reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
No i kolejne zaskoczenie 70 ml herbatki rumiankowej wypite!Moj maluszek chyba czuje co mi sie nie podoba i sie zmienia.hehehe,jutro bedzie proba z woda moze tez wypije.,teraz sie bawi a ze nie umie sie sam odwracac z brzuchu na plecy to musze chyba isc mu pomoc,bo z pleckow na brzuch w sekunde,,,,:-)

dziewczyny pewnie duzo mam doczytuje i nie pisze ja tez tak czasami robilam,bo Was tu tak duzo ze ja sama nie wiem kiedy sie polapie kto jest kto!!!!!!!!ciezko
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dziewczyny, powiedzcie
dlugo bedziecie jeszcze prasowac ubranka?
niby nie ma tego niewiadomo ile ( jakas godz prasowania:-D) ale czasem nie mam jak jak sie spiesze z czyms i tak mi zostaje ta sterta na kolejny dzien i kolejny..a pozniej dochodzi druga..
a moze prasowac tylko body i pajace? ( u nas to bezposrednio na golizne )
 
hej dziewczyny. Ja tu do was cały elaborat napisałam a tu mi się komputer aktualizuje i wyłącza!!!:angry:

Wojtkowi się spodobało przewracanie z placków na brzuszek:-) cały czas teraz tak robi:-D
Mateuszkowa gdzies czytałam ze do roku czasu powinno się prasowac dziecięce ubranka:tak:


oooo już się turla. nawet mu maty nie wystarcza:-D
 
Ostatnia edycja:
beja - witaj, osz........to mnie pocieszylas, no to nic..bede prasowac..;-) mialam juz cicha nadzieje ze ktos krzyknie "nie!" i bede miala pretekst...;-)
 
Wiesz... moze ktos nie prasuje ale zdrowiej jest prasować. Starszemu tez prasuje:tak:

Corin Ty to w ogóle dla mnie jestes mistrzynią swiata więc Tobie się wybacza:-D
 
hej, ja wpadami wypadam dalej spac. kiepska noc, spalam 2h. olewam dzisiaj sprzatanie.
mateuszkowa ja juz dawno nie prasuje ubranek alessandra, chyba ze posciel i cos bardzo pogniete. nie mam na to czasu.
beja,anp witaj
corin u nas tez kiepska nocka. a to wsyztsko przez wiatrzysko i maly nie spal.
konwalianka buziam
aniu buziamy
teska ja juz mezowi zrobilam prezent kupilam cd Queen colection
marzenko milego dnia

wszystkie pozdrawiam.
 
reklama
to ja chyba bede mu prasowac to co bielizniane i z bawelny, odpuszczam spiochy i pajace welurowe..
ja dzis sprzatac musze bo cioteczka kolejna odwiedza nas i musze odgruzowac dom - 3 osoby nas jest a burdel na kolkach :p spacer tez musze darowac sobie bo bede malemu gotowac a zawsze chodzimy przed obiadkiem, wiec sie nie wyrobie..
moj maly wlasnie sie obudzil, ksieciunio :p ciekawe czy dzis tez bedzie odstawial takie cyrki z piciem wody jak wczoraj...
 
Do góry