reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Dzięki dziopki za słowa otuchy:tak:
No i byłam u tego pediatry i okazało się ze Gabrys ma infekcje wirusową ale pozwoliła mu iść do przedszkola (to dobrze bo chyba bym z nim w domu zwariowała:szok:). Teraz tylko muszę go trochę izolować od Wojtka bo mały tez coś mi pokasłuje:eek:
Pytałam o gluten. Trochę za wczesnie wprowadziłam ale za tydzien mały kończy pół roku więc mam nie przerywać i tak jak podaje podawać dalej (nie powiem ze mnie to nie uspokoiło:tak::tak:).
A teraz Wojtek znów śpi więc idę sobie w końcu zrobic kawę:-D zaraz wracam;-)

No i bym zapomniała Aneta śliczne słoniki:tak:
 
beja - fakt ten teledysk juz pare mc temu mnie rozwalil :p

czyli jak z tym glutenem ????????????????

moj maly ryczy od rana, nic nie moge zrobic sniadania jeszcze nie zjadlam, udalo mi sie chociaz doprowadzic siebie do jakiegos stanu uzywalnosci i zrobic szybko pierwsza serie cwiczen - akurat zajal sie chwile zabawka.....ale koniec spokoju!!! chyba nie pojde na spacer bo nie wyrobie :( a taka piekna pogoda..
 
Witam po Psocącej wizycie i Wydrusiowym spotkaniu. Wróciłam zachwycona i zakochana. Było cudownie. Psotka i jej rodzina mnie oszołomili swoja zyczliwością i ciepłem a Wydrusia z mężem to bardzo pogodni i sympatyczni Lipcowi rodzice.
Teraz niestety trzeba wracac do codzienności:eek:. Właśnie biorę się za pranie i sprzątanie po wczorajszym powrocie bo zarzuciliśmy mieszkanie rzeczami i padli.
d058.gif
Wczoraj zapaliliśmy 3 świeczkę
 
reklama
witam i ja..
my dziś pospaliśmy do 8 rano.. ale wczoraj jak już pisałam nie było fajnie.. dopiero po nurofenie mały usnął na dobre.. ech..a dziś o 5 kwaśna kupa.. myślicie że może to być po jarzynach z indykiem? pierwszy raz mięsko jadl.. już sama nie wiem..bo wczoraj ewidentnie go coś bolało..

maly śpi, ja już ogarnęłam kuchnię i podłogę w kuchni, salonie i przedpokoju.. jeszcze sypialnia, przedsionek i łazienka została.. na szczęście obiadek już jest gotowy..

wisienko, super zdjecia.. wiadać ze wypad udany...
dodi, cieszę się, że już macie za sobą to wydarzenie no i malutka stanęła na wysokości zadania.. śliczna dziewczynka..
 
Ostatnia edycja:
Do góry