reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Corin tez tak slyszalam są nowe zalecenia wg who itp nowinki zywienia. Ja podaje malemu kaszkę manną w jarzynowej lub czsami jak nie daję zupki to gotuje na 100ml wody plaską lyżeczkę, a pozniej przez sitko wylawiam samą kaszkę i daję pol lyżeczki i cyc. Cmokam my szykujemy się do kąpieli. Tatuś wrócil z pracy wiec kąppiel...a czytalam o objawach glutenu moj je od 2 tyg i nie ma nic.... tylko lekkie zapracia ale mial je prezd tym cmok!

A serniczek pycha..... ja jutro wkońcu wprowadzę 3 lyzeczki jogurtu naturalnego oby jednak to nie byla skaza bialkowa i żebym mogla jesc nabial....3 majcie kciuki!!!
 
hej kochane, malutka już śpi, duża również..spokój i chwila relaksu...hmmm ale tylko chwila bo czeka prasowanie i zmywanie :eek:

Mowicie o glutenie, ja w sumie nie myslałam o tym jeszcze...musze zapytać lekarza jak bedę w środę.. a chrupki to wszystkie są bezglutenowe, bo kukurydza go nie zawiera, wiec spokojnie można dawać:)

Psotka, maqnio zdjęcia cudne:) jak wam zazdroszczę!

Chyba muszę się z danuśka umówić na jakieś spotkanko niedługo:):) tylko tą moją niunię wykuruję:) o ile danuska zechce żebyśmy ja odwiedziły hihi

znalazłam w necie takie coś:

Specjaliści zalecają, by zaczynać od maleńkich porcji: 2-3 gramów (1/2 łyżeczki!) kaszy manny lub kleiku pszennego dodanego do 100 ml zupy. Taką mieszankę początkowo podajemy raz dziennie.

Zaleca się u niemowląt karmionych wyłącznie piersią stopniowe wprowadzanie glutenu, w małych ilościach, w 5-6 miesiącu życia. U niemowląt karmionych sztucznie zaleca się wprowadzanie glutenu nie wcześniej niż w 5. m.ż., a nie później pod koniec 6. m.ż."
 
Ostatnia edycja:
i ja sie zegnam.. u nas leniwy dzień.. udało nam się obejrzeć z mężem cały jeden sezon serialu: walka o tron.. super film, jest w nim wszystko.. od brutalności (na czym akurat najmniej mi zależy), poprzez seks do miłości..a w ostatnim odcinku I serii oczywiście się poryczałam - polecam..

a i Tymuś ma pieluszkowe zapalenie skóry, ale masakrycznie to wygląda..ech, mały śpi już od 20..ale wcześniej usnął od 15 do 18:szok: więc nie wiem jak nocka będzie wyglądała..

psotka, maqnio superowe zdjątka, a dzieciątka piękne

kolorowych
 
halo Słonca!!

Meldujemy sie po wizycie u cioci Psoci i Dawidusia! Było cuuudooownie!!! Obie na koniec ryczałysmy! Strasznie juz tesknimy i mamy z Rózinką wielki niedosyt psotkowej całej rodzinki, oby wiecej takich spotkan!!! to tak samo, jak byli u Nasy wyderki za mało i za krotko!!! Trza koniecznie takie spotkania wprowadzic na stale do kalendarza!!:-D


dorzucam kilka fot!!:-D:-D
 
reklama
U nas młody też już śpi...
We wtorek chyba muszę się z nim wybrać na wizytę do lekarza, bo mało je (nie zjada nawet 120ml na raz), a do tego ostatnio tak po jedzeniu chluśnie mu się albo mlekiem, albo samą wodą. Może mleko przestało mu pasować, no ale mamy Bebilon Pepti, a to jest już specjalistyczne raczej, więc nie wiem na jakie powinniśmy zmienić... No i ma zmiany alergiczne na twarzy. I trochę kolorem kupki się martwię, chociaż taki kolor (ciemnozielony) ma on już od urodzenia i mi mówili że jest normalny, a ja sama nie wiem już nic.

konwalianko, ja oglądałam "Grę o tron". W porównaniu z książką, serial jest baaardzo spłycony, ale czego można oczekiwać po 10-cio odcinkowym serialu, gdzie książka ma ponad 1000 stron. Ale wart polecenia, to fakt. No i na wiosnę kolejny sezon.
 
Do góry