reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
hej psotka, wisieńka, Aneta, Ania i z kim tam się nie "widziałam":)
powiedzcie mi, czy już myslicie o zmianie fotelikow samochodowych?Moja w grudniu to się w ten pierwszy już nie zmieści...:(
 
Wdeplam na chwilke. Ewa ma niecale 37 stopni, ale jeszcze ja spakuje i pojdziemy na spacerek, jest tak pieknie ze az szkoda w domu siedziec. Zapomnialam wam napisac, Mloda wazy 6740 :-) slodki ciezarek. A i lekarka zajrzala jej do buzi i stwierdzila ze mala ma rozpulchnione dziaselka i u gory i na dole. Znaczy ida wszystkie jedynki :-/ zobaczymy.
I przepraszam ze nie odnosze sie do waszych postow bo zwyczajnie nie mam na tyle czasu :-/
 
corin super że zaszczepili ewunię i oby dzisiejszy dzień poszczepienny minął wam spokojnie
konwalianko wam również i współczuję kolejnej eliminacji z diety
marzenko fajnie że córy ci pomagają
psociu masz rację spacer dla dziecka jest zbawienny mój pediatra nawet zaleca długie spacery przy katarze
wisienko trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę i słuszną wagę
aneta mnie też komp nawalał i wy....wszystkie fotki z 6 lat ( odzyskanie kosztowało by 1000 zł ) dobrze że spora częśc była wywołana a i tak szkoda
 
madzia to zeby strata fotek sie nie powtorzyła kup sobie na gwiazdkę dysk przenośny i tam je trzymaj- my tak z S. składujemy i foty i filmy
 
Ostatnia edycja:
Ania, nie ma sprawy, może być przyszły tydzień. Ja nie lubię być blisko dziecka z telefonem, tym bardziej, że mam najbardziej siejący ze wszystkich.

Wisieńko,
no coś Ty, ja nie z tych foszących się, nie wiem dlaczego miałaś takie wrażenie, przecież nic nie napisałam;))) No i u mnie minut zero, muszę poczekać, aż Marcin wróci;)

Sestinko, ja już zamówiłam Dawidkowi fotelik w grupie 9-18, ten, który mamy teraz jest fatalny, mały jest w nim zduszony jak śledź.

No i Dawidek przegrał walkę z mamą, śpi;) I ja też leżę;)
 
Ostatnia edycja:
Sestina no mała nie śpieszy się z rośnięciem więc jeszcze o zmianie fotelika nie myślimy
Wisienka no dzisiaj już tak ochoczo nie otwierała buzi ale wciągnęła wszystko co przygotowałam bez większego marudzenia po czym poszła spać;) czyli po raz pierwszy dodatkowe jedzenie spowodowało, ze zrobiła sobie dłuższą przerwę przed kolejnym mleczkiem ode mnie. A o fotelikach do karmienia rozmawiamy właśnie na teraz. Przynajmniej ja o takim myślę - czyli z możliwością zmiany nachylenia oparcia... bo leżaczek na którym ją karmię nie da się zablokować od bujania no i sporo obrywa, a nie ma pokrycia jak takie foteliki do karmienia... Mogę wkleić jeszcze raz link - o takim myślę na razie: PROMOCJA !!! Krzesełka do karmienia NAJTANIEJ (1898052735) - Aukcje internetowe Allegro najtańszy prawie z fotelikó w tym stylu...
 
Alex super ze chrzciny sie udaly :-) widzialam zdjecia na FB, swietnie wygladaliscie :-)

Aneta to ze jak zakrywasz twarz i wstrzymuje oddech lub gdy dmuchasz mu w twarz to calkowicie normalne. Jak np jestes na zajeciach w wodzie z dzieckiem to gdy chcesz je zanuzyc wlasnie sie dmucha w twarz i nabiera powietrza :-D

Corin kurcze, przynajmniej bedziesz miala wyjscie zabkow za jednym zamachem. Tez bym chciala zeby Nico wyszly zabki :<

przezylismy nocke, nawet dobrze spala, kilka razy sie obudzila ale pozniej pospala do 10 :)
 
corin super ,ze Ewunia dzielnie zniosła szczepienie ;-):tak: Boszzz moja to aż piszczy :-D:baffled: jeszcze w rączki to daj Cię Boże ale w nózinkę masakra :szok::baffled: chociaż zawsze ją rozbudzają może dlatego też :baffled::baffled:
My pospacerowałysmy polazłyśmy na zakupki :tak::tak: i teraz się lenimy i sobie gadamy mała w leżaczku ale zaraz idziemy leżeć na łózio i wygłupiać się :-D:-D:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
sis ma melodię Dawidek do spania :-D ja chyba się już przyzwyczaiłam,że Misia mało śpi bo jak śpi dłużej w dzień niż dwie godziny to się nudzę :-D:-D a tak mam zajęcie hihi
wisieńka nic się nie martw wagą Milci każda dzidzia przybiera swoim tempem ;-) szczególnie dziewczynki większośc jest szczuplutka nie martw się moja tez jest szczupła ale długa ale jakoś mnie to w ogóle nie martwi ;) a nawet cieszy :-D:-D;-)
 
reklama
Psocia Pol tez ma jeszcze 120 minut a ja jyz od dłuższego czasu na - lece. To poczekamy jak wróca:-D
Basieniak ja mysle, ze takie siedzące krzesełka to jeszcze za szybko, bo w pozycji siedzącej może dziecko byc jak siądzie samo, chyba, ze rozkąłda sie do półlezącej a wiem, ze niektóre tak mają. Ja karmię w foteliku samochodowym połozonym na fotel. Mamy takie krzesełko z Ikea i coś takiego ja ty pokazałaś. Dla mnie te co konwalijka pokaząła sa za drogie. Zwłaszcza to za ponad 400 zł:szok: Oglądałam krzesełka u nas w ascocie na zywo i Gluku i te drogie róznia się praktycznie tym, ze sa jakiejśtam firmy. Atesty , wykonanie i funkcje praktycznie te same:tak:
sesti my mamy foteliki dwa jeden do 9 a drugi do 13 kg i ten drugi jest dość duży, Maqnio gdzieś wstawiała fotkę Rózi w foteliku nowym i był dośc fajny. No a Mili z jej tyciem to starczy do 2 lat:-D
emka witaj jak tam kupki, u nas dzis nie ma, za duzo marchewki było w zupie więc dziś dam jej sok z sliwek
 
Do góry