodzenia!

zawał, zawał, zawał, zawał!!!!!!!! Umarłam normalnie! Włożyłam młodego do łóżeczka żeby ogarną trochę, leżał na pleckach i zają się karuzelką, patrzę przekręc nie na brzuszek, a niech się przekręca! ale coś mnie zaniepokoiło patrze a tu nóżka zaklinowana między szczebelkami i przez to dziadostwo nie może jej wyjac! myślałam, że sobie ją złamie, bardzo się przestraszyłam.. masakra
 
corin - witaj

asica - nawet nie mow.. przed nami jeszcze turlanie i wkladanie nozek miedzy szczebelki..moze juz zakupie ochraniacz na cale lozeczko.. ??:baffled:
 
reklama
Witajcie dziewczynki!

Karola drugi dzien robi pobudke o 7 a wczesniej spala do 9, alez mi jest przykro!

u nas zaklinowana nozka to tez normalne ale mala zaraz wola ze cos jej nie pasuje;-)

Corin moze zdrzemnij sie razem z Ewa?
 
Do góry