reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

maqnio, całusek dla Ciebie i Różyczki
corin, pewnie, ze nie..ale zdziwiłam się i zastanawiałam czy cos przeoczyłam:-D no dobrze, że Ewa posmakowała..może dlatego, że sinlac ma niestety cukier:confused2: co niebardzo mi się podoba..no ale jak jedzą, to niech jedzą:-)
Miczka, Tymkowi też się nie zdarza..ale i tak mam to ciagle w głowie..
 
reklama
gocha - i tak dobrze ze masz chwilke na bb ;-) obiadem sie nie przejmuj ;-) lepiej ten czas poswiecic maluchowi niz stac przy garach :> - to zawsze mozna zrobic w nocy o polnocy ;-)

uciekam spac..;-)

spokojnej nocki zycze..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
corin, mateuszkowa dzieki:* Rózina tez kaszek nie znosi, ale wisienka mi poradzila i do malinowej dodaje z gerbera w słoiczku maliny z winogronem i wtedy kaszke pochłania, tak samo do bananowej dodaje zmiksowanego banana , moze sprobuj. moja inaczej kaszki nie zje.
gocha witaj! ja nawet nie mysle co to bedzie jak do pracy wróce...
 
Mateuszkowa wnocy o północy to u nas karmienie "na śpiocha" a bez żarcia ani rusz. W domu niestety głodny mąż i drugie dziecko :-) a do tego prababcia, nianiek-dziadek i pies :-D.

Maqnio, Ty to powinnaś dostać medal za wytrwałość, cierpliwość i optymizm. Sorry, że to napiszę, ale kiedy jest mi źle to niestety myślę sobie, że patrząc na Ciebie, nie powinnam narzekać ;-).

Oki kobitki, uciekam. Muszę jeszcze powiesić pranie a mój "sępik" (córcia) już patrzy, kiedy zwolnię kompa :-D.
Do następnego razu Babeczki.

I dużo zdrówka dla Wszystkich Mamuś i Dzidziolków !!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej.
Corin ale Ewunia kudłata;-)śliczna:tak:
Maqnio córeczka piękna:tak::tak:

Jeżeli chodzi o kaszkę to ja nie daje Wojtkowi. Cały czas na cycu więc nie potrzeba mu innego mleczka (tak mi pediatra powiedziała):tak:

Zjadł dziś całe jabłuszko, pierwszy raz(oczywiście starte):-) to jest chyba jego ulubiony owoc, aż się trząsł żeby mu stale dawać:-D

Już prawie miałam piloto i laptopo na kolanach i czułam nadchodzący spokój, a tu Gabrys kaszle i wymiotuje!! Normalnie jak nie urok to sraczka (przepraszam za słownictwo)! le już opanowane i śpi:-)
 
Ja wykapana , teraz maluje pazurki , jutro musze wyjechac na cały dzien do Jastrzebia zas sie nagromadziło kupe spraw a Klaudusia zostanie ze starsza siostrzyczka do wieczorka
Maqnio super ze juz jestescie w domku nareszcie teraz zdrowiejcie na swoich smieciach nie w jakichc szpitalach , i wiecej nie wazcie sie tam zagladac
Gosiu duzo zdrówka dla synusia , i nie zazdroszcze ci tego wszystkiego kochana
Konwalianka a na co synus jest uczulony , matko kochana to masz sie biedny maluszek
Moja dorosła córka tez okazało sie ze ma uczulenie na cytrusy , pojadła kiedys popmaranczy i kiwi , rano wstała i mówiła ze tak ja całe ciało swedziało , na nastepny dzien to samo , kazałam jej wziasc Zyrtec , mówi ze przeszło pewnie to po tych cytrusach , okaze sie za jakis czas bo poszła do lekarza i robi badania konkretne
 
hej, dopiero siadlam, maly dzisiaj walna focha i nie chcialo mu sie spac. usnal dopiero o 21. ogarnelam troche mieszkanko, pranie zrobione. popoludniu zachcialo nam sie dekorowac chinke. jest zrobiona do polowy bo synus jak sie uczepil galazek to ja zwalil na siebie i wsyztsko trzebabylo na nowo robic.
maqnio buziamy was. Rozinka jest cudowna
marzenko buziam Klaudusie
mateuszkowa dobranoc
Beja zdrowka dla Gabrysia.
konwalianka dziekujemy Aleksik rzadzi, wszystko musi miec pod kontrola. :-)
 
reklama
Do góry