reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Anetko takie L-4 to nic trudnego idziesz prywatnie do lekarza płacisz mu co tydzien lub dwa i ciagniecie chorobowe przez pół roku , mój Misiek tak robił jak sie do Jastrzebia przeprowadził
jesli chodzi o naczyniaczek to nas to zaniepokoiło bo w tym miejscu zaczeło sie babrac cos i zastrupiac wiec wolelismy to dokładnie sprawdzic
 
reklama
Hej Dziewczyny!
ja dziś jakiegoś doła złapałam.... taka pogoda, a i myślenie o powrocie do pracy jakoś mnie nie nastraja, choć wracam dopiero w lipcu....

Aneta, na zwolnienie możesz iść zawsze, jak masz powód - jak nie masz, to ZUS może Cię sprawdzić, albo i pracodawca do Zusu donieść..... Mi się urlop kończy 15 marca, więc myślę, żeby po drodze jakoś wpleść 2 tyg zwolnienia, żeby od 1 kwietnia iść na 3 miesiące wychowawczego.... no chyba, że będę zarówno ja i Mateusz zdrowi jak byki - czego sobie bardzo życzę....
 
mój mały ma pierwszą drzemkę po pobudce o 7.40.. ja też zastanawiam się nad "wpleceniem" zwolnienia..ale kiedy najlepiej? w trakcie urlopu wypoczynkowego?

balkan, ja też jakoś dzisiaj zdołowana jestem..ech..
 
dzień dobry

my jakoś dospaliśmy do 8 ale rękę i bark mam cały zdrętwiały od tego wyciągania do łóżeczka małego i trzymania w powietrzu. Ale w nocy nawet pospałam bo do małego wstawał mąż. Prawdę mówiąc to nawet nie słyszałam :sorry:
A dzisiaj jedziemy na szczepienie więc prosimy o kciuki. Jeśli w ogóle coś z tego wyjdzie. Chociaż katar już prawie przeszedł.
 
Hej Kochane Nasza noc dziś cholernie ciężka :-( Lilka co chwile płakała ale niby spała wierciła się i wgl :-( tak wiec łepetynka pęka:-( Konwalianka Wy to macie te poranne srajkotanko :-) hi hi :-) dzis mam iść zobaczyć za tym plantexem :* Teśka to korzystaj Kochana :-) ja wszędzie muszę małą wlec :-( Anetko to gratuluje:-) na bierząco nas informuj co z tym terminem :-) Marzenko naczyniak zniknie zobaczysz :-) najważniejsze że nie jest groźny :-) Balkan witaj:-) Psocia:*** Dawiduś:*** Sis:*** Rózia:*** Wisieńka:*** Emilka:*** Miczka hej Słońce :-) Kciukaski mocno zaciśnięte &&&&&&& Magia!!!!! Hallo!!!!! Magia!!!
 
Ostatnia edycja:
Marzenko, nie no zawsze lepiej sprawdzić takie coś, aniżeli potem się męczyć i niepokoić. Ja tam wierzę że to zniknie samo, tylko trzeba będzie na to czasu :-)
Balkan, ja myślę że właśnie w trakcie wypoczynkowego, ale sama nie jestem pewna.
Miczka, kciukasy za wizytę.
Wydrusia, z terminem może być ciężko, bo chcę na ślubie wyglądać jak laska, a tu dupa. Jak wyglądałam jak morświn, tak i dalej wyglądam ;-)

Mały ma pierwszą drzemkę a ja zrobiłam już zakupy prezentowe dla jednego dziecka, pozostało kolejne jedno dziecko, i grom dorosłych. Ale od czego jest Allegro :-D
 
Wydrusia, oj tam oj tam ;-) To samo mogę Tobie napisać.

A tak w ogóle mam pytanie. Czy Wasze pociechy śpią już pod kołdrą i na poduszce?
 
Konwalianka, ja tez chetnie bym spala, niestety moja mala glizda byla innego zdania i budzila sie co 2 godziny i za kazdym razem na godzine. A miala tyyyyyyle do powiedzenia za kazdym razem ze wszyscy zmuszeni bylismy do pobudki :-/ moj maz dzis stwierdzil ze urzadzala w nocy impreze na dwa pietra ;-)

Aneta, Ewa spi pod koldra ale bez poduszki. Poduche jej dam dopiero po roku.
 
reklama
Do góry