reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

miczka - no to ja juz tez sie zarejestrowalam jakis czas temu, ciekawe czy cos dostane?? :D
silwia - a moze glodny ????? moj tez sie tak wierci a jak mu dalam moja reke to zlapal i wtedy sie wyciszyl, pozniej zabralam - z trudem - ale juz spal spokojnie

spokojnej nocki zycze kochane.. :)
 
reklama
Witam wieczornie.
Mateuszkowa za dwa dni możesz polukrowac albo poczekoladować ale tak naprawdę dobre będa na święta kiedy zmięknną. Chociaz moje juz miękkie:szok:
Silvia odpisałam ci
dodi, alex***
Mila spi ale tez dziś niespokojnie a ja idę zaraz się kłaśc bo zmęczona jestem. W sumie nic dziś nie porobiłam prócz prania bo Mila mnie pochłonęła bez reszty.
 
Dzien dobry !konwalianko jestem i ja ,w pidzamce ,kapciach i kawcia ale jestem :-Dczekam na listonosza wygralam na fb witaminki czekam na dostawe bende sie szprycowac ,przydaloby sie na moje wlosy sa w tragicznym stanie,wychodza garsciami biore witaminy i odpowiednie szampony i nic ..:no:chyba musze sciac na krociotko wlosy moze by to je wzmocnilo:confused:ale niechce az takich radykalnych srodkow .ide was poczytac :)
 
reklama
Do góry