reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Sama bym zjadła takiej gęstej kaszki dla dzieci:-D jak byłam w ciąży to nawet sobie taką kupiłam bo taką miałam ochotę:-D

Zastanawiam się czy iść z małym jutro do lekarza. "Śpiki" po kolana, trochę przez to pokasłuje, boję się żeby mu się na uszy nie przeniosło...
 
Ostatnia edycja:
reklama
beja - tz radzilabym lekarza zeby sie na uszy nie rzucilo ..
asica - o co kaman?? ;-) zagubilam sie w postach troszke..;-) my jeszcze przed kapaniem.. maly chyba robi kupeczke..o ile wyjdzie ;-) a ja serwuje brukselke jak lubisz z kurczakiem ;-) i pierniczki :D:D
a.. przypomnialo mi sie
ostatnio podczas kapania maly tak sie zprukal ze az babelki poszly w wodzie :-D:-D
 
hejjj aa my juz po kapieli solenizantka siedzi mi na kolanach i cos marudzi wiec pewno doczytam was z rana jak zawsze ,milego wieczorrku kobietki:tak:nowe mamusie rzadza a gdzie sie podzialy stale bywalczynie :psocia ,wisienka ,madzia,maqnio ,emka,magia ,mailuj ,sesti i corin od czsu do czsu wychylaja noski ac reszta ??hop hop
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry