reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Anulka ja wieczorem nie mam sił na sprzatanie jak mała połoze to wtedy mam czas dla siebie , z tym ze Klaudia jest grzeczna i ja wszystko w ciagu dnia moge zrobic

KKasiulka wiem ze spokojnie moge jechac , Brygida uwielbia Klaudie tak ze jestem spokojna to był jednorazowy wyskok i juz sie nie powtórzy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Marzenka moj nie jest podly ale wymaga ciaglej uwagi, probuje siadac przez co sie przewraca i placze, na lozku sie turla a w lozeczku wklada nozki miedzy szczebelki i krzyczy a w ciagu dnia spi 1.5 godz wiec nie bardzo mam czas zeby cos zrobic:sorry:
Kkasiulka ale mu sluz zaczal sie jak mial niecale 3 mies po pepti tez byl pozniej byla humana i przy niej rozszerzalam diete wtedy bylo ok a ateraz ponad tydz nowe mleko i sie zaczelo a przez ten czas nowego jedzonka nie wprowadzilam dlatego obstawiam mleko
 
Ostatnia edycja:
Anula: "Mleko sztuczne jest trudniej przyswajane przez maluszka niż mleko matki, z związku z tym w stolcu znajduje się dużo produktów ubocznych, to właśnie one powodują nieprzyjemny, kwaśny zapach stolca.";-) A nie masz osłonki na szczebelkach??
 
Kkasiulka ale mu sluz zaczal sie jak mial niecale 3 mies po pepti tez byl pozniej byla humana i przy niej rozszerzalam diete wtedy bylo ok a ateraz ponad tydz nowe mleko i sie zaczelo a przez ten czas nowego jedzonka nie wprowadzilam dlatego obstawiam mleko

Masz rację, też bym obstawiał mleko.

Marzena - spokojnej podróży, załatw wszystko ;-)

Spadam spać, dobranoc Mamuśki :-)
 
Baja ale do tej pory takiego zapchu nie mialy wczesniej orzy zlym mleku tak mielsmy razem ze sluzem. A oslonki mam tyle ze maly tak je ciagnie ze az placze a ja mam tylko w tej czesci gdzie ma glowke
Kkasiulka zobaczymy moze da nutrammingen zapytam ja...
Dobranoc;)
 
Mamuski spac ale mi juz bo rano sil na zabawe z dzieciaczkami nie bedziecie mialy:-p

Mi tez by sie ocgraniacz na cale lozeczko przydal bo Karola tak jak Bartus wklada girki miedzy szczebelki i krzyczy bo wyjac nie potrafi:-D A dzisiaj dobrala sie do kokardek na ktore przywiazuje ochraniacz do lozeczka:eek: Lobuzica moja:-)
 
reklama
Do góry