reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Konwalianko, jestem, ale 22 listopada mi się kończy i idę na chorobowe.

Em_ciu
, moim skromnym zdanie, bardzo dobrze robisz, nie po to urodziłyśmy te nasze maleństwa, żeby je teraz zostawiać. Ja mogłabym wrócić do pracy, bo mój tata zająłby się Malym, ale nie mam zamairu, nie chcę tracić tych wszystkich pieknych i niepowtarzalnych chwil z Dawidkiem:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hmmmm chorobowe? Ja mam do 17 list macierzyński pożniej odbieram sobie wakacjie bo tak w szkole mamy...i kończy mi się urlop uzupelniający 13 stycznia wiec 2 tyg już bede pracować do ferii < w tym czasie bedziemy kombnować mąz, teście bo na zmiany pracują> ale na dluższa mete nie damy tak rady bo i my zmęczeni bedziemy i dziecko zawiśnie. Za duzo rąk i nie bedzie spokojne bo co raz inaczej> a pozniej 2 tyg ferii mam zimowych ale pewnie zajecia bedą u mnie w szkole dla kl sportowych. I tak sie waham strasznie co tu robić. Nani nie mamy i tez chcialam od roku go wyslać znaczy od wrzesnia do żlobka...... Tylko tez mnie przeraża mysl ze niektore nianie sa takie ze nie uczą nie bawią się itp... jak to sprawdzisz? ukryta kam? już sama nie wiem naprawdę
 
Ja tam na razie nawet nie umiem sobie wyobrazić jak miałabym zostawić mojego maluszka :baffled: wprawdzie miałby z kim zostać, moja mama jest na emeryturze i nie byłoby problemu ale ja po prostu zapłakałabym się na śmierć myśląc czego nowego się nauczył i co mnie omija.
Póki co nawet wieczorne wyjście mnie stresuje :-) W ramach uspołeczniania planuję jutro wyjście do kina, a to oznacza, że małego będzie kąpał i lulał na nocne spanie tata. Z tym lulaniem to mały pikuś bo i tak prawie zawsze wieczorem robi to tata ale po kąpieli Szymek dostaje zawsze cyca i tu może być problem. Ciekawe czy wytrzymam do końca filmu :-D
 
Psota a masz te dodatkowe 2 tygodnie macierzynskiego? Bo nasze dzieciaczki urodzilhy sie tego samego dnia a ja mam macierzynski do 7 grudnia. Potem ide na bezrobocie, bo umowa w pracy mi sie w lipcu skonczyla:( a po bezrobociu bede myslec co dalej.
 
Miczka gdybym miala mozliwosc zostawienia malej z moja mama nie mialabym najmniejszego problemu, wiadome, ciezko by mi bylo bo jednak jestem z nia dzien w dzien i noc w noc od urodzenia, ale nie balabym sie ze co sie stanie czy ze zle sie bedzie zajmowac. Moja mama w przedszkolu cale zycie pracuje, nas trojke miala i jest bardzo opiekuncza. Na pewno nie zostawilaby malej zeby godzine plakala w lozeczku tak jak to robi tesciowa :wściekła/y:problem w tym ze moja mama jest na emeryturze ale pracuje a dodatkowo mieszka w polsce wiec tak czy siak nie ma mozliwosci opiekowania sie mala. Eh... gdybym miala do wyboru zostawi mala z tesiowa czy w zlobku wybralabym zlobek :eek:
 
oki kochane u nas byla kupa heheh 2ruga. Ale po 4 dniach ..no i kąpiel byla jak nic bo focha już robil ze nie ma a jak tylko Dino zagral<miś poztywka zawsze przed kąpielą> o drazu fiku miku i szallll calym cialem. Jakby mógl to by odlecial heeh Cmokam WAS i idę z Szymciem do Wyrka mam nadzieje ze nie zaśnie jak wczoraj przed 24 <ale to chyba skok lub ząbki> Ściskam mocno
 
Psota a skladalas pismo do zusu o dodatkowe 2tyg macierzynskiego? Bo jesli nie to to na pewno to:) JA proponuje czwartek? Chetnie przyjme Cie u siebie chyba ze wolisz gdzies wyjsc? Moze w malcie? Teraz juz uciekam bo maz ma dzisiaj wolne ale jutro sie dogadamy!
 
Witam wieczornie.
Mateusz śpi po histerii jaką urządził w trakcie jedzenia i przy usypianiu, ech.. Ciekawa jestem kiedy się obudzi bo nie bardzo pojadł :/

Pisałyście o macierzyńskim, wychowawczym.. masakra, że już pomału będzie nam się kończyć urlop macierzyński, nie wyobrażam sobie zostawiać malucha..
Słyszałam o tym 6 miesięcznym chorobowym ale kurcze na co tu chorować jak człowiek zdrowy.. ;)
Ja będę brała na pewno wychowawczy ale nie wiem jeszcze ile.

Dziewczyny, jak to jest z kolorem oczu dzieciaczków? Do kiedy może się zmienić?

Ja się będę już żegnać, trochę się boję dzisiejszej nocki, bo ostatnio ciężko mi się wstaje, Mateusz mnie rozpieścił ładnym spaniem w nocy i teraz mam problem..
buziamm
 
reklama
Do góry