reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Mateuszkowa, mojemu też się pocą stopy. W sumie od urodzenia, taki jego urok. Mój siostrzeniec też miał ciągle mokre stopy i do tego jeszcze mu śmierdziały :cool:

Basieniak, u nas też tragedia z tą marchewką.

Mały wykąpany i już odpadł. Jak od 17-18 nie śpi to mam wrażenie że jest lepiej - co prawda maruda mu się włącza o 19 bo zmęczony i najchętniej by pospał, ale już drugi dzień mu nie daję. Może miał za dużo snu przed nocą i tak się budził? Popróbuję tak, skoro kaszka na noc nie działa.
 
reklama
Psota i co nakupilas w tesco zabawek?

Sesti a mi sie podoba toksyczna plesn, zgadnij co mi przypomina?:-D

asica dlaczego z nosidelka nie korzystacie? Czy przez szyne nie mozesz? Dla mnie to super sprawa byla jak bylo cieplej to tak sobie na specery z psem wychodzilysmy, teraz juz gorzej.
 
dobry wieczor,
dopiero co siadlam. uszy mi pekaja. maly normalnie piszczy calydzien. czy jest wsciekly,glodny,senny,usmiechniety - piszczy, nawet usypial i piszczal.
Mateuszkowa u nas tez stopki sie poca.
Alex kurcze zazdroszcze przeprowadzki. ja tez bym byla niezdecydowana na image w mieszkaniu.
Wisienka udanych Andrzejek. Mam nadzieje ze cos tam sobie wywrozysz
Aneta u nas jest to samo. staram sie aby maly nie spal po 17. tez marudzi,kapiel i okolo 20 pada ze zmeczenia.
 
Psota ja dzis wlecialam zobaczyc czy jest cos ciakwego zeby jak co wieczorem podskoczyc i ta kula hula mi sie podoba, ale byla tylko jedna i jakos wtapie zebym sie na nia zalapala wiec sie nie ruszam:p
 
dobry wieczór

My dopiero po kąpieli bo godzinkę temu wróciliśmy od dziadków. Ale młody już odleciał, może będzie lepiej spał jak tak późno zasnął? Wyjść z podziwu nie mogę jaki on grzeczny od paru dni i jak super sam zasypia. Przynajmniej w dzień.
Imieniny udane (mój tata Andrzej), wróżby obiecujące... Wywróżyłam Citroena C3 :tak::tak::tak: i psa :-D

Mateuszkowa Szymkowi nogi też się pocą.

Basieniak przyłączam się do pytania, u nas też marchewka na każdej bluzce :baffled:

Alex wiem co czujesz, my jesteśmy świeżo po remoncie i ja nasze mieszkanie "projektowałam" dobre pół roku przed przeprowadzką :-D

Aneta i jak tam sprawy się mają? pozytywnie?

wiecie co, a ja pierwszy raz od dłuższego już czasu cieszę się na święta Bożego Narodzenia... Kiedyś, jak byłam mała obchodziliśmy super święta - zawsze zjeżdżało się dużo rodziny, było wesoło i gwarno. Później jakoś to wszystko się rozmyło. Byliśmy sami - tzn rodzice i siostra. Z siostrą dość długi czas byłam pokłócona więc nie muszę mówić jaka była atmosfera świąt... Na samą myśl chciałam żeby już było po. Strasznie tęskniłam do świąt z dzieciństwa. A w tym roku zapowiada się zdecydowanie przyjemniej - siostra (żyjemy już na zdecydowanie lepszej stopie) będzie ze swoim nowym chłopakiem i jego synem, może przyjedzie też babcia, no i przede wszystkim będzie Szymek! A ja uważam, że dzieci nadają sens takim świętom. Może jest jeszcze za mały na radość z prezentów i oczekiwanie na Mikołaja ale i tak będzie inaczej. Pozytywnie :tak:
 
reklama
miczka zycze ci aby swieta tegoroczne udaly sie jak tego sobie marzysz. tez tesknie za swietami z dziecinstwa, tych na ktorych jestesmy w duzym gronie, gdzie tata nie tknie alkoholu.

miczk,basieniak ja narazie przed praniem pryskam vanishem i zostawiam na pare minut i narazie nie nazekam. znam tez odplamiacz dash lub ariel, ale jeszcze ich nie uzywalam wiec nie wiem czy sa skuteczne
 
Do góry