reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Mateuszkowa wiec powiedziała ze powinnam gluten wprowadzic jak mały skonczy pol roku ale ze juz to zrobiłam a Wojtek za tydzien te pol roku konczy , to mam nie przerywac i kontynuowac. pytałam czy dobrze robie podajac pół łyzeczki kaszy mannej do zupki, a ona ze bardzo dobrze;-)
dodi wisienka konwalianka witam:-)
 
reklama
haha dodi oby do komuni :-D:-D
ja juz se boje! myslalam ze przyszly rok bedzie taki ze odpoczniemy od portfela ale beda napewno 4 imprezy - 2 chrzciny + dwie komunie i maz jest chrzestnym:-D piekna ksiezniczka na zdj :):):)

beja - ugotowanej juz pol czy surowej pol gotujesz ????????????

konwalianko - nie wiem czy kwasna kupka po miesku, my jedlismy i jest w miare ok chociaz kupki twarde.. moze to reakcja na nurofen ? moj mial lekka biegunke po nim.. co za sesja!! :):) sliczny babelek i jak ladnie siedzi!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
konwalianko, może on jeszcze nie gotowy na mięsko?? ja jeszcze nie zamierzam wprowadzać..może za dwa tyg, bo dopiero co jej sie unormowały kupki po wprowadzeniu warzyw i owockow..bo na początku było cizko z kupkami u nas.. A Tymcio jak juz pieknie sam siedzi!!! brawo
 
no własnie nie wiem dziewczyny.. ja pierwszy raz mu dałam.. wcześniej 4 tygodnie tylko warzywka jadł.. on już przecież 6 m-cy ma niemal.. hmm.. sama nie wiem.. moze dzisiaj mu jeszcze dam i zobaczę.. zostało mi pół słoiczka to akurat..
dziękujemy.. on teraz tylko by siedział.. potrafi usiaść wspierając się na poduszkach, jakoś tak bokiem to robi.. nie pozwalam mu zbytnio ale nie umiem go też powstrzymywać..
 
konwalianko, chyba jak juz sam siada (nie podpierany przez nikogo) to nic mu się nie stanie.. widocznie już jest gotowy na to:) tylko słyszałam że nie wolno na sile siadać i podpierac poduchami, a jak sam to może troszku posiedzieć:)
Podaj mu dziś tez, może zolądek się przyzwyczai:)
 
Mateuszkowa ja gotuje te pół łyżeczki:sorry: ne zajmuje to dużo czasu bo mam kaszkę błyskawiczną. Wsypałam raz surową ale ona tak nie napęcznieje w ciepłej zupce.
 
konwalianko daj tak jak mowisz i sprawdz jak znowu beda takie kupki to znaczy ze moze od tego jedzonka? a moze jakies warzywa sa tam co mu nie podchodza?
my jedlismy indyka z dynia hippa..ale tego indyka to 8% .. dawalam mu 2 dni a dzis jarzynki..bo nie wiem czy mozna tak codziennie miesko ?? chyba nie

beja - a ile wychodzi po ugotowaniu ??????????????

btw wczoraj paskudne ptaszysko tak nas okicalo kocyk malego, kombinezon ( !!! ) moja kurtka, wozek w srodku!! nie wiedzialam ze mamy kupe na sobie i jak jeszcze go wyjmowalam z wozka to sie rozmazialismy /. nosz szlag by to........ wredne ptaki :p ale tak to jest jak sie ma park kolo bloku ... nalot musi byc :p

mnaruda przestala marudzic..poszla kupa i to nie mala!!
 
Konwalianka ja zaczynalam od krolika i bylo ok, moze daj o co zostalo i zobaczysz;-)moj tez zaczyna siadac ale z rownowaga ciezko:-D
Mateuszkowa widze ze skonczylas taki kierunek jak ja;-)
 
reklama
anula - witaj ;-) i co mi tam po kierunku ;-) pozatym ze cholernie to ciekawe to nie moglabym pracowac w tym zawodzie, po praktykach i warsztatach mialam dosc..... ;/ ;/ gdybym byla rok starsza mialabym zagwarantowana ciepla posadke pedagoga w podstawowce ale niestety ktos inny wskoczyl ;/ ;/ a mnie zaczela bardziej interesowac ekonomia i finanse :p rozbujalam sie w tym kierunku a teraz chyba pomysle o jakiejs zmianie..bo daleko mam prace od domu.. ;/ ;/
 
Do góry