reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
beja - dzieki!! chodzilo mi ile lyzeczke ale chyba nie przeliczasz :d bo chcialam ugotowac wiecej do wiekszej ilosci sloikow ;-)

maly zasnal :szok: biore za szmate i kurze do scierania ;-)
 
Mateuszkowa, ja niby mam miec prace, zobaczymy. ja mialam staz w DPSie i powiem Ci ze bardzo mi sie podobalo tylko dosc niebezpiecznie ale to kwestia poznania otoczenia i trzeba byc ostroznym. Wlasnie osttanio tak myslalam ze masz cos wspolnego ze mna bo tak z ta Montesori wyskoczylas:-D
 
anula - nie moglam sie opanowac po tym emailu ktory dostalam :-D ja jestem strasznie emocjonalna i wsiakam w zycie takich dzieciakow wiec nie moglabym..moze po jakims czasie dostalabym znieczulice na to ale poczatki mnie przerazily..
po warsztatach w domu dla dzieci niewidomych mialam dosc.. byly takie kochane, same, niektore porzucone, te ich oczka... bylam juz ciocia po jednym dniu ...
szkoda ze nie moglam o tym pisac swojej pracy bo promotor mial inne wymagania:-Dhaha bylo minelo!!!
 
Mateuszkowa ja jestem w trakcie pisania pracy bo mam przedluzony termin do oddania, nie obronilam sie bo musialam lezec ale to juz formalnosc;-)
Ja plakalam po 1 dniu z psychicznie chorymi az staz chcialam rzucic...
 
Mateuszkowa Anula ja bym nie mogła tak jak wy, za słaba jestem....podziwiam. Dlatego poszłam na Turystykę i rekreację:-D:-)

Moje dziecko jakoś tak dziwnie pełznie...bokiem;)
 
Ostatnia edycja:
beja - ja tez nie moge dlatego nie pracuje w tym... a na turystyke moglam sie wybrac tez bo bylam po LO geograficznym wiec nie wiem skad ta pedagogika u mnie ;-))
moj wczoraj pelzal do ..tylu :-D:-Di chyba zaczyna odkrywac nogi!!!!! jeszcze sam nie bierze ale juz sie przyglada i jak mu dam to trzyma chwile :D
asica- jak malenstwo ????
 
reklama
to po kolei, próbuję Was doczytać ale mała przytulacha nie daje :-) przysypia i żali się troszkę...
u lekarki na początku było ok, śmiał się, gadał itd ale później płacz okropny, nie wiem czemu... Mamy szlaban na sadzanie małego i zielone światło na rozszerzanie diety, warzywka, zupki, mięsko za 2 tyg. O gluten nie dałam rady już spytać :no: a szczepienie _ zapłakał przy wstrzykiwaniu, po chwili myślałyśmy z pielęgniarką że łapie oddech na dalszy płacz a to juz było po płaczu :-)dzielny chłopak :tak:
 
Do góry