reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Ja również witam.....czytam czytam i czytam.......ale mam pustkę w głowie, jakbym jakiś tłumokiem była.......ale wiem co w mojej głowie siedzi.... ostatnio myślę już co z małym kto w lutym z nim zostanie i wychodzi chyba że żlobek. Rodzice pracują a niania to jedna bedzie czytać gazetę a inna się zajmie ale i koszt tez dochodzi..... wiec troszki się nie opłaca iść do pracy... tylko samemu siedzieć....ale tak myśle o tym żlobku że szkoda mi skarba oddać... a wy jak myślicie

Co do uszu ja miałam przektute w wieku 5 lat a pożniej w 7 podst se sama zrobiłam drugą dziurkę <nawet krew mi nie leciała> ;-)
U nas nocka w miarę ale maly zasypia po 21 a nie 19 i pobudka kolo 1 i pozniej 7 cmoki śle
 
reklama
Witajcie, witajcie my dzis wyciagnelismy zimowe kurtki, czapki, szale i rekawiczki. Matko jak na dworze jest zimno, koszmar jakis.

Konwalianka, ja jutro mam luzik obiadowy, bo zaplanowalam zapiekanke makaronowa, a to jest 10 min przygotowywan a potem to juz reszte robi piekarnik ;-)

Bylismy dzis w CH, musialam kupic dzieciom buty zimowe i przy okazji kupilam chrupki kukurydziane. Dalam ewci. Ale jej smakuja, az sie trzesla do nich jak je widziala, hahahaha. Dalam jej tez chrupka do raczki, ale ńie umiala sobie do buzi trafic, hahahaha. W kazdym razie troszke zjadla, soczkiem jablkowym popila i odpadla ;-)

Dziewczyny, czy podajecie juz gluten(np kaszke manna) ?
 
Heeej!!!u mnie niedziela prawie cala spedzona w lozku ,wczoraj byla kumpela i zasiedzialysmy sie prawie do 24:szok:do malej wstawalam o 3 a potem o 7 na dobre sie rozbudzila wiec wstalam na sniadanko ,poogladalismy tv potem maz poszedl z mala na spcer a ja do wyrka:)aneta Madzie suuuper ze wy tez z mazur ,jak najbardziej jestez za spotkaniem trzeba bendzie kiedy zaplanowac:tak:corin za zapiekanke makronowa dalabym sie pokroic ,uwielbiam makaron w kazdej postaci:-pdodi alex ja tez nieluuubie w nocy wstawac a nad ranem to juz wcale najlepszy sen wtedy.
 
Corin ja daje juz od 2 tyg glutem kaszkę manne w zupce jarzynowej <na oliwie , ziemniaczek marchew> moja pediatra juzkazala wprowadzać, daje sloiczki ale jakos maly ma gazy kupka co 3-4 dni wiec juz nie wiem......

Mówisz chrupkę kukurydzianą.... u mnie sa w szawce i co bez obaw można dac dziecku??
 
Witajcie Babeczki :-)
Corin,Zuzu a z tym glutenem to nie za szybko? Ja chodzę do takiego baaardzo starego lekarza i on powiedział, żeby gluten wprowadzać jak najpóźniej :cool:. A w rodzinie mam dziewczynę, której za wcześnie podano gluten (była bezglutenowcem, ale lekarze stwierdzili, że już z tego wyrosła) i teraz ma okropne problemy z żołądkiem.
Sama już nie wiem :-(.
 
kurcze odważna jesteś aż mnie kusi zeby dac eheheh ;)

Gocha a ja z malym chodze do niby jalepszego w miescie bylego ordynatora i tez czytalam w necie ze powinno sie w 5 mc już dawać albo bardzo poźno..... i w gazetach tez piszą....ale jak widac do lekarz to onna opinia echhh mozna dostac kręćka ale ja sie trzymam mojego lekarza koleżanaka nie daje swoiejmu 7 mc a ja juz pod koniec 4 mc dawalam ja daje nie duzo 2 g na 100ml i nararzie nic malemu nie ma uczulenia jak nararzie. zobaczymy jak pojdziemy na kontrol przed szczepieniem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzień dobry niedzielnie!

U nas była dzisiaj Monika i Różyczka, jejQ, jak było cuuuudnie! Maqnio, jest przekochana, a Różyczkę, to tylko całować, śliczności cioci! Godzinkę temu dziewczyny pojechały, a ja się tak uryczałam, że szok, już tęsknimy!
Foto na wątku Mama i Ja:)

Maqnio, dziękujemy!!! Kochamy Was jeszcze bardziej:****** :)))

ŚCISKAM WAS WSZYTSKIE MOCNO!!!

Z
ostawiłyśmy dla Was kawałeczek serniczka;) DSC00604.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Usiadłam w końcu. Rany jak mnie boli głowa - mam wrażenie, że zaraz mi eksploduje...
Ale kawał roboty dzisiaj odwalone. Mimo, że niedziela nie powinno się robić ale trudno - muszę wykorzystać jak mąż jest w domu bo sama z małym to nic nie zrobię.
Spróbowaliśmy dzisiaj dyńki z ziemniaczkiem. Jezu jakie to paskudztwo! A mój mały kochany szkrab zajadał się jakby co najmniej były to lody śmietankowe z polewą czekoladową i truskawkami :confused2: Rispekt...

Psota właśnie mialam pytać jak tam spotkanko. Dawaj te foty, dawaj :tak:
 
Do góry