reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

asica - masz racje z tymi ludzmi...

ja dzis kupilam 3 paki pieluch, 2 z lidla i sleep & play pampersa - testujemy wlasnie maly ma na sobie, sa taaaaaaakie cieniutkie, polowa ze zwyklego pampersa! no zobaczymy czy cos sa warte jesli tak to bede kupowac, bo w dzien i tak zmieniam mu pieluche co ok 3 godz..
powiem ci ze co do kaszek - narazie maly je te bezmleczne to jak czytam sklad.. masakra wszedzie ten cukier.. a kaszek holle nie widzialam nigdzie - one podobno bezcukrowe, az patrzylam na kaszki rossmanowe - i wydaje mi sie ze tez cukru nie mialy1 ale mam tyle tych bezmlecznych i mlecznych bobovity ze chyba zjemy te..
i tak tata musi zjesc bananowa bo banany malego chyba uczulily, ma czerwona wysypke pod broda az za uszy.. nie wiem moze to potowka?? ale tak samo zbieglo sie nam ostatnio z brzoskwiniami - odstawilam i zniklo za jakies 3 dni, ale potowka tez tak znika..sama nie wiem wiec wole dmuchac na zimne..
 
reklama
hej,
jestem padnieta. odkurzanie i mycie podlog i maly na rekach. dobrze ze maz wrocil wczesniej z pracy i sie nim zajal. i w koncu przyznal mi racje ze przy malym jest wiecej roboty i przeprosil ze nie rozumial jak nie wyrabialam ze sprzataniem lub obiadem. popoludniu byl spacerek, shopping. maly juz spi. a my sie delektujemy ciachem z jablkami wlasnej roboty.
mateuszkowa co za baba. brak slow.
asica, wstawie fotke z nowym lookiem jak sobie pstrykne.
 
ja tez dzisiaj padnięta.. ostatnie 1,5h to męczarnia.. teraz zasnął z duuużym problemem.. kręgosłup mi odpada, bo mimo że nie na rękach, to nad łóżeczkiem musiałam się jednak pochylać a on nie mógł zasnąć..
 
reklama
nareszcie cisza...
młody śpi, goście pojechali
zabieram się za prezenty na allegro. Właśnie sobie uświadomiłam że mam tylko 2 tygodnie!!! :szok: no nie wiem, zatrzymałam się na czasie kiedy był jeszcze miesiąc :-D
 
Do góry