reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Margerita spróbuję później i zdam relację :tak: za to karmelową uwielbiam. Przesyłami trochę promyków bo u nas nieśmiało słonko wygląda.
Z nowości - Szymek w pełni świadomie i zawzięcie przewraca się z plecków na brzuszek :tak:
 
reklama
Witajcie laseczki i dzieciaczki!
Ja nadal nie mogę mówić, jutro do lekarza…
Konwalianka - może troszkę, ale powiem Ci że w szynie lepiej sobie radzi niż bez J tak bardzo się już przyzwyczaił
Mateuszkowa - ja obcinam małemu codziennie a i tak wygląda jak dziecię wojny J mojemu się pocą, ale zwalałam to na buciki 24h na dobę…
Marzenko - kuruj się Słońce…
Ania – tak , przez szynę jest to utrudnione, po prosu to zakładanie i zdejmowanie L sama na pewno nie dała bym rady, ktoś musiał by mi pomóc, ale ciężko to widzę
Miczka – super, że przed Tobą perspektywa lepszych Świąt, u mnie kolejne ciężkie… L
Margerita, Teśka - witajcie J
Wczoraj mąż się odgrażał, że urządzi imieniny sobie i małemu bo mają dzień po dniu a skończyło się na 1 kileiszeczku J a ja z siorką siedziałam i robiłyśmy pierogi, zapraszam J

Ale mnie wnerwia że mówić nie mogę!!!

EDIT: Miczka a skąd masz próbki, BRAWO DLA SZYMKA!
 
Ostatnia edycja:
Miczka, margerita ja korzennej też nie piłam, ale widziałam otwarte opakowanie na półce w auchan, wykupili dziany wszystkie a tak ładnie pachniała... jak będzie na pewno kupię :)
Miczka, zazdroszczę obiadków u rodziców.. ja to raz na 2 m-ce taki obiadek mam..
Teśka, no to super, ze wypad udany.. moja teściowa przyjeżdza za tydzien, ale będzie się bala z małym zostać..
 
asica witaj;-) ....współczuje choroby ,rzadko bywam i nie doczytałam dlaczego Twoje maleństwo ma szyne ,problemy z bioderkami?? z góry przepraszam ,że pytam:baffled:A na pierogi się łapie nieważne z czym :rolleyes:
Miczka brawo dla synusia!! moja tez czasami sie przekręci tzn raz umie a innym razem lezy jak żaba.
 
margerita - mały urodził się ze stopą końsko-szpotawą, ma za sobą 8 tyg gipsu i szyna na 24h na dobę... zapraszam, pierożki z mięskiem i kapustką :)

EDIT: kurczę, miałam w przyszłym tyg szczepić małego, ale chyba nic z tego :(
 
Ostatnia edycja:
Ojjj przykro mi....A pierożki pycha !! ostatnio mam mega apetyt jezuuuu:confused2: dupsko nadal wielkie a ja bym tylko żarła:crazy: a tak chciałam troche zrzucić do powrotu męza ...masakra zostały mi 3 tygodnie ale pewnie nie dam rady.
 
kochanego ciałaka itd :D

mały tak się wycwanił, że jak go trzymam na kolanach to dwoma rączakmi rozwiązuje bucki - każdą inny i po chwili je zrzuca :) a jak jest czymś przykryty to fiku miku i bucik zdjęty a już mocniej nie mogę ścisnąć bo by krew nie dopływała...
 
A to mały cwaniaczek:-Dmądre są te nasze okruszki .Moja maleńka tez juz bystra łapie,szarpie,drapie ...odkryłam ze moje trzecie dziecie też leworęczne będzie ,my z mężem jestesmy praworęczni a mamy trójkę dzieci leworęcznych:-D
 
reklama
Do góry