reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Marzena - tylko powiedz i pokaż córce co tym razem może dać Małej jeść ;-) A mleko z lodówki wypij albo schowaj ;-)

Beja - ja z pediatrą też ustaliłam, że zacznę jej podawać zupki i inne takie po skończonym 5 miesiącu, ale Mila tak się rwie do jedzenia, że nie potrafię jej odmówić. Uwielbia skrobane jabłuszko, a wczoraj dostała pierwszy raz Sinlac, dziś chciała zjeść moją miskę z płatkami, więc dałam jej znów odrobinkę Sinlacu, bardzo ładnie je z łyżeczki, zdarzyło jej się nawet płakać jak siedziała z nami i stole i coś tam dawałam Majusi a jej nie.....Potrzebuje już innego jedzonka, po prostu.....Więc na razie ociupinka Sinlacu (dziś może łyżeczka, no, czubata) i trochę jabłka :-) Oby bez uczuleń!!!!!
 
reklama
Baja ja jeszcze jestem ale zaraz znikam bo trzeba mieszkanie ogrnac:sorry:
Kkasiulka moj tak samo gdy widzi ze jamy az wyciaga raczki do talerza a gdy mam go na kolanach i pije cos az wyrywa. Tyle ze moj na mm i juz od mies wcina obiadki
U nas znowu sluz w kupce, lekarka kazala nam stopniowo przechodzic na normalne mleko poki mieszalam bylo ok a teraz sie zaczelo w kazdej kupce sluz, musimy z nowu isc do lekarza:angry::angry::angry::angry:
 
Kkasiulka z Wojtkiem jest to samo. Czasem mi go szkoda jak tak obserwuje jak coś jem, a wiem ze nie mogę mu jeszcze dac tego czy tamtego (dawniej kobiety nie miały takich obaw). Dziś zajmowała się Wojtkiem moja teściowa i była zachwycona tym ze zjadł całą zupkę (wczoraj wzgardził połową:confused2:). Powiedziała mi ze jemu to by pasowało już wszystkiego dawać spróbować bo tak się rwie do jedzenia:-D
 
Anula z tym śluzem to rzeczywiście jest kłopot. Wojtek miał tylko raz, ale to chyba przez to ze za zimny deserek mu dałam (naprawdę był chlodny):zawstydzona/y:
 
Kkasiulka z Wojtkiem jest to samo. Czasem mi go szkoda jak tak obserwuje jak coś jem, a wiem ze nie mogę mu jeszcze dac tego czy tamtego (dawniej kobiety nie miały takich obaw). Dziś zajmowała się Wojtkiem moja teściowa i była zachwycona tym ze zjadł całą zupkę (wczoraj wzgardził połową:confused2:). Powiedziała mi ze jemu to by pasowało już wszystkiego dawać spróbować bo tak się rwie do jedzenia:-D

Taaaa....wszystko.....;-) No bez przesady ;-) Mila dopiero w tym tyg posmakowała czegoś innego niż mleczko ;-)

Anula - wróc do hydrolizatu, tak samo - mieszaj. Szkoda męczyć małego :) A do lekarza swoją drogą :tak:
 
Kkasiulka musze isc bo nie mam juz mleka na recepte, tylko u nas byl ten problem ze maly po bebilonie pepti tez mial sluz w kupie, 1.5 mies pil humane z mtc ale podbno jej dlugo nie mozna dletgo kazala przejsc na normalne:wściekła/y:do tego kazda kupka ma kwasny zapch tak jak kiedys
 
kkasiulka kaszki jej nie dajemy wogóle jakos sie wystraszyłam i ja i ona tak ze nie bedzie problemu mleka nie pomyli , pod moja nieobecnosc da jej tylko mleczko a to doskonale wie czego ile
Anulka a co ty w nocy sprzatasz mieszkanie , masz na to siły jeszcze

Mała nasza tez mlaska jak my koło niej jemy , widac ze dziecko chce cos innego jak mleczko
 
Kkasiulka musze isc bo nie mam juz mleka na recepte, tylko u nas byl ten problem ze maly po bebilonie pepti tez mial sluz w kupie, 1.5 mies pil humane z mtc ale podbno jej dlugo nie mozna dletgo kazala przejsc na normalne:wściekła/y:do tego kazda kupka ma kwasny zapch tak jak kiedys

To lipa - a Nutrmigen? To w tej chwili najlepszy hydrolizat. A rozszerzasz mu dietę??

Marzena - :-) Czyli możesz spokojnie jechać :-)
 
Marzenka ja co wieczor sprzatam bo rano maly nie pozwala:sorry:
Kkasiulka o nutramingenie mi nie wspominala...rozszerzam jak na razie nie ma alergii. Jadl jablko, banana, zupke marchewkowa z ryzem, jarzynowa, szpinak z ziemniakami i warzywa z krolikiem
 
reklama
Kkasiulka o nutramingenie mi nie wspominala...rozszerzam jak na razie nie ma alergii. Jadl jablko, banana, zupke marchewkowa z ryzem, jarzynowa, szpinak z ziemniakami i warzywa z krolikiem

Hmm...śluz w kupce to objaw alergii właśnie........:baffled: Musisz baaardzo ostrożnie wprowadzać nowe produkty, raz na kilka dni i obserwować, może to nie mleko tylko nowości włąśnie. Pisałam już, Maja miała uczulenie na jabłko!! A jest w wielu obiadkach.....Znam dziecko z uczuleniem na marchew.....
 
Ostatnia edycja:
Do góry