reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Beja MAks siedzi już od jakiegoś tygodnia... a sztuke doskonali bardzo prędko :) na początku łatwiej bylo mu złapac rownowagę bez pampersa. Teraz wywraca sie tylko jak za bardzo chce złapac cos przed soba lub chce się pobujac i za mocno bujnie do tyłu :D co do jazdy samochodem przodem to nie chodzi o to żeby dziecko stabulnie siedziało fotelik.info :: Od kiedy fotelik przodem do kierunku ruchu? -
 
dziob dziób.. TYmuś też już siedzi i podnosi sie z boku.. co do marchwi, to my nie dajemy, bo działała zapierająco, pediatra zalecił dynię, która ma podobne właściwości a normalizuje stolce.. wiec u nas na tapecie najczęściej dania z dyni.. dałam odrobinkę marchwi, do dyni i ziemniaka..no i niby zjadł, ale kupy przez 2 dni nie było..
fotelik my mamy tyłem do kierunku jazdy..ale powoli, też musimy sie rozejrzeć, bo mały już 8,5kg waży a fotelik do 9kg! Podobno jeszcze Recaro jest dobry obok maxi-cosi..
 
dziewczyny my mamy maxi cosi pebble jest do 13kg, narazie sie miesci wiec nie zmieniamy. i potem zastanawiam sie nad tym Mobi toddler car seat - Maxi-Cosi

dziob jak dobrze przeczytalam ze w szwecji do 4 lat dzieci musza jezdzic tylem do kierunku jazdy. to ten jest do 5 lat i chyba tylem do kierunku jazdy


mateuszkowa no to smakowalo synkowi. moj dzisiaj zrobil awanture o dynie z cukinia a zjadl 100ml i potem doprawil butla okolo 170ml. gdzie mu sie zmiescilo to ja nie wiem
 
Ostatnia edycja:
silwia - ten fotelik to bardzo podobny do tego co ja pisalam ( maxi cosi pearl ) z tym ze ten do 25kg - wiec chyba lepiej ???? my tez mamy poki co fotelik do 13 kg( m c cabrio ), ale przeciez jak na dlugosc sie nie zmiesci to trzeba bedzie wczesniej zmienic.. ;/ moj maly to taki zarlok na wszystko inne niz samo mleko!! a twoj synek to ladnie zmiescil pokazna porcje!! :) moj ma taki wiekszy apetyt jak kupke wczesniej zrobi:-D

ps-a cukinie z dynia sama robilas?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witajcie

Dopiero usiadłam. Rano rehabilitacja, później spacer (zdążyliśmy jeszcze przed wiatrem bo teraz znowu piździ jak diabli). Przez resztę dnia wykorzystuję fakt, że mąż w domu siedzi i zajmuje się małym i nadrabiam zaległości w różnych pracach. Święta tuż tuż.

Teska mnie też garściami włosy wypadały ale na szczęście ostatnio się opamiętały i nie jest tragicznie.

Marzena szczęście, że trafiło na porządnego człowieka który zajął się pieskiem. Ja również jako "psia mama" dobrze Twój strach rozumiem

Beja tulę :** Wasz Aniołek opiekuje się teraz Wami z góry i pilnuje żeby wszystko było dobrze. Macie takiego Aniołka Stróża

Corin brawa dla Ewci. Zaczął się etap "kulawy" ;-):-D

Dodi 1000 lat dla Królewny!!!

Alex oby jednak Aleksikowi tak zostało ze spaniem :tak:

Mój Maluszek dzisiaj równie chętnie wypił mleczko z butli. Chyba załapał już na dobre. W związku z tym jutro mam niecny plan zostawienia tatusia z butlą i wyjazdu na zakupy :tak:
 
Do góry