reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Aneta, to to samo:) właśnie mnie mąż oświecił, hehe.. ale film mi sie podoba, do tego stopnia że chętnie sięgnę po książkę.
Hehe, mój takich cegieł nie lubi, a ja na odwrót - byle grubsze książki to tym chętniej czytam. A jak serial Ci się podobał to książka tym bardziej.

Ok, idę spać więc dobrej nocki życzę :-)
 
konwalianka, aneta, jeśli lubicie takie filmy to obejrzyjcie SPARTACUSA, tam również krew, pot, łzy i seks.. my z męzem normalnie pochłonęliśmy te odcinki w kilka dni...a wcześniej zarzekałam się że nie lubię takich filmów! polecam

Aneta, masz racje lepiej idź i sprawdź, bedziesz spokojniejsza:)
 
Witam Was kochane :-)
2 dni nie zagladalam bo nie mialam kiedy, w ogole komputerka nie wlaczalam bo albo mi sie nie chcialo juz na wieczor albo zajmowalam sie czyms innym.

Malej juz chyba minal skok bo znowu spi dosyc spokojnie, nie wybudza sie jak wtedy co 20,30 min i jest spokojniejsza w dzien. Kontynuujemy z soczkiem, kupki sa takze ok, nie narzekam choc coraz powazniej zaczynam sie zastanawiac nad tym kiedy damy rade sie wyprowadzic. Mam juz dosc, coraz mniejsze checi mam do czegokolwiek. Dobija mnie siostrzeniec D, to ze wszyscy wiecznie przesiaduja u nas, to ze nie mamy intymnosci w tym domu, ze jak chce mi sie spac to w ciagu dnia sie nie moge przespac bo wiecznie sie ktos tlucze w domu...itd...

odniose sie jeszcze do tego co dalam rade przeczytac o przebijaniu uszow. Juz kiedys o tym pisalam ze az sie poklocilam ktoregos dnia z D bo on powiedzial ze chce zeby Nico miala kolczyki a ja stwierdzilam ze to najwieksza glupota jaka mozna zrobic.Oczywiscie kazdy robi co chce ze swoim dzieckiem i sie nie wtracam ale mojemu dziecku nie bede zadnych kolczykow robic. Ja sama przebilam sobie uszy jak mialam 15 lat. NIe bede narazac dziecka na jakies niepotrzebne cierpienie jesli sie infekcja pojawi, czy tak jak piszecie, gdy wrosnie sie kawalek metalu w cialo. Jak dorosnie sama zadecyduje czy chce miec kolczyki.

jeszcze apropo glutenu, wiem ze tutaj w hiszpanii pediatrzy mowia ze dopiero po 6 czy 7 miesiacu mozna podawac. Jestem na bierzao bo miedzy siostrzencem D a Nico jest 5 miesiecy roznicy. Chociaz nie wiem jak jest w polsce, moze inna szkola...

to by bylo na tyle, teraz uciekam obejrzec film Crepusculo (zmierzch) choc juz wdzialam go 100 razy to i tak sie skusze :-D

Psociu, Maqnio piekne foteczki, Rozinka i Davidek wygladaja jak braciszek z siostrzyczka. Zazdroszcze spotkania ,

buziam wszystkie :*
 
Witajcie. Ja po oblężeniu gości a Mila albo ząbkuje albo ma skok:baffled:Jestem wykończona. Nie wiem jak Maqno daje rade. U mnie kilka dni i odlot:baffled:
Mam nadzieję, ze z poniedziałkiem będzie lepiej:tak::tak:
Połikendowe buziaki dla was
 
Hej !!konwalianko ja tez na nogach juz ,a moze lepiej brzmi znowu ??:eek:u mnie nocka dzis fatalna mala przziebiona ,ma przytkany nosek chrypke i pokasluje troche budzila sie co raz dzis idziemy do lekarza.
 
Hej,
i my też już wstaliśmy. W sumie już od 7 nie śpimy. Dzisiaj kolejny dzień marud. Kiedy to się w końcu skończy i będzie lepiej :rofl2:

Dodi, my Spartakusa oglądaliśmy :-) Też był super. Szkoda tylko, że aktor grający główną rolę zmarł.
My mamy na tapecie ostatnio The Walking Dead. Też jest niczego sobie, tylko czasem pojawiają się jakieś niespójności/zgrzyty, ale można obejrzeć.
 
Witam dziś mega porannie jak na mnie:) czekam na fachowców od wody...ciekawe ile im to potrwa...

Aneta, no szkoda, szkoda.. muszę poszukać tego serialu o którym mówisz, może jak mąż będzie to sobie obejrzymy, tak samo tą Grę o tron:)

teśka, zdrówka dla maluszka!

konwalianko, jak tam kupa? U nas właśnie poszła w galoty:)
 
reklama
dodi, u nas nie było jeszcze.. poszliśmy spać ok. 5 i pospaliśmy jeszcze do 7 rano.. teraz mały znowu śpi..
Aneta, nam się udało obejrzeć całą serię w dwa dni, więc nieźle przy tym małym rozrabiaku.. a normalnie to ogladamy jeszcze Teorię wielkiego wybuchu, ale to tak na zły humor rewelacyjnie działa
 
Do góry