reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Dzień dobry!

U nas noc jęcząca, zęby idą, ale co tam, damy radę!

Konwalianko, bidulko kochana, współczuję Ci tych pobudek i walki o kupkę!

Teśka,
oby nic poważnego się nie działo, pamiętaj o tymianku;)

Aneta,
kciuki, żeby było lepiej!

Dodi, noooo jak na Ciebie, to środek nocy dzisiaj;)

Dziewczyny, będę kupowała Osanit na ząbkowanie z Niemiec, którejś zamówić? Kosztuje, 7,80 €
 
reklama
konwalianko, takie piardy a kupka ledwo ledwo więc jeszcze na pewno będzie druga poźniej:) ja nie śpie od 6.40.. a poszłam spać o 1.30...zanim zasnęłam to już mała sie o jedzenie upominała, więc zasnełam po 2...oczy na zapałkach dziś bedę miała..
 
Psociu zakupie napewno mala drzemie sobie teraz a wizyte mamy na 11 strasznie zimno jest i mzy :no:a ja zastanawiam sie bo musze wziac ten lek bormigen tylko obawiam sie ze znowu mnie zwali znog ,niewiem czy niepoczekac i wieczorem nie wziasc
 
Na zanik laktacji ,ale strasznie sie po nim czuje ,jakbym miala mega giga kaca mdlosci ,ogolne oslbienie sennosc ,bol glowy niestety takie sa wlasnie skutki uboczne mam nadzieje ze dlugo niebende musiala tego brac
 
Teska, ja bromergon brałam zawsze na noc, w dzień się nie da na tym funkcjonować. Z tym, że Dawidek od początku ładnie w nocy spał, więc nie było problemu, nie wiem, jak Ci Nadia sypia.
 
Nienarzekam na spacie nocne Nadi ,jesli nic jej nie dolega to spi ladnie z jedna pobudka na jedzonko .wiec pewnie na noc bende brac bo naprawde w dzien nie da sie a szczegolnie ze ja caly dzien sa,mma z Nadia
 
AA juz wiem na co ten lek:)

Wiecie co, okres pierwszy juz miałam jakieś 6 tyg temu a drugiego ani widu ani slychu..nie wiem czy to przez karmienie sie znowu zahamował?? czy może...........hahah

Moje dziecko wstało o 8, a teraz znowu śpi..chyba sie nie wyspała jeszcze, może za wczesnie ją z łozeczka wyjelam:) niech sie wyśpi bo jak przyjdą i bedą wiercić to nie da rady spać:)
 
reklama
hej Słonca!!

u nas dzis całkiem nieźle, 4 pobudki tylko.:-D:-D:-D tak wogóle to w moim bloku szykuje sie krwawa jatka. sasiedzi debile remontuja mieszkanie od maja:szok::szok:i konca nie widac. nie ma dnia, zeby nie tłukli mlotkami, nie wiercili itp. jak tak dalej pojdzie pozabijam kretynow..nie idzie wytrzymac a o tym ze ziuta spac przez to nie moze to juz nie wspomne....

psociu, sis, wisienko :*:*:* na dobry dzien!
wisienko mam nadzieje ze dzisiejsza nocka lepsza?
konwalianko, anetko milego dnia!
madzia, dodi:*
teska bidulko tule mocno i duzo zdówka!!! i 100 lat dla Nadii!!!!

wszystkim miłego dnia!!!

edit własnie zaczeli naparzac wiertara - mloda sie obudzila i wyje, banda kretynów!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry