reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
silwia - no niestety takie elementy chodza po tym swiecie ;-) teraz sie smieje z tego..
miczka - nie stresuj sie cos napewno znajdziesz :) mi zostaly jeszcze 2 osoby i bedzie

a moj maly wszamal butle i zasnal, nawet sie nie poruszyl w lozeczku jak go polozyla, kolderka od razu go przykrylam, piosenki zciszylam swiatelko zgaslo i spiiiiiiii... :)
 
Konwalianko matko dziewczyno jak ja ci współczuje z tym niespaniem u mnie nic podobnego sie nie dzieje nigdy , mała połoze do łozeczka i spi bez niczego , a dzisiaj to mi w lezaczku usneła z taka zwisajaca głowa i nic jej nie przeszkadzało az mi jej bidulki było szkoda bo nie myslałam ze jest tak spiaca , zaraz ja do łozeczka dałam i spała sobie wygodnie , po kapaniu tez zje i zaraz w łozeczku usypia , no ona to dosłownie jest Aniołeczek
 
Witajcie Kochane.Ja też wolna,mały usnął choć przedtem dał popalić. Ogólnie miły dzień dziś był.Byliśmy na fizjoterapii,Pani pocieszyła że nie jest tak żle,trzeba tylko ćwiczyć w domku,powiedziała,ze mały jest silny i da radę sam trzeba czasu:) Ech co do czasu to mija niewiadomo kiedy,znów dziś się postarzałam,kiedy to mineło:):-)
 
Witajcie
Penwnie pomyslicie ze jestem jakas wariatką...dzieci spia a ja na kompie:szok: własnie Wojtek zasnął a ja miałam o tej porze wstac bo ze starszakiem ide do lekarza (chodzi o to zeby się wyrobic przezd ósmą).

no nie wiem co jeszcze?? To do poźniej:tak::-D
 
Heej !!Beja nie uwazam wcale cie za wariatke ,ja tez jak wstaje a mala jeszcze spi robie sobie kawke i zagladam tutaj ,taki poranny rytual na mily poczatek dnia ,tak jak niektorzy przegladaja poranna prase tak i ja podczytuje newsy z bb :tak:
 
Witam,
i ja uważam że Beja głupoty gada ;-)
Ja też bez porannej kawki i kompa nie funkcjonuję dobrze.

Wiecie co, trochę się martwiłam, bo kupiłam na allegro fajne słoniki na prezent dla brata i szwagierki Pawła. No i jeden ze słoników miał wadę fabryczną niestety i napisałam maila. Ale odzewu było brak i zaczęłam się martwić. No ale dzisiaj patrzę a na skrzynce jest wiadomość od tego sprzedającego. A nie powiem, trochę ich zjechałam, hehe bo nie zauważyli jak pakowali że taka wada była.
A słoniki są naprawdę piękne i trochę żal dawać z wadą
 
reklama
witam porannie i ja :)

beja - co ty mowisz? to jedyny spokojny czas zanim rozpocznie sie dzien z dzieckiem przeciez ;-) ja tez mialam wstac wczesniej ale nie udalo sie..a budzika nie ustawiam bo malego budzi wiec..wstajemy razem :p
aneta - a co to za sloniki ?? jakies figurki ?
teska - witaj :)

od dzis mam silna motywacje na cwiczenia - zaraz zabieram sie za 6 weidera:szok: mam nadzieje tym razem nie poddac sie po tygodniu..
 
Do góry