reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Hej babeczki, moja spi, niedawno zasneła, ale nie marudziła nic a nic:)

Cos dziś tu cichutko..

basieniak, proponuję przebierac mała w jakieś "domowe" ubranka jak jej dajesz marchewke albo inne brudzace jedzonko, niestety przed plamami nie uciekniesz:) no ale któraś z dziewczyn mówiła o jakimś niemieckim mydełku na plamy..

Miczka, masz rację, swieta bez dzieci to nie święta:):)
 
reklama
puk puk..a co to za spanie o tej porze? :)

my na nóżkach od 6.30..ale jestem zła na mojego Pawła - wrr.. nocka niezła, "tylko" 3 pobudki na karmienie - hehe, przy waszych to masakra jakaś, ale dla mnie przy jego wcześniejszych pobudkach co godzinę, to niezły wynik..

u nas dziś kiepska pogoda, pada i słyszę, że wieje..ciekawe czy uda sie na spacer wyskoczyc

miłej niedzieli

serwuję inkę karmelową i zwykłą kawę dla chętnych
 
puk puk My juz nie spimy mała internautka siedzi mi na kolanach:-D u nas nocka super,tzn.karmie ją w nocy ale zbyt wiele z tego nie pamiętam:-p
A inki karmelowej jeszcze nie piłam ja popijam caro z mlekiem czyli ta tradycyjna ,ostatnio widziałam w sklepie korzenną ale bałam sie kupic.
 
Ja poproszę inkę karmelową, mogę odwdzięczyć się korzenną :-) przysłali ostatnio próbki ale jeszcze jej nie próbowałam więc za smak nie ręczę.
U nas nocka nawet niezła, wstawałam ze dwa razy, mąż nie wiem ile :-)

Silvia mam nadzieję, że i dla Ciebie święta będą przynajmniej spokojne

Obiad mam dzisiaj z głowy - jedziemy do rodziców. Zapraszają, ja nie śmiem odmówić :-D jeszcze pewnie na jutro coś się zgarnie :-D:-D
 
Miczka wiec spróbuj korzennej bo nie wiem czy kupić:-D Obiadu zazdroszecze ja musze gotować :confused2:
Pogoda u nas tez do bani wieje ,leje czyli żyć nie umierać będziemy kisnąc cały dzien w domu ale cóż takie uroki jesieni.
 
reklama
Dzien doberek !!!my wczoraj wyjazdowo ,bylismy u mojej mamy ,potem Nadia zostala z mama a my pojechalismy na zakupki niebylo nas prawie 4 h ,pierwszy raz tyle czasu bez corki zostalam :-Doczywisie caly czas myslami bylam przy niej ale niepotrzebnie bo mama doskonale sie nia zajela i kazala czesciej zostawiac jak trzeba:-)ide was poczytac bo wczoraj niemialam kiedy :sorry:
 
Do góry